Ремонт газової духовки у Коломиї

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна термопари газової духовки

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових духовок

від 300 грн

Встановлення газових духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових духовок у Коломиї

Відгуки по ремонту газових духовок у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректність в процесі роботи, не потрібно відразу ж намагатися виправляти духову шафу власноруч, оскільки некомпетентні ремонтні дії з газовою технікою, можливо, приведуть до досить серйозних наслідків. Пропонуємо здійснювати сервісний ремонт духовки вдома підготовленим фахівцям, які володіють технічними знаннями, достатнім досвідом і цінними навичками, а також мають допуск до проведення даного типу робіт.

Найбільше в заявках клієнтів бувають ці причини для скарг на відмову в роботі газової духовки:

  • Через деякий час після підпалу духовки полум'я гасне. Здійснивши діагностику, ретельну ревізію і зовнішній візуальний огляд побутового духової шафи, співробітник швидко помітить пошкодження термостата. Виходячи з того, що послужило причиною несправності, термостат регулюють або замінюють новим.
  • Після опускання ручки управління газом, вона незвично "бовтається", а язик полум'я в духовці гасне. Наш фахівець швидко розв'яже цю проблему способом лагодження механізму або заміни обламаної ручки.
  • Газова духовка або згасає відразу в момент відпускання ручки, або зовсім не запалюється. Нерідко передумовою для подібного збою служить забруднення жиклера. Налиплий нагар забиває жиклер, внаслідок чого виходить зниження подачі газу. В результаті слабкий ступінь інтенсивності горіння не дає можливості розігріти термодатчик. У такому варіанті компетентний фахівець почистить форсунку або, в разі потреби, замінить її.
  • Газова шафа запалюється, однак полум'я або горить слабо, або зовсім згасає. Причиною такої некоректності в експлуатації духовки виступає перехід на знижений тиск газу.
  • Полум'я пальника гасне одразу ж після відпускання кнопки. Найімовірніше, причина того, що сталося, в несправності електромагнітного клапана або ж переміщенні датчика температури.

Якщо вас цікавить безпечний, оперативний і компетентний ремонт, монтаж або обслуговування, налагодження, підключення, регулювання духовки чи кухонної плити марки Гефест (Gefest), Гореньє, Арістон Ханса або Індезіт, відразу ж телефонуйте в маркетплейс Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви завжди зможете виконати екстрений виклик майстра з налагодження, оперативного ремонту, монтажу або якісного техобслуговування вашої газової плити й духовки вдома у Коломиї моделей різних брендів і будь-якого року випуску. Майстри нашого сервісу послуг покладаються на великий досвід в підключенні, ремонті, технічному обслуговуванні й монтажі різного рівня складності конструкції духовки: Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Дружківка, Аміка (Amica), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вірпул (Whirlpool), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Карпати/ Karpaty), Гефест (Gefest), Кайзер (Kaiser), Електра, Бош (Bosch), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Фагор (Fagor) та інших.

Майстри сервісу Master911

Попередньо, перед дозволом на співпрацю технік зобов'язаний отримати допуск і право приходити на виклик до замовників; кожен з тих, хто подав заяву, повинен пройти ретельну підготовку, після цього скласти кваліфікаційний іспит. І виключно ті, що набрали необхідний бал (не нижче 4,5) допускаються до співпраці з замовниками.

Наші досвідчені майстри приїжджають з власними інструментами, витратними матеріалами, приладами, а в разі потреби, коли ж ремонт духовок зробити у вас вдома не можна, вони забирають техніку в сервісний пункт. Співробітники вважають своїм обов'язком пояснити клієнтові, в чому полягає проблема і як усунути неполадку.

Як створюється вартість?

Всі чинні тарифи на послуги з надійного та оперативного ремонту ваших побутових газових плит та духовок у Коломиї, а також з приєднання, техобслуговування та установки, вказані в прейскуранті, без урахування транспортних витрат і вартості закупівлі запасних частин.

Ми намагаємося, щоб ви змогли ознайомитися з ціною потрібної послуги завчасно. Якраз тому, ще в момент заповнення замовлення, просимо вас відповісти на кілька запитань для уточнення проблеми. Часом на підставі неповного пояснення проблеми клієнтом точно знайти явну причину несправності техніки нереально або важко. У подібному випадку джерела несправності, тип ремонту та прийняття рішень визначаються фахівцем вже на місці, після обстеження. Сервіс Master911 гарантує, що названа нашим співробітником розцінка за ремонтні роботи газових духовок буде цілком збігатися з сумою оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що Ви отримуєте в результаті?

Зателефонувавши в сервіс побутових послуг Master911 з якісного ремонту та професійного техобслуговування газової духовки та варильної поверхні у вас вдома у Коломиї, Ви завжди зможете сподіватися на:

  • Перевірку якості роботи фахівця з нашого боку. Ми враховуємо всі нарікання щодо недоліків, допущених нашими майстрами, і запевняємо в тому, що вони терміново будуть виправлені;
  • Екстрений прихід майстра за вказаною в замовленні адресою та оперативне проведення всіх необхідних робіт. Приймаємо замовлення цілодобово у вихідні, будні та святкові дні;
  • Надійний і якісний сервіс газової духовки та плити всіх видів і модифікацій від будь-яких фірм-виробників, незалежно від віку устаткування.

Ми виїжджаємо на замовлення у Коломиї і по Івано-Франківській області

Можливий виїзд техніка по місту у Коломиї

Якщо вас цікавить надійний, оперативний і професійний ремонт, монтаж або налагодження, встановлення, регулювання духовки у Коломиї, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ті, хто живуть на території міста, можуть очікувати на прибуття фахівця за адресою вже через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд виконується на всій території Івано-Франківської області

Майже у всіх малих і великих селищах, селах і містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) ми маємо у своєму розпорядженні грамотних техніків. Тому Ви зможете сподіватися на те, що наш майстер з якісного налагодження, оперативного ремонту та професійного монтажу газової побутової духовки у Коломиї з'явиться в день оформлення заявки, та істотно заощадите на транспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд професіонала переноситься на найближчу дату.

Виїзд в передмістя Коломиї

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 може запропонувати оперативний ремонт духовки у Коломиї і в приміській зоні. В цьому випадку прихід техніка займає трохи більше часу - близько 5-ї години.