Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Чернівцях

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Чернівцях

Термостат вважається ключовою запчастиною в будь-якій обігрівальній системі, незалежно від виробника. Завдання терморегулятора полягає в утриманні необхідної температури нагріву води. У результаті цього цей елемент дозволяє уникнути різкого перегріву пристрою, а тому термостат нерідко вважають запобіжником. Тому будь-які збої в роботі терморегулятора призводять до серйозних проблем.

У разі несправності потрібно замовити заміну терморегулятора в бойлері у Чернівцях. Для цього слід викликати професіонала на об'єкт за доступною вартістю, яка прописана на сервісі Master911.

Вартість ремонту термостата бойлера у Чернівцях

Перед тим, як замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, слід ознайомитися з розцінками, прописаними в прейскуранті на інтернет-сайті Мастер911. Однак не слід забувати, що точна ціна залежить від:

 • виробника пристрою – Thermex, Ariston, Gorenje та ін;
 • причини поломки;
 • необхідності заміни пошкодженої складової, що не піддається відновленню;
 • конкретної моделі;
 • виду змонтованого терморегулятора.

Всі ці нюанси вплинуть і на остаточні терміни виконання ремонту.

Як виявити, що виникла проблема терморегулятора?

Нескладно зрозуміти, що необхідний оперативний ремонт терморегулятора бойлера у Чернівцях, розцінки на який є в оновленому прайсі організації Мастер911. Про це вам підкаже обігрівач. Нерідко подібні проблеми можуть характеризуватись двома найбільш популярними ознаками:

 • Рідина в бойлері не гріється і тече прохолодною або ледь теплою.
 • Рідина занадто сильно перегрівається.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що термостат перестав відстежувати температуру нагрівання рідини.

Ігнорування заміни термостата у пристрої може спричинити серйозні труднощі, які не вказані нижче:

 • Перевитрата електрики, а це призводить до несподіваного підвищення плати за комуналку.
 • Часте перегрів агрегату призводить до несправності та інших деталей, які дають збій внаслідок великих температур.
 • Перегрів води, що може призвести до суттєвого дискомфорту при прийнятті душу або ванни.

Щоб унеможливлювати небезпеку всіх цих поломок, рекомендуємо отримати підтримку професіоналів, готових провести заміну терморегулятора техніки у Чернівцях, звертаючись на Мастер911.

Основа функціонування та поширені проблеми термостата

Особливість роботи такої комплектуючої залежатиме від конструктивних аспектів техніки, від конкретної моделі:

 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання трубка, виготовлена з латуні, подовжується і тому натягує стрижень. Функція такого роду компонента - це роз'єднання контактів, що зменшує можливість перегріву всієї конструкції.
 • Капілярні термостати. Вода, що знаходиться в спеціальних трубах, розширюється і тому пересуває елемент, що роз'єднуватиме електроконтакти.

Серед досить поширених причин з яких відбуваються помилки, зазначають: несподівані перепади електроенергії в мережі, порушення порад з експлуатації або тимчасове знос складових. Після прибуття технік не тільки виконає заміну терморегулятора в бойлері, а також зробить докладну діагностику інших деталей, які також могли дати збій. Також на поверхні деяких деталей може накопичуватися накип, тому неможливо впоратися без очищення поверхонь.

Відновлювальні роботи та заміна термостата техніки у Чернівцях

Перед тим, як проводити ремонт, виконавець перекриває кран холодної води та знеструмлює пристрій. Після цього будуть проведені наступні дії:

 1. Знімання кришки та відключення елемента від різноманітних електричних проводів. Має бути витягнути даний елемент, щоб зробити діагностику. Для цього застосовують спеціальний тестер або мультиметр. Внаслідок цього відбувається тестування в режимі вимірювання опору.
 2. У разі збою в роботі та неможливості відновлення, знадобиться заміна терморегулятора у Чернівцях вдома, ціна якої залежить від безлічі численних моментів.
 3. Встановлення захисної панелі, підключення обігрівача до електричної мережі, відкриття крана. Це потрібно, щоб перевірити функціонування агрегату та встановленої нової запчастини.

Часто відбуваються ситуації, коли разом із поломкою термостата приладу буває і збій всього термозахисту. Ремонтник допоможе повністю відремонтувати функціональність обладнання, яке переконається в тому, що прилад повністю справний та готовий до довгострокової експлуатації.

Переваги професійної допомоги від фахівців Master911 у Чернівцях

Звертаючись за компетентною допомогою на Мастер911, кожен замовник має можливість покладатися на сприяння в процесі пошуку та подальшого підбору потрібного майстра. Вам потрібно залишити запит в онлайн режимі або зателефонувати за номером телефону. У зверненні потрібно надати свій номер, назвати несправність та ім'я.

Зазначають 3 найважливіші причини, через які жителі та гості звертаються у маркетплейс Мастер911:

 1. Замовлення виконавця на адресу для заміни термостата у зручний день та час.
 2. Демократичні ціни на роботу заміна термостата бойлера у Чернівцях.
 3. Видача офіційної гарантії на послуги, а це свідчить про бездоганну якість результатів.

В аварійних випадках виїзд фахівця проводиться через дві-три години після опублікованої заявки. Виконавець прибуде на вашу адресу з необхідним набором компонентів. Якщо потрібно, ремонтник допоможе підібрати конкретні деталі для заміни, враховуючи модель техніки, встановлений бюджет на купівлю складових.