globe ru

Ремонт газової духовки у Мукачеві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Мукачеві

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Виявивши некоректність у роботі, не варто відразу ж пробувати виправляти духову шафу власноруч, оскільки несанкціоновані процедури з будь-якими газовими агрегатами здатні мати дуже серйозні наслідки. Рекомендуємо робити відновлення побутової духовки надійним майстрам, що володіють необхідним досвідом, великими знаннями та практичними навичками, а найголовніше, що мають допуск до проведення подібного типу робіт.

Найбільше в отриманих заявках замовників є нижче перераховані скарги на збій в роботі газового духової шафи:

 • Через якийсь проміжок часу після підпалу духової шафи полум'я гасне. Здійснивши діагностику, візуальний огляд і ретельне обстеження духовки, фахівець швидко виявить дефект термостата. Виходячи з того факту, що стало причиною некоректної роботи, терморегулятор встановлюють новий або регулюють.
 • Після того моменту, як відпускається ручка управління пальником, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в газовій шафі гасне. Цілком імовірно можна сказати, що проблему вдасться вирішити способом заміни обламаної ручки або ремонту механізму.
 • Газова шафа загоряється, однак полум'я або гасне, або слабо горить. Можливою причиною цієї несправності в роботі газової духовки є необдуманий перехід на газ нижчого тиску.
 • Полум'я гасне одразу в той момент, коли відпускається кнопка або ручка підпалу. Найімовірніше, проблема знаходиться в переміщенні датчика температури або несправності системи газ-контролю.
 • Газова шафа або зовсім не запалюється, або згасає відразу ж після того, як була відпущена кнопка. Дуже часто причиною для такого збою служить забивання форсунки пальника. Прилиплий нагар і жир забивають отвір жиклера, через що трапляється спад подачі газової суміші. В результаті слабка інтенсивність факела не дає можливості нагріти термодатчик. У такому варіанті компетентний професіонал прочистить пальник від нагару або, якщо це необхідно, встановить новий.

У випадку, якщо вам буде потрібен компетентний, безпечний і оперативний монтаж, ремонт або обслуговування, регулювання, підключення, налагодження домашньої духовки та плити Арістон, Ханса, Гефест, Індезіт або Гореньє, відразу ж звертайтеся в сервіс Master911.

Звернувшись в Master911, ви можете здійснити оперативне замовлення на виклик майстра з якісного та оперативного ремонту, монтажу, регулювання або професійного техобслуговування газової домашньої духовки вдома у Мукачеві різних марок і вікових груп. Фахівці нашого сервісу побутового ремонту мають великий досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, підключенні й ремонті різного рівня складності побутової духовки: Гефест (Gefest), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Піраміда (Pyramida), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Аміка (Amica), Грета (Greta), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Канді (Candy), Дружківка, Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Норд (Nord), Міле (Miele), Електра, Смег (Smeg) і багатьох інших.

Фахівці сервісу Master911

Перед підписанням договору технік повинен отримати допуск і право їздити на виклик до замовників; кожен з охочих проходить навчання, а потім складає іспит. І тільки ті, що набрали обов'язковий середній бал (4,5 і вище), допускаються до роботи з клієнтами.

Наші майстри приходять з власними приладами, витратними матеріалами, інструментами, а в разі потреби, якщо капітальний ремонт духовки зробити вдома неможливо, вони забирають обладнання в майстерню. Виконавці готові відповісти на всі питання замовника, що стосуються того, в чому полягає проблема, що вони повинні зробити, яким чином буде відбуватися ремонт, що знадобиться для лагодження і як усунути несправність.

Яким способом обчислюється розцінка?

Всі чинні тарифи на послуги з надійного ремонту ваших кухонних газових плит і духовок у Мукачеві, як і з технічного обслуговування, встановлення та підключення, вказуються в прейскуранті, без транспортних витрат і вартості запасних частин, придбання й заміна яких може знадобитися.

Часом на основі неповного пояснення проблеми замовником, або через непрофесійні ознаки перебою в роботі агрегату, конкретно встановити причину пошкодження побутової техніки практично неможливо або складно. У подібному випадку джерела несправності, вид ремонту та прийняття рішень будуть визначатися фахівцем вже на місці, по завершенні діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що названа нашим співробітником розцінка за виправлення газових духовок буде цілком узгоджуватися з сумою оплати, зазначеної в прайс-листі. Ми вживаємо заходів до того, щоб ви змогли ознайомитися з вартістю необхідної сервісної послуги завчасно. Адже саме з цієї причини на стадії заповнення заявки просимо дати відповідь на кілька уточнювальних питань.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Звернувшись у сервіс якісних послуг з оперативного ремонту, монтажу і регулювання газової плити й кухонної духовки у Мукачеві Master911, Ви завжди зможете сподіватися на:

 • Терміновий приїзд фахівця за адресою і швидке, чітке та грамотне проведення абсолютно всіх ремонтних робіт. Працюємо в режимі 24/7;
 • Надійний і якісний ремонт газової духовки та плити всіх типів і моделей від різних виробників, незалежно від віку техніки;
 • Перевірку рівня якості виконуваної майстром роботи з нашого боку. Ми враховуємо будь-які зауваження щодо недоліків, допущених нашими виконавцями, і запевняємо в тому, що вони, безумовно, будуть виправлені.

Виїжджаємо у Мукачеві і по Закарпатській області

Виїзд по всій території Закарпатської області

Майже у всіх великих і малих містах, селищах і селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас є наші професіонали. З цієї причини Ви зможете розраховувати на той факт, що майстер з монтажу, ефективного ремонту та професійного обслуговування газової побутової плити й духовки у Мукачеві з'явиться в день оформлення заявки, а також ви значно заощадите на транспортних витратах.

В окремих випадках, внаслідок високої сезонної завантаженості, виїзд фахівця відкладається на найближчий день.

Виїзд по всій території Мукачева

Сервіс домашнього ремонту Master911 пропонує оперативний ремонт газової духовки у Мукачеві (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино) і в приміській зоні. І тоді прибуття фахівця може відняти трохи більше часу - в середньому п'ять-шість годин.

Виконується виїзд фахівця по м. Мукачево

В тому випадку, якщо вас зацікавить оперативний, професійний і гарантований ремонт, монтаж, а також регулювання, налагодження, встановлення духовки у Мукачеві, відразу звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті власники побутової техніки, що проживають в межах міста, мають можливість розраховувати на прибуття професіонала додому вже протягом трьох-чотирьох годин після оформлення заявки.