Помітивши збій при експлуатації, не варто відразу намагатися лагодити духову шафу власноруч, оскільки непрофесійні дії з будь-якими газовими агрегатами можуть мати дуже серйозні наслідки. Рекомендуємо здійснювати сервісний ремонт газової шафи підготовленим технікам, які володіють цінними навичками, великими знаннями й достатнім досвідом, а також мають допуск до здійснення подібного типу робіт.

Досить часто в заявках клієнтів трапляються ці приводи для скарг на неправильну роботу газової духовки:

  • Через якийсь інтервал часу після включення духовки полум'я гасне. Здійснивши діагностику, візуальний огляд і ретельне обстеження газової шафи, фахівець швидко виявить збій терморегулятора. Залежно від того, що послужило причиною несправності, терморегулятор замінюють новим або регулюють.
  • Газова шафа запалюється, однак полум'я або слабо горить, або зовсім згасає. Причиною цієї несправності в роботі побутової духової шафи зазвичай буває необдуманий перехід на газ нижчого тиску.
  • Полум'я згасає одразу ж після відпускання кнопки або ручки. Швидше за все, причина того, що сталося в зміщенні датчика температури або ж несправність термопари з датчиком полум'я.
  • Після відпускання ручки регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в побутовій духовці гасне. Наш технік швидко розв'яже цю проблему шляхом заміни обламаної ручки або ж ремонту механізму.
  • Духова шафа або зовсім не буде горіти, або гасне відразу в момент відпускання ручки. Дуже часто причина такого порушення - забивання жиклера. Накопичений нагар забиває отвір жиклера, через що відбувається зниження подачі газу. В кінцевому підсумку слабка інтенсивність горіння не дає можливості розігріти датчик. В цьому варіанті компетентний фахівець прочистить форсунку від нагару або, якщо це необхідно, встановить нову.

У випадку, якщо вам буде потрібен швидкий, надійний і компетентний монтаж, ремонт або обслуговування, налагодження, регулювання, підключення духовки Арістон, Гефест, Гореньє, Ханса або Індезіт, відразу ж звертайтеся в маркетплейс Master911.

Звернувшись в Master911, ви маєте можливість здійснити екстрений виклик майстра з налагодження, ефективного обслуговування і професійного ремонту вашої газової духовки вдома у Новоград-Волинському будь-яких марок і вікових груп. Професіонали нашого сервісу домашнього ремонту покладаються на великий досвід в монтажі, ремонті, технічному обслуговуванні і підключенні різного рівня складності конструкції побутового духової шафи: Норд (Nord), Смег (Smeg), Кайзер (Kaiser), Грета (Greta), Міле (Miele), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Інтерлайн (Interline), Горенье (Gorenje), Карпати/ Karpaty), Аміка (Amica), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Електра, Електролюкс (Electrolux), Гефест (Gefest), АЕГ (AEG) та інших.

Майстер сервісу побутових послуг Master911

Перед дозволом на співпрацю фахівець зобов'язаний отримати право їздити за викликом до клієнтів; кожен з кандидатів проходить навчання з обов'язковим складанням іспиту на кваліфікацію. І лише ті, що набрали прохідний бал (4,5 і більше), будуть допущені до співпраці з клієнтами.

Наші професіонали приходять зі своїми приладами, витратними матеріалами, інструментами, а в разі гострої потреби, якщо серйозний ремонт побутової духовки зробити на місці не можна, вони забирають техніку в майстерню. Співробітники готові пояснити замовнику, в чому полягає проблема і як буде відбуватися ремонт.

Яким способом визначається вартість?

Чинні розцінки на сервісні послуги з надійного та оперативного ремонту газових духовок і кухонних плит у Новоград-Волинському, як і з техобслуговування, приєднання й установки, вказуються в прейскуранті, без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких можливо знадобиться.

Ми вживаємо заходів для того, щоб наші клієнти були ознайомлені з ціною необхідної вам послуги заздалегідь. Саме у зв'язку з цим, на етапі заповнення заявки, просимо дати відповідь на ряд питань для ясності проблеми. Часом на підставі неповноцінного опису проблеми клієнтом, або через непрофесійні ознаки порушення в роботі пристрою, правильно встановити справжню причину виходу з ладу побутової техніки нереально або важко. У такому варіанті прийняття рішень, джерела несправності та спосіб ремонту визначаються фахівцем вже на місці, після закінчення діагностичних робіт. Сервіс Master911 гарантує, що названа нашим фахівцем розцінка за відновлення газової шафи буде абсолютно точно узгоджуватися з сумою оплати, підтвердженої в прайс-листі.

Що Ви завжди будете мати?

Звернувшись у сервіс якісних послуг Master911 з оперативного і професійного ремонту, монтажу та обслуговування кухонної газової духовки та плити у Новоград-Волинському, Ви можете сподіватися на:

  • Терміновий прихід професіонала за вказаною в замовленні адресою та оперативне виконання всіх необхідних робіт. Працюємо по графіку 24/7;
  • Якісний сервіс кухонної печі та газової духовки практично всіх моделей і видів від різних фірм-виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Перевірку якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми враховуємо всі вимоги щодо недоліків, допущених нашими техніками, і запевняємо в тому, що всі вони терміновим чином будуть усунуті.

Ми працюємо у Новоград-Волинському, з виїздом по Житомирській області

Виїзд фахівця в передмістя Новоград-Волинського

Сервіс Master911 робить терміновий ремонт духової шафи у Новоград-Волинському і в приміських населених зонах. І тоді приїзд фахівця забирає більше часу - в середньому чотири-п'ять годин.

Виїзд по місту у Новоград-Волинському

В тому випадку, якщо вас зацікавить якісний, оперативний і надійний ремонт, монтаж або регулювання, налагодження, встановлення духовок у Новоград-Волинському, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ті, що проживають на території міста, мають можливість сподіватися на прибуття фахівця за адресою вже протягом трьох годин після оформлення виклику.

Виїзд виконується по Житомирській області

В основному, у всіх малих і великих селищах, містах і селах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка) ми маємо у своєму розпорядженні наших техніків. Таким чином, Ви можете розраховувати на те, що майстер з якісного ремонту газової духовки у Новоград-Волинському з'явиться в той же день, і значно заощадити на транспортних витратах.

У виняткових випадках, внаслідок високої сезонної зайнятості, виїзд техніка відкладається на найближчу дату.

Зона обслуговування Новоград-Волинський