Заправка холодильника фреоном у Коломиї

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Коломиї

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Усунення витоку й заправка (закачування) холодильних агрегатів хладоном зазвичай потрібно в процесі проведення техобслуговування, або при будь-яких дефектах, що послужили розгерметизації контуру охолодження.

Ознаки, які вказують на втрату холодоагенту (фреону)

Холодагент (фреон) - це інертний газ, який не має відчутного запаху й кольору, внаслідок чого виявити його витік дуже складно. Розпізнати, що в холодильнику низький тиск фреону й потрібна заправка, можна за такими ознаками:

 • морозилка або камера перестали відповідним чином охолоджувати запаси продуктів;
 • без зупинок функціонує компресор;
 • блок управління відмовив;
 • виміряти тиск фреону вакуумметром або манометром;
 • з'являється "шуба".

Система може розгерметизуватися внаслідок фізичного зношення або ж через механічне пошкодження техніки. До цього може призвести відшкрібання намерзлого шару льоду з обшивки морозильної камери металевим скребком, ножем або іншим, не призначеним для цієї мети гострим предметом, а також випадкова помилка при транспортуванні або монтажі холодильника.

Заправка хладону (фреону) в домашній холодильник (прозора ціна такої послуги затверджена прайсом, цілком доступна, завчасно відома) - це процедура, довірити виконання якої слід виключно грамотному, досвідченому, надійному виконавцю, оскільки для цього необхідний процес підготовки техніки до заправки або дозаправлення і важлива наявність інструментів, матеріалів, балона з холодоагентом.

Заміна хладону виконується в наступному порядку:

 • замінюють фільтр осушувача;
 • проведення опресовування системи;
 • відкачування з системи повітря, азоту й залишкової вологи;
 • заправка хладоном.

Сервіс Master911 надає послуги з техобслуговування, ремонту та діагностики домашніх холодильників від всіх виробників: Хітачі (Hitachi), Вестен (Westen), Кристал (Crystal), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Хайер (Haier), Самсунг (Samsung), ЛЖ (LG), Ханса (Hansa), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Технохолод, Панасонік (Panasonic), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Тошиба (Toshiba), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Стінол (Stinol), Дніпро, Норд (Nord), Рейнфорд (Rainford), Вірпул (Whirlpool), Атлант (Atlant), Лібхерр (Liebherr), Ока (Oka), Ямаха (Yamaha), Міле (Miele), Еленберг (Elenberg), Електролюкс (Electrolux), Донбас, Голд (Gold), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Прівілег (Privileg), Зіл (Zil), Мінськ, АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Саратов, Горенье (Gorenje), Шарп (Sharp).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен фахівець, який отримав робочий допуск для виконання побутових послуг замовникам, пройшов спеціальний курс підготовки, після цього успішно склав тестовий іспит. Серед претендентів тільки 15% отримують прохідний бал - 4,5 і вище.

Фахівці підтримують чистоту в робочій зоні, серйозно ставляться до проведення ремонту, не курять, поважні, не використовують нецензурну лексику.

Застосовують власні інструменти, а при появі необхідності забирають апаратуру в майстерню.

Яким чином формується тариф? Яка приблизно вартість заправки холодильника холодоагентом (фреоном)?

Ми ставимо питання, що стосуються техніки. На підставі цієї інформації ми зможемо проконсультувати клієнта про приблизну ціну необхідних робіт. Зокрема, звичайний тип послуги - заправка холодильних агрегатів (кухонних холодильників) холодоагентом (фреоном), точна ціна її відома спочатку і не зміниться.

За умови, якщо правильно встановити причину неполадки апаратури попередньо практично неможливо, реальна ціна буде озвучена виконавцем вже на місці в результаті діагностики.

Що отримають замовники нашого сервісу?

 • Професійна заправка фреоном будь-яких кухонних холодильників. Наші майстри кожен день працюють з технікою багатьох модифікацій, що гарантує їхню багату практику.
 • Наша служба бере на себе відповідальність за якість надаваних сервісних послуг. Контролюємо якість робіт, що виконуються майстрами.
 • Терміновий виїзд професіонала.

Додатково

 • Комфортна система оплати. За надані послуги клієнт може розплатитися безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Об'єктивна вартість. Всі ціни точно відповідають майстерності фахівця.
 • Фіксована в угоді вартість. Наприклад, заливка хладоном, вартість якої вказана в прайсі та при оплаті вона не зміниться.
 • Екстрений виїзд досвідченого техніка. Зазвичай, очікувати приходу техніка ви зможете приблизно через три години з моменту укладення контракту.
 • Наявність договору. По завершенні надання необхідних послуг ми вручаємо акт про виконання робіт.
 • Страховка. Спеціаліст в момент приймання в сервіс обов'язково проходить перевірку паспортних даних. У разі, якщо ви зіткнулися з неприйнятним ставленням фахівця, звертайтеся в сервісну службу підтримки, ми завжди сприяємо у розв'язанні конфліктних моментів.
 • Цілодобове приймання замовлень, в т.ч. у святкові та вихідні дні.
 • Дотримання гарантійних умов. Майстер зобов'язаний видати гарантійні умови.
 • Дотримання порядку, акуратності й чистоти в ході роботи. До переліку сервісних послуг включається неодмінне прибирання після ремонту.

Працюємо у Коломиї, виїжджаємо по області

У випадку, якщо з'явилися нехарактерні шуми, стався витік фреону, не працює компресор або будь-яке інше порушення функцій холодильного агрегату, і вам потрібен терміновий ремонт, телефонуйте в Master911. Компетентний фахівець з'явиться за вказаною вами адресою, зробить діагностику, пояснить вид несправності, виконає закачування будь-якої домашньої холодильної техніки.

Робота ведеться в м. Коломия

Мешканці міста Коломия мають можливість чекати приїзду виконавця протягом 3-х годин з моменту оформлення замовлення. Отже, послуга робиться в мінімальний термін.

Виконуємо роботи в приміських зонах Коломиї

Приїзд професіонала додому в передмістя Коломиї () забирає трохи більше часу - близько п'яти годин.

Співпрацюємо з клієнтами по Івано-Франківській області

Master911 має майстрів майже по всій Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Тому, якщо вам потрібна заправка холодоагентом холодильного агрегату, розцінка буде нижча, через економію на транспорті.