Помітивши некоректність при експлуатації, не слід відразу ж пробувати ремонтувати духову шафу власноруч, оскільки несанкціоновані процедури з будь-якими газовими приладами, цілком ймовірно, приведуть до дуже сумних наслідків. Радимо робити ремонт духовки підготовленим технікам, які мають багаторічний досвід, володіють практичними навичками й технічними знаннями, а також мають допуск до здійснення даного типу робіт.

Як правило, в заявках клієнтів є подібні скарги на некоректну службу духової шафи:

  • Газова духовка або згасає відразу ж після того моменту, як була відпущена ручка, або зовсім не загоряється. Нерідко причиною подібного збою стає засмічення жиклера. Накопичений нагар забиває отвір жиклера, через що трапляється спад подачі газу. В результаті критично низький ступінь інтенсивності полум'я не дає можливості нагріти датчик. При такій проблемі досвідчений майстер прочистить пальник або, в разі потреби, замінить його.
  • Газова духовка запалюється, але вогонь або зовсім згасає, або горить слабо. Причиною такої некоректності в експлуатації побутової духовки є необдуманий перехід на знижений тиск газу.
  • Незабаром після включення духовки полум'я гасне. Виконавши ретельне обстеження, діагностику й візуальний огляд духової шафи, фахівець досить скоро виявить збій терморегулятора. Керуючись тим, що стало причиною проблеми, термостат регулюють або замінюють новим.
  • Полум'я гасне в момент відпускання ручки або кнопки. Швидше за все, проблема полягає в несправності термопари з датчиком полум'я або ж переміщенні датчика температури.
  • Під час опускання ручки управління газом, вона незвично "бовтається", а полум'я в духовій шафі згасає. Наш майстер швидко розв'яже цю проблему способом лагодження механізму або ж заміни зламаної ручки.

У випадку, якщо вам потрібен безпечний, швидкий і компетентний монтаж, ремонт або регулювання, підключення, обслуговування, налагодження вашої духовки чи варильної поверхні Арістон, Гореньє, Ханса, Індезіт або Gefest (Гефест), звертайтеся в сервіс Master911.

Фахівці нашого сервісу покладаються на великий досвід в технічному обслуговуванні, ремонті, монтажі й підключенні будь-якого ступеня технологічної складності газових духовок: Бош (Bosch), Аміка (Amica), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Електра, Ханса (Hansa), Грета (Greta), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гефест (Gefest) та інших. Зателефонувавши в Master911, ви зможете виконати оперативний виклик майстра зі швидкого ремонту, якісної наладки та професійного обслуговування газової духовки у вас вдома у Кам'янець-Подільську різних торгових брендів і будь-якого року випуску.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Попередньо, перед підписанням контракту технік повинен отримати право приходити на виклик до клієнтів; кожен з кандидатів проходить підготовку, після чого складає кваліфікаційний іспит. І тільки ті, що отримали необхідний середній бал - 4,5, допускаються до співпраці з замовниками.

Наші професіонали приходять з власними витратними матеріалами, інструментами, приладами, однак в разі потреби, коли капітальний ремонт духовок виконати вдома не можна, вони забирають обладнання в сервіс. Співробітники вважають своїм обов'язком пояснити клієнту, в чому полягає проблема, що знадобиться для лагодження, як усунути причину збою в роботі.

Яким способом складається розцінка?

Актуальні розцінки на види робіт з монтажу, професійного ремонту та якісного регулювання ваших газових варильних поверхонь і духовок у Кам'янець-Подільську є в прайсі, без транспортних витрат і вартості придбання запчастин, заміна яких ймовірно знадобиться.

Ми беремо на себе обов'язок, щоб всі клієнти були ознайомлені з вартістю необхідної сервісної послуги завчасно. Саме із цієї причини, на етапі подачі заявки на замовлення, просимо відповісти на ряд уточнювальних питань. Іноді на підставі недостатнього опису проблеми замовником правильно виявити справжню причину несправності техніки нереально або важко. У цьому випадку прийняття рішень, вид ремонту та джерела несправності будуть визначатися майстром вже на місці за результатами діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що озвучена нашим співробітником розцінка за ремонтні роботи буде точно відповідати сумі оплати, зазначеної в прайс-листі.

Що отримує кожен наш замовник?

Звертаючись у сервіс послуг Master911 з оперативного ремонту, ефективного налагодження, регулювання та якісного техобслуговування газової духовки у Кам'янець-Подільську, Ви зможете сподіватися на:

  • Компетентний і надійний ремонт вдома духової шафи та плити практично всіх моделей і видів від різних виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Терміновий прихід професіонала за адресою, а також чітке, грамотне та швидке здійснення всіх необхідних робіт. Приймаємо заявки цілодобово у святкові, вихідні та будні дні;
  • Контроль рівня якості виконуваної майстром роботи з боку сервісу. Ми приймаємо будь-які нарікання щодо недоліків, що допускаються нашими виконавцями, і гарантуємо, що вони обов'язково будуть виправлені.

Ми виїжджаємо у Кам'янець-Подільську і по Хмельницькій області

Виїзд фахівця можливий по Хмельницькій області

У всіх малих і великих селах, містах і селищах Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців) ми маємо наших фахівців. Тому Ви зможете сподіватися не тільки на те, що майстер з оперативного монтажу, професійного ремонту та регулювання газової плити й домашньої духовки у Кам'янець-Подільську прибуде в день оформлення заявки, а також значно збережете кошти на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, внаслідок великої сезонної зайнятості, виїзд техніка переноситься на найближчу дату.

Виїзд виконується по м. Кам'янець-Подільський

В тому випадку, якщо вас цікавить екстрений, надійний і професійний ремонт, монтаж або налагодження, встановлення, регулювання газової духової шафи у Кам'янець-Подільську, відразу ж звертайтеся в сервіс Master911. Ті клієнти, що проживають в межах міста, мають можливість розраховувати на прибуття техніка додому вже протягом трьох годин після оформлення замовлення.

Виїзд майстра в передмістя Кам'янець-Подільська

Сервіс Master911 пропонує оперативний ремонт духовки у Кам'янець-Подільську (смт Смотрич, с. Зіньківці, с. Колибаївка, с. Кам'янка, с. Цибулівка, с. Слобідка-Кульчієвецька, с. Кульчіївці, с. Мукша Китайгородська, с. Гуменці, с. Слобідка-Гуменецька, с. Пудлівці, с. Довжок, с. Голосків, с. Лисогірка) в приміських населених пунктах. І тоді прихід фахівця займає трохи більше часу - в середньому 4-5 годин.

Зона обслуговування Кам'янець-Подільський