Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів від найкращих майстрів у Рівному

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора (термостата) бойлерів у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Рівному

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Терморегулятор є найголовнішою запчастиною в кожній нагрівальній системі, незалежно від виробника. Його функція полягає в утриманні необхідної температури води. У результаті терморегулятор дозволяє не допустити перегрівання системи. У зв'язку з цим різноманітні поломки термостата призводять до серйозних наслідків.

При виході з ладу необхідно замовити послугу заміна терморегулятора в бойлері у Рівному. Потрібно викликати спеціаліста на об'єкт, скориставшись невисокою вартістю, яка вказана на ресурсі Master911.

Як діагностувати, що є помилка терморегулятора?

Просто визначити, що потрібний терміновий ремонт терморегулятора бойлера у Рівному, ціни на який прописані в актуальному прейскуранті маркетплейсу Master911. Про це може сказати водонагрівальна техніка. Зазвичай такого типу неполадки супроводжуються двома частішими ознаками, які не можна не помітити:

 • Рідина у бачку досить сильно перегрівається.
 • Вода не гріється.

Ці ситуації пов'язані з тим, що терморегулятор більше не здійснює контроль за обігрівом води.

Нехтування заміною терморегулятора викликає такі труднощі:

 • Перегрів рідини, що призводить до помітного дискомфорту при прийнятті ванни та душу.
 • Перегрівання пристрою може призвести до поступової поломки та інших запасних частин, які псуються через високі температури.
 • Перевитрата електроенергії, що веде до різкого підвищення витрат за послуги.

Для того, щоб унеможливлювати всі складнощі, необхідно звернутися за допомогою ремонтників, які здатні зробити заміну терморегулятора водонагрівача у Рівному, звернувшись до сервісу домашніх послуг Мастер911.

Особливість роботи та поширені несправності термостата

Принцип функціонування зазначеної складової залежить від ключових нюансів приладу, від конкретної моделі:

 • Штирові термостати. Під час нагрівання труба зроблена з латуні, починає подовжуватися і тим самим натягує стрижень із сталі. Функція такого компонента полягає в роз'єднанні контактів, що зменшує небезпеку перегріву всього виробу.
 • Капілярні терморегулятори. Вода, що є у спеціалізованих трубках, повільно розширюється і тим самим зсуває елемент, що роз'єднує електроконтакти.

Серед найвідоміших ситуацій, внаслідок яких трапляються неполадки, можна відзначити: тимчасове зношування складових, часті стрибки електроенергії в електричній мережі або порушення порад із застосування. По приїзду майстер не тільки зробить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, а й здійснить детальну діагностику інших складових, які могли вийти з ладу. Крім цього, на верхній частині деяких компонентів може накопичуватися накип, тому потрібне очищення поверхонь.

Відновлення та заміна термостата приладу у Рівному

Перед тим, як приступити до відновлення, майстер знеструмлює прилад і перекриває воду. Потім будуть проведені наступні завдання:

 1. Зняття кришки та відключення деталі від різних електропроводів. Потрібно витягнути цей компонент для того, щоб зробити діагностику. Для цього використовують спеціальний мультиметр.
 2. У разі неполадки та неможливості провести відновлення, потрібна заміна терморегулятора в агрегаті у Рівному з виїздом, кошторис якого залежить від безлічі численних аспектів.
 3. Встановлення зовнішньої панелі, включення обігрівача в розетку, включення крана подачі рідини. Все це необхідно, щоб перевірити роботу бойлера та підключеної комплектуючої.

Часто трапляються випадки, де разом із несправністю терморегулятора обладнання може відбуватися неполадка всього термозахисту. Технік зможе на 100% відновити працездатність приладу у вашій присутності, клієнт переконається, що агрегат справний.

Розцінки на ремонт термостатів приладу у Рівному

Перш ніж підібрати та замовити послугу ремонт терморегулятора водонагрівача, ви зможете ознайомитися з цінами, прописаними в прайс-листі на інтернет-сервісі Мастер911. Однак не забувайте, що точна вартість залежатиме від:

 • окремої моделі обладнання;
 • виробника агрегату - Ariston, Gorenje, Thermex та ін;
 • причини несправності;
 • необхідності заміни потрібної запчастини, що не підлягає відновленню;
 • виду встановленого терморегулятора.

Всі зазначені моменти мають безпосередній вплив і на кінцеві терміни виконання ремонту.

Плюси кваліфікованої допомоги від ремонтників компанії Мастер911 у Рівному

Звернувшись за допомогою до сервісу побутових послуг, кожен клієнт може сподіватися на консультацію під час пошуку та подальшого вибору досвідченого ремонтника. Вам достатньо зателефонувати за нашим номером або подати замовлення онлайн. У зверненні потрібно опублікувати свій телефон, написати ім'я та помилку.

Зазначають 3 поширені причини, через які мешканці та гості Рівного звертаються в маркетплейс Master911:

 1. Доступні ціни на послугу заміна терморегулятора пристрою у Рівному.
 2. Видача офіційних гарантій на всі роботи, що свідчить про найвищу якість кінцевих результатів.
 3. Можливість викликати техніка додому для відновлення термостата в агрегаті у будь-який день.

В аварійних випадках виїзд майстра здійснюється через дві години після вашої та обробленої заявки. Виконавець приїде на потрібну адресу зі своїм набором запчастин. У разі потреби технік готовий допомогти підібрати потрібні елементи для заміни, враховуючи модель обладнання, розрахований бюджет на купівлю компонентів.