Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Вінниці

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Вінниці

Терморегулятор вважається найважливішою складовою у будь-якій нагрівальній системі, незалежно від виробника. Утримання певної температури води – робота цього елемента. У результаті така складова дозволяє уникнути різкого перегріву агрегату. Тому будь-які проблеми терморегулятора призводять до суттєвих проблем.

Під час збою потрібно замовити послугу заміна терморегулятора в бойлері у Вінниці. Потрібно замовити виконавця додому, скориставшись конкурентною вартістю, прописаною на порталі Мастер911.

Ремонт та заміна термостата агрегату у Вінниці

Перш ніж приступити до здійснення ремонту, технік перекриває холодну воду та знеструмлює бойлер. Потім будуть здійснені наступні завдання:

 1. Зняття верхньої запчастини та відключення деталі від усіх електропроводів. Необхідно витягнути цю запчастину для того, щоб перевірити її працездатність. Для перевірки потрібно мультиметр.
 2. У разі поломки та неможливості ремонту, потрібна заміна терморегулятора в пристрої у Вінниці вдома, ціна якої залежатиме від великої кількості нюансів.
 3. Встановлення панелі, підключення обігрівача в розетку, включення води. Все це потрібно, щоб протестувати функціонування бойлера та встановленої комплектуючої.

Часто трапляються ситуації, де разом з неполадкою термостата нагрівача води відбувається неполадка всього термозахисту. Майстер зможе повністю повернути функціональність пристрою, клієнт переконається, що агрегат повністю справний.

Як перевірити, що є помилка термостата?

Легко дізнатися, що потрібен негайний ремонт терморегулятора бойлера у Вінниці, розцінки на який знаходяться в актуальному прайс-листі організації Мастер911. Про це вам скаже бойлер. Зазвичай такого типу несправності супроводжуються двома частішими ознаками, які не можна не помітити:

 • Вода не нагрівається.
 • Рідина в агрегаті сильно перегрівається.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав регулювати температуру обігріву води.

Ігнорування потреби заміни термостата викликає невказані проблеми:

 • Підвищена витрата електрики, а це призводить до несподіваного підвищення витрат за послуги.
 • Регулярне перегрівання техніки веде до поступової несправності та інших складових, які дають збій через високі температури.
 • Перегрів рідини, а це призводить до дискомфорту під час прийняття душу або ванни.

Для того, щоб не допустити небезпеки всіх труднощів, радимо звернутися за допомогою ремонтників, готових здійснити заміну термостата водонагрівача у Вінниці, звернувшись до Master911.

Принцип роботи та найчастіші неполадки термостата

Основа функціонування терморегулятора залежить від основних особливостей техніки, від конкретної моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Вода, що є у спеціальних трубах, повільно розширюється і зсуває елемент, що роз'єднуватиме електричні контакти.
 • Штирові термостати. При нагріванні латунна трубка починає подовжуватися і тому натягує металевий стрижень. Функція стрижня - це роз'єднання контактів, що виключає небезпеку перегріву системи.

З найбільш популярних ситуацій, внаслідок яких трапляються поломки, можна відзначити: часті збої електроенергії в мережі, природне знос комплектуючих або недотримання рекомендацій щодо використання. По приїзду ремонтник не тільки зробить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але і виконає детальну перевірку інших компонентів, які можуть мати помилки. До того ж на зовнішній стороні окремих запчастин може накопичуватися накип, тому не можна впоратися без процедури чищення поверхонь.

Розцінки на відновлення термостата приладу у Вінниці

Перш ніж замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, краще ознайомитися з розцінками, зазначеними в прайс-листі на сервісі Мастер911. Однак не слід забувати про те, що остаточна ціна залежатиме від:

 • причини проблеми;
 • індивідуальної моделі техніки;
 • необхідності заміни зламаною комплектуючою, яка не підлягає відновленню;
 • типу підключеного терморегулятора;
 • виробника приладу – Thermex, Ariston, Gorenje тощо.

Всі вищеперелічені моменти також впливають і на кінцеві терміни виконання ремонту.

Переваги кваліфікованої допомоги від професіоналів компанії Master911 у Вінниці

При зверненні за професійною допомогою до сервісу побутових послуг, кожен замовник може розраховувати на підтримку під час пошуку та подальшого вибору потрібного ремонтника. Вам достатньо оформити замовлення в онлайн режимі або ж зателефонувати на наш телефон. У формі слід опублікувати телефон для зворотного зв'язку, вказати несправність та ім'я.

Можна помітити найпоширеніші причини, коли мешканці Вінниці звертаються до сервісу побутових послуг Master911:

 1. Можливість викликати техніка додому для ремонту терморегулятора в бойлері у будь-який вільний день.
 2. Видача офіційної гарантії на виконані послуги, а це говорить про найвищу якість кінцевого результату.
 3. Приємні розцінки на роботу заміна термостата техніки у Вінниці.

У непередбачених випадках виїзд майстра здійснюється через 3 години після оформленої та обробленої заявки. Фахівець приїжджає на об'єкт із необхідним набором обладнання. Якщо потрібно, фахівець готовий допомогти підібрати конкретні елементи для заміни, враховуючи модель пристрою, встановлену суму від замовника на купівлю елементів.