Ремонт бойлера у Павлограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Павлограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Павлограді

Євген null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Максим null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Павлограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Павлограді

Відгуки по ремонту бойлерів у Павлограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені поломки бойлера

 • Заміна термостата (терморегулятора) бойлера. У випадку, якщо терморегулятор вийшов з ладу, отже, рідина буде перегріватися або, навпаки, не зможе досягати виставленої температури, що призведе до перевитрати електроенергії та інших небажаних наслідків..
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод є єдиним захистом стінок бака та зварних швів від корозії та поступового руйнування. Якщо заміна магнієвого анода проводиться несвоєчасно, в цьому випадку настає такий момент, коли ця ситуація (за умови низької якості води) веде до руйнування стінок ємності або шару емалі, що врешті-решт може спричинити утворення течі водонагрівача.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не вдається увімкнути, чути якісь звуки або слабко підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком того факту, що нагрівальний елемент покривається шаром накипу, є висока інтенсивність використання, погана вода, фізичне зношування. Отже, необхідно робити огляд, чищення, профілактику, а за потреби та заміну непридатних елементів.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли натиск у магістралі не більше нормативного, а клапан скидання тиску підтікає, це означає, що за час використання він міг забитися частинками накипу або іржі. Щоб вирішити проблему, необхідно замінити клапан.
 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо регулятор температури в бойлері вийшов з ладу, це означає, що потрібно його змінити. Ознаки поломки: не вимикається підігрів, на дисплеї пристрою висвічується помилка, постійні стрибки показників на моніторі, невідповідність виставленої температури.

Увага!

 • Не ремонтуйте бойлер власноруч. Не варто намагатися самостійно провести ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеозаписів на youtube. Виробники водонагрівачів зовсім не рекомендують керуватися цими джерелами. Практика показує, що непрофесійний, самостійний, дилетантський підхід до ремонту призводить до більшого ремонту.
 • Не користуйтесь пропозиціями підозрілих фахівців. Сервісна послуга з ремонту бойлера, надана "умільцем" сумнівної кваліфікації - ризикована справа, так само як і самостійний ремонт. Це, звичайно, пов'язано з тим, що подібні "професіонали" не хочуть брати на себе відповідальність і також не дають будь-яких письмово оформлених гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, коли техніка знову вийде з ладу, то здебільшого з подібними майстрами більше немає контакту, або ж вони просто відмовляються приходити. Ми можемо запропонувати навчених, надійних, пунктуальних, перевірених та ввічливих техніків з практичними навичками в роботі, від техобслуговування, встановлення, чищення, і аж до комплексного ремонту водонагрівача!

Працюємо з усіма популярними компаніями-виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі) Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та безліччю інших!

Позитивні фактори сервісу Master911

Всі наші клієнти зможуть завжди розраховувати на грамотного спеціаліста з бойлерів, який виконає цілу низку послуг з ремонту, обслуговування, чищення, монтажу або діагностики бойлера практично всіх популярних виробників та будь-якого рівня складності!

Ряд найважливіших позитивних факторів сервісу послуг з ремонту та обслуговування бойлера у Павлограді від перевірених майстрів Master911:

 • Швидкий виїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 години.
 • Присутність договору. Після закінчення ремонтних робіт надаємо акт виконаних послуг.
 • Чистота, відповідальність, акуратність, пунктуальність, ввічливість та компетентність наших виконавців. Після завершення ремонту в послуги входить неодмінне прибирання робочого місця.
 • Цілодобовий прийом заявок. Робота ведеться в режимі 24/7, звертайтеся в будь-який комфортний для вас час.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання на послуги та замінені блоки, вузли, деталі, запчастини, що надаються.
 • Доступні розцінки. У нас доступні розцінки, що відповідають досвіду техніки. Ви зможете дізнатися конкретно, скільки коштує ремонт бойлера ще до того моменту, як прибуде наш майстер.
 • Гнучкий порядок оплати. Можливість оплати банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксована ціна послуг. Залишається постійною вартість послуг, вона завжди відповідає прайсу і не зміниться після приїзду фахівця додому, без прикрих сюрпризів.

Як викликати майстра?

А залишити замовлення на майстра з ремонту бойлера у Павлограді дуже швидко, просто, зручно та легко, на все витрачається не більше 3 хвилин:

 1. Складання заявки. Оформити замовлення на виїзд спеціаліста з ремонту водонагрівачів у Павлограді ви зможете на вебсайті або за дзвінком.
 2. Потрібно відповісти на деякі запитання. Під час оформлення заяви необхідно дати відповіді на запитання. Після цього наш менеджер зможе дати відповідь на ваші запитання щодо вартості (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, як довго чекати приходу майстра, скільки коштує монтаж термостата?").
 3. Прибуття виконавця. Через годину 2-3 після оформлення заяви виконавець надсилається за потрібною адресою для надання послуг.

Виклик майстра з бойлерів у Павлограді та по Дніпропетровській області

Потрібна перевірка, регулювання, ремонт чи обслуговування водонагрівача у Павлограді? Ви можете покладатися на нас – фірмові запчастини, даємо гарантію, вирішуємо питання за 1 приїзд, у нас фіксовані розцінки!

Можливість виклику фахівця по Дніпропетровській області

Майстри знаходяться практично у всіх містах, селищах і селах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), отже, здебільшого ми прибуваємо в день складання замовлення!

Виїзд виконавця до передмістя Павлограда

Виїзд спеціаліста до передмістя Павлограда (Першотравенськ, Синельникове, Вербки, Малоолександрівка, Привовчанське, Богуслав, Межиріч, Булахівка) може орієнтовно зайняти 4-5 годин.

Виїзд по Павлограду

Якщо ви робите замовлення на виїзд по Павлограду, тоді прибуваємо приблизно протягом 2,5-3 годин після отримання заяви.

Звертайтеся за послугами до сервісу домашньої техніки Master911 без зволікань і будьте повністю впевнені у швидкому отриманні, позитивному результаті та гідній якості послуг від навчених, перевірених, пунктуальних, ввічливих та відповідальних майстрів!