Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Івано-Франківську

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Івано-Франківську

Термостат відноситься до списку ключових запчастин у будь-якій нагрівальній техніці, незалежно від виробника. Його робота полягає у підтримці заданої температури води. У результаті даний компонент дозволяє уникнути раптового перегріву пристрою, тому термостат ще вважають запобіжником. Отже різні поломки терморегулятора можуть призвести до серйозних проблем.

При виході з ладу необхідно замовити заміну терморегулятора в бойлері у Івано-Франківську. Достатньо викликати майстра на адресу, скориставшись прийнятною вартістю, прописаною на веб-ресурсі Master911.

Відновлення та заміна термостата пристрою у Івано-Франківську

Перед тим, як проводити відновлення, професіонал знеструмлює пристрій та перекриває кран води. Далі будуть проведені нижчеперелічені завдання:

 1. Зняття верхньої частини та від'єднання елемента від різних електричних дротів. Потрібно витягти компонент для того, щоб провести діагностику його працездатності. Для діагностики використовують спеціальний мультиметр.
 2. У ситуації неполадки та неможливості здійснити ремонт, знадобиться заміна термостата у Івано-Франківську вдома, вартість якої залежить від різних особливостей.
 3. Монтаж панелі, включення водонагрівача до розетки, включення крана подачі води. Все це необхідно для того, щоб перевірити роботу пристрою та підключеної нової запчастини.

Часто трапляються випадки, де разом із несправністю термостата обладнання може відбуватися поломка всього термозахисту. Ремонтник зможе полагодити працездатність обладнання, клієнт особисто переконається в тому, що прилад повністю справний і готовий до тривалої експлуатації.

Як з'ясувати, що виникла несправність терморегулятора?

Нескладно з'ясувати, що необхідний негайний ремонт терморегулятора водонагрівача у Івано-Франківську, розцінки на який містяться в прайс-листі сервісу домашніх послуг Master911. Про це підкаже бойлер. Часто ці поломки можуть характеризуватись двома більш поширеними ознаками, які очевидні:

 • Вода в агрегаті сильно перегрівається.
 • Вода не нагрівається.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав контролювати температуру нагрівання рідини.

Нехтування заміною термостата в приладі здатне викликати такі результати:

 • Перегрів води, а це призводить до суттєвого дискомфорту при прийнятті ванни.
 • Перегрів бойлера призводить до поступової проблеми та інших комплектуючих, які дають збій внаслідок високих температур.
 • Перевитрата енергії, а це веде до збільшення витрат за комуналку.

Щоб виключити ймовірність усіх проблем, краще звернутися за допомогою ремонтників, які готові провести заміну терморегулятора бойлера у Івано-Франківську, звертаючись до Мастер911.

Актуальні ціни на ремонт терморегуляторів у Івано-Франківську

Перш ніж вибрати та замовити ремонт терморегулятора бойлера, ви зможете ознайомитися з цінами, прописаними в прайсі на сервісі послуг Master911. Однак не забувайте про те, що підсумкова ціна залежатиме від:

 • причини помилки;
 • необхідності заміни необхідної складової, яка не підлягає відновленню;
 • виробника приладу – Gorenje, Thermex, Ariston та ін;
 • індивідуальної моделі приладу;
 • типу підключеного терморегулятора.

Всі зазначені нюанси безпосередньо впливають і на кінцеві терміни виконання робіт.

Основа функціонування та найчастіші поломки терморегуляторів

Принцип функціонування зазначеної складової залежить від конструктивних нюансів приладу, від окремої моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Вода, що знаходиться у спеціальних трубах, розширюється і внаслідок цього переміщує компонент, що роз'єднає контакти електроланцюга.
 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання латунна труба починає подовжуватися і тому натягує стрижень. Завдання такого виду елемента полягає у роз'єднанні контактів, що зменшує можливість перегріву всього виробу.

Серед досить частих ситуацій, внаслідок яких трапляються проблеми, зазначаються: тимчасове зношування елементів, несподівані стрибки напруги в електричній мережі або порушення рекомендацій щодо використання від виробника. Після прибуття професіонал не тільки виконає повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, а й виконає додаткову діагностику інших компонентів, які також могли вийти з ладу. Також на зовнішній стороні певних запчастин може накопичуватися накип, а тому знадобиться чищення поверхонь.

Переваги кваліфікованої допомоги від ремонтників сервісу домашніх послуг Master911 у Івано-Франківську

Вирішивши звернутися за професійними послугами у сервіс, будь-який клієнт здатний покладатися на консультацію у процесі пошуку та подальшого підбору відповідного техніка. Вам достатньо надіслати замовлення в онлайн режимі або зателефонувати на наш телефон. Також потрібно буде залишити ваш номер для зворотного зв'язку, вказати ім'я та помилку.

Можна виділити ключові причини, через які мешканці Івано-Франківська звертаються в маркетплейс:

 1. Прийнятні ціни на заміну термостата бойлера у Івано-Франківську.
 2. Видання офіційної гарантії на послуги, що свідчить про високу якість остаточних результатів.
 3. Замовлення виконавця додому для заміни термостата в агрегаті у відповідний день.

У разі непередбачених ситуацій виїзд професіонала проводиться через 2-3 години після вашої заявки. Технік прибуде на адресу зі своїм набором обладнання. Якщо необхідно, ремонтник допоможе вибрати потрібні елементи для заміни з огляду на модель водонагрівача, виділену суму від замовника на купівлю запчастин.