Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Тернополі

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Тернополі

Термостат вважається найголовнішою запчастиною в будь-якому бойлері, незалежно від виробника. Його завдання полягає в утриманні певної температури води. У результаті ця складова допомагає уникнути раптового перегріву пристрою. Тому будь-які помилки терморегулятора призводять до великих проблем.

У разі несправностей необхідно замовити роботу заміна терморегулятора в бойлері у Тернополі. Для цього достатньо замовити техніка на адресу, скориставшись прийнятною вартістю, що прописана на сервісі Master911.

Як з'ясувати, що сталася проблема термостата?

Нескладно виявити, що потрібен оперативний ремонт терморегулятора бойлера у Тернополі, ціни на який знаходяться в прейскуранті Master911. Про це підкаже обладнання. Часто такого виду поломки можуть характеризуватись двома найбільш відомими ознаками:

 • Рідина не гріється.
 • Вода дуже перегрівається.

Обидві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що термостат перестав відстежувати температуру підігріву води.

Уникнення потреби заміни терморегулятора викликає такі серйозні труднощі:

 • Перегрівання води, а це веде до дискомфорту в процесі прийняття душу.
 • Перевитрата електроенергії, а це може призвести до різкого збільшення витрат за послуги.
 • Постійне перегрівання агрегату призводить до збою та інших компонентів, які псуються через високі температури.

Щоб не допустити ймовірності всіх проблем, треба звернутися за допомогою професіоналів, здатних виконати заміну терморегулятора нагрівача води у Тернополі, звертаючись до компанії Master911.

Розцінки на ремонт терморегуляторів бойлера у Тернополі

Перед тим, як вибрати та замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, варто ознайомитися з цінами, в прейскуранті на веб-ресурсі Master911. Але не слід забувати, що кінцева сума залежить від:

 • конкретної моделі виробу;
 • причини збою;
 • потреби заміни пошкодженої комплектуючої, яка не піддається ремонту;
 • виробника виробу – Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон), Thermex (Термекс) та інші;
 • особливостей змонтованого термостата.

Всі вищезазначені нюанси мають прямий вплив і на остаточні терміни здійснення ремонту.

Ремонт та заміна терморегулятора обладнання у Тернополі

Перш ніж приступити до проведення ремонту, технік знеструмлює обладнання та перекриває холодну воду. Потім будуть здійснені такі послуги:

 1. Знімання кришки та від'єднання компонента від усіх проводів. Потрібно витягнути запчастину для того, щоб провести діагностику її роботи. Для перевірки використовується спеціальний мультиметр. У результаті цього проводиться діагностика в режимі вимірювання опору.
 2. У ситуації збою в роботі та неможливості ремонту необхідна заміна термостата в обладнанні у Тернополі з виїздом, вартість якої залежатиме від величезної кількості численних аспектів.
 3. Встановлення зовнішньої панелі, підключення бойлера до електрики, відкриття крана подачі води. Все це знадобиться для того, щоб протестувати роботу системи та встановленої нової запчастини.

Часто трапляються випадки, де одночасно з неполадкою терморегулятора обладнання буває помилка всього термозахисту. Технік зможе повністю відремонтувати функціональність обладнання, клієнт особисто переконається в тому, що бойлер є працездатним.

Принцип роботи та популярні проблеми термостата

Особливість роботи даної комплектуючої залежатиме від важливих особливостей техніки, від певної моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Рідина, яка розташована у відповідних трубках, згодом розширюється і тим самим зсуває елемент, що роз'єднає електроконтакти.
 • Штирові термостати. При нагріванні трубка, яка виготовлена з латуні, починає подовжуватися і натягує стрижень з металу. Робота такого стрижня - це роз'єднання контактів, це унеможливлює перегрівання всього виробу.

Серед найвідоміших ситуацій, внаслідок яких трапляються неполадки, зазначають: природне зношування деталей, недотримання порад щодо застосування від виробника або раптові перепади напруги в мережі. Після прибуття професіонал не тільки здійснить повну заміну терморегулятора в бойлері, а й зробить докладну перевірку інших елементів, які теж могли вийти з ладу. Також на зовнішній частині окремих запасних частин може накопичуватися накип, а тому буде потрібно чищення поверхонь.

Переваги компетентної допомоги від професіоналів маркетплейсу Мастер911 у Тернополі

Звернувшись за кваліфікованою допомогою у сервіс, будь-який замовник має можливість розраховувати на рекомендації під час пошуку та подальшого вибору досвідченого професіонала. Для цього достатньо подати звернення онлайн або зателефонувати. У формі потрібно залишити ваш телефон, вказати ім'я та помилку.

Зазначають три головні причини, через які мешканці Тернополя звертаються в маркетплейс Master911:

 1. Надання гарантії на будь-які роботи, а це говорить про високу якість остаточних результатів.
 2. Замовлення ремонтника додому для відновлення терморегулятора у відповідний день.
 3. Конкурентні ціни на роботу заміна терморегулятора у Тернополі.

В аварійних ситуаціях виїзд техніка здійснюється через дві години після поданої та погодженої заявки. Майстер приїде за вказаною адресою із необхідним багажем запчастин. У разі потреби технік допоможе підібрати певні складові для заміни, враховуючи модель пристрою, виділений бюджет на придбання елементів.