Ремонт пилососа у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Коростені

Відгуки по ремонту пилососів у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найбільш поширеними причинами несправності побутового пилососа є: недотримання правил експлуатації, виробничий брак, фізичне зношення робочих елементів або перегрівання техніки.

До прикмет, які підтверджують, що апаратура зіпсована, можна зарахувати такі:

 • Пилосос запускається, але його обороти не регулюються. Як показала практика, найчастіше початок проблеми обумовлено пробоєм всередині симистора. У більшості випадків, щоб повернути обладнання справний стан, слід полагодити або замінити цю деталь.
 • Пилосос видає дивні звуки. Якщо протягом роботи побутовий пилосос видає гуркіт, свист або скрегіт, це звичайно вказує на розвал підшипників. Використання техніки в подібному стані здатне спровокувати заклинювання електромотора, і як наслідок - неминучість дорогого та трудомісткого ремонту.
 • Наявність неприємного запаху. Якщо під час експлуатації пилососа погано пахне, подібне пояснюється рядом факторів: плавленням деталей, замиканням агрегату, надмірним заповненням резервуара, засміченням щітки, фільтра або шланга.
 • Недостатня потужність втягування сміття. У ряді випадків проблема пов'язана з засміченням фільтрів або пошкодженням шланга (наявність заломів, утворення розривів, проколів, тріщин, втрата герметичності тощо). Набагато рідше причиною падіння потужності буває іскріння щіток або вихід з ладу двигуна.
 • Пилосос перестав включатися. Причин цього буде кілька: несправність електромотора, поломка перемикача, немає подачі електричної енергії.
 • Пилосос не збирає пил, вологу, бруд. Однією з маси поширених претензій, що стосуються мийних моделей пилососів, бувають ті, коли побутова техніка функціонує, повітря втягує, але пил, воду та бруд не прибирає. У такому випадку варто звинувачувати зношення ворсу або некоректне налаштування спеціальної щітки.

Сервіс пропонує оперативний, якісний та гарантійний ремонт побутових пилососів-роботів у Коростені і, крім того, апаратури акумуляторних і дротових видів майже від усіх відомих виробників: Xiaomi (Ксіомі), Samsung (Самсунг), Daewoo (Деу), LG (ЛЖ), Thomas (Томас), Zelmer (Зелмер), Electrolux (Електролюкс), Bosch (Бош), Dyson (Дайсон), Philips (Філіпс), незалежно від модифікації і року випуску.

Фахівці сервісу Master911

Всі наші майстри працюють з особистими інструментами, іноді забирають апаратуру в майстерню та завжди готові детально відповісти на всі питання клієнтів, які пов'язані з тим, що і як вони збираються виконувати. Фахівці Master911 не вживають ненормативну лексику, не курять, ввічливі та пунктуальні під час роботи і, крім цього, обов'язково прибирають робоче місце після ремонту.

Кожен майстер з техобслуговування, ремонту пилососа вдома клієнта у Коростені маркетплейса Master911 найперше пройшов навчання та добре склав іспит. На практиці, техніків, які пройшли відбір, залишається 15% серед кандидатів.

Яким чином обчислюється тариф? Скільки коштує ремонт і обслуговування пилососа у Коростені?

При подачі заявки ми ставимо питання про модель техніки, її виробника, причини несправності і дату випуску. Виходячи з інформації, кожен клієнт ще до приїзду фахівця може дізнатися про ціну послуги. Але іноді трапляється так, що ознаки виходу з ладу обладнання занадто великі, через що правильно встановити причину несправності неможливо без виконання діагностики. В цьому випадку кошторис буде озвучено техніком після приїзду. І все ж гарантуємо, що ця ціна буде фактично збігатися з тією сумою, яка зазначена в прайс-листі.

Один з наших принципів - прозора, цілком доступна та вельми зрозуміла кожному клієнту процедура формування цін. Задля цього ми розробили прайс, в якому вказана ціна кожної типової послуги в напрямку "ремонт робота-пилососа у Коростені", "ремонт бездротового пилососа у Коростені" тощо.

Що Ви отримуєте?

 • Швидкий приїзд виконавця.
 • Відповідаємо за рівень якості послуг, що надаються. Якщо раптом вами була помічена допущена техніком недбалість або помилка, телефонуйте, ми швидко виправимо недоліки.
 • Відмінний сервісний ремонт пилососів недорого, з гарантією у Коростені. Всі наші майстри постійно стикаються з сервісом різних видів і моделей пилососів від безлічі компаній-виробників, завдяки чому їх компетентності та навичкам слід повністю довіряти.

Крім цього

 • Гарантійні умови. Фахівці надають гарантію на послуги.
 • Швидкий виїзд майстра (протягом 3 годин після заявки).
 • Обов'язкове прибирання на своєму робочому місці входить в послугу "ремонт бездротового пилососа у Коростені".
 • Фіксована в договорі розцінка. Ціна необхідної сервісної послуги визначається в договорі і не підлягає зміні аж до завершення ремонтних робіт.
 • Наявність договору на надання послуг. Після закінчення надання послуг фахівець видає акт про виконання робіт.
 • Прозора, розумна вартість. Ціна ремонту за всіма параметрами відповідає вмінням фахівця.
 • Оплата можна виконати відповідним чином. За діагностику й ремонт пилососа у Коростені можна розрахуватися будь-яким зручним шляхом: готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Надійність і страхівка. Майстер з виправлення пилососа попередньо піддається перевірці паспортних даних. Тому, якщо раптом Ви зіштовхнетеся з некоректністю фахівця, зверніться в нашу службу підтримки, і ми завжди вирішимо створений інцидент.
 • Працюємо в цілодобовому режимі приймання заявок на сервіс пилососа у Коростені, в тому числі у вихідні.

Працюємо у Коростені і виїжджаємо по області.

В тому випадку, якщо Вас цікавить якісний, недорогий, оперативний ремонт акумуляторних пилососів або налагодження інших моделей цього побутового обладнання, звертайтеся в Master911.

Працюємо в приміських зонах Коростеня

Трохи більше часу займе приїзд для мешканців передмість Коростеня () - 4,5-5 годин.

Співпрацюємо з клієнтами по Житомирській області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих професіоналів в більшості великих і дрібних населених пунктів області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Даний підхід дозволяє мати безсумнівні переваги всім нашим клієнтам. В першу чергу, будь-який з них може сподіватися на прибуття фахівця в день оформлення замовлення і, крім цього, на недорогий, якісний і оперативний ремонт вбудованих пилососів, пилососів-роботів, пилососів з аквафільтром, ціна у Коростені якого буде нижчою через економію на автотранспорті.

Часом, внаслідок великої сезонної завантаженості, приїзд майстра переноситься на найближчу дату.

Ми працюємо в межах міста Коростень

Ті замовники, які проживають на території міста, мають всі шанси очікувати на екстрений прихід майстра за потрібною адресою, орієнтовно протягом 3 годин після подачі замовлення.