Ремонт морозильної камери у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Коломиї

Відгуки по ремонту морозильних камер у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильник виходить з ладу, в цих обставинах виявляється чимала кількість незручностей, які ускладнюють життя господарю зламаного агрегату. Маркетплейс послуг з ремонту морозильних камер у Коломиї Master911 надає досвід, знання і навички своїх фахівців для усунення проблем у досить стислий термін. Після подачі заявки підбирається підхожий, незайнятий виконавець потрібного профілю з досить великим практичним досвідом роботи в цій сфері. По приїзду майстер робить діагностику, називає вартість ремонту морозильної камери, а тільки потім робить ремонт. Замовнику належить лише підписати акт виконаних робіт, прийняти роботу і насолоджуватися відремонтованою побутовою технікою!

Чому обирають сервіс побутових послуг Master911?

  • Висока швидкість роботи. Після оформлення онлайн-заявки на установку, налаштування, ремонт ми негайно зв'язуємося з замовником. Так само замовлення ви зможете подати за телефоном.
  • Виконання гарантійних умов. Величезні навички фахівців і наші зусилля задовольнити вимоги всіх споживачів, дають можливість видавати сертифікат гарантії на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона може тривати від 6-ти місяців до 1 року.
  • Приймання замовлень на всі види домашніх послуг. Широкий перелік побутових послуг: установка, ремонт, налаштування холодильного обладнання, пралок, різних котлів та колонок, також пропонуємо сервісні послуги доставки товарів, вивезення сміття, роботу сантехніка, складання меблів та інше.
  • Багатий досвід. Master911 - сервіс послуг перевірених, надійних, відповідальних, професійних майстрів. При прийманні на службу з кандидатом проводять співбесіду, перевіряються персональні дані, і, крім того, виявляються особистісні якості майбутнього майстра з ремонту морозильних камер у Коломиї.

Відновлюємо морозилки всіх виробників

Морозильна камера - це пристрій, всередині якого завжди встановлюється досить низька температура. Коли виявилися якісь несправності (видає шум, підтікає, погано морозить, утворюється конденсат), це означає, що холодильному устаткуванню необхідна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Коломиї.

Список знаменитих марок морозильних камер, з якими ми працюємо: Індесіт (Indesit), Технохолод, Голд (Gold), Горенье (Gorenje), Дніпро), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Стінол (Stinol), Бош (Bosch), Норд (Nord), Ліберті (Liberty), Прівілег (Privileg), Еленберг (Elenberg), Вірпул (Whirlpool), Снайге (Snaige), Зануссі (Занусі / Zanussi), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), АЕГ (AEG), ЛЖ (LG), Вестфрост (Vestfrost), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Атлант (Atlant).

Майстри сервісного центру Master911 можуть не тільки зробити ремонт морозилки Індезіт або ж якої-небудь іншої торгової марки, але і надавати послуги, пов'язані з установкою, чищенням, діагностикою, запуском та техобслуговуванням холодильного обладнання.

Поширені проблеми з морозильними камерами

Аварія блоку управління

Як тільки ламається електронний модуль управління, то мотор холодильного агрегату зовсім не працює. В окремих випадках вдається здійснити його перепрограмування, але часто буває і так, що єдиним реальним методом виправлення виявляється заміна.

Розгерметизація системи подачі фреону і його втрата

Фреон - це речовина, яка призначена для охолодження морозильної камери. Якщо виниклий шар льоду хтось намагається відколоти зі стінки морозилки або трохи зірвати чимось гострим, то можна пошкодити капілярні трубки, по яких тече холодоагент. Його витік тягне за собою несвоєчасне зношування компресора, процес охолодження буде неефективним. При даній проблемі слід вимкнути морозилку, викликати техніка, вивантажити продукти.

Не вмикається мотор-компресор

Така аварія вважається чи не найскладнішою. Найголовніші чинники: некоректне використання техніки й перевищене зношення комплектуючих елементів, деталей, вузлів. Можуть бути й інші моменти, оскільки деякі власники морозильних агрегатів регулярно перевантажують їх, а крім того, техніка весь час працює. Щоб виправити холодильний агрегат, треба поміняти компресор.

Пошкодження термостата холодильників

Всі модифікації морозильних камер оснащені термостатами, які регулюють температурний режим всередині морозильної шафи. Несправність терморегулятора призводить до неправильної роботи компресора: морозить, не зупиняючись, охолоджує дуже слабо, зовсім не запускається, не морозить зовсім або морозить занадто сильно. Враховуючи, що ремонт термостатів, в основному, є невиправданим, для усунення неполадки потрібно його замінити.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним управлінням оснащуються не терморегуляторами, а температурними й повітряними датчиками. Як приклад, налагодження морозилки фірми Liebherr з такою несправністю полягає в заміні несправного датчика.

Заміна дверної гуми морозилки

Ця неприємність трапляється у морозильних камер, які встановлені в кафе, ресторанах, барах або магазинах, дверцята тут досить часто закриваються і відкриваються, і тому гумові прокладки зношуються раніше. Внаслідок цього погано прилягають дверцята, холодильний агрегат не герметичний, дверна гума тріскається, руйнується. Охолоджене повітря виходить з камери, тим часом туди потрапляє тепле, захист від температурних стрибків не працює, температура не підтримується, продукти недостатньо охолоджуються, а двигун-компресор функціонує марно, в результаті чого відбувається передчасне зношення деталей, пристроїв, вузлів, блоків.

Крім перерахованих несправностей морозильних камер, часто трапляються й інші проблеми, наприклад, збій індикаторів, нагрів корпусу, скупчення води, поява "шуби" в камері, запах горілого пластику тощо.

Майстри виїжджають на замовлення в усі райони Коломиї та приміських населених пунктів

Уточнивши отримані відомості, підбирається незайнятий виконавець, який після озвучення ціни ремонту морозильної камери відразу ж приймається за виконання замовлення. Іноді установка, налаштування, ремонт, діагностика починається через 2-3 години після подачі заяви. Наш маркетплейс здійснює оперативне, якісне та гарантійне проведення широкого спектра робіт у Коломиї () та в інших малих і великих населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця).