Чистка газового котла у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Нововолинську

Відгуки по чистці газових котлів у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зовнішній огляд, чистка накопичених забруднень і налаштування автоматики побутових газових приладів є необхідною частиною техобслуговування газового обладнання. На сьогодні існує два типи очищення теплообмінника: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (реагентами).

Систематична чистка опалювального обладнання (один раз на рік, після закінчення кожного сезону) передбачає наступні переваги:

 • збільшується тривалість безперебійної експлуатації котла;
 • зменшиться кількість витрати газу, і підіймається ефективність обладнання;
 • скорочується викид в повітря вуглекислого газу, і поліпшується екологічна ситуація.

Особливості, які підтверджують, що газовій апаратурі необхідна промивка:

 • для нагрівання потрібно набагато більше часу, ніж раніше;
 • безпричинне блокування газового пальника;
 • перегрів циркуляційної помпи;
 • недостатній тиск води в крані;
 • збільшення витрати газу без зміни регулювань функціонування котла.

При відсутності технагляду, належного догляду за тепловими обмінниками котлів, накопичені різного роду забруднення призведуть до небажаних наслідків:

 • до виходу агрегату з ладу;
 • перегріву теплообмінних елементів;
 • зниження віддачі його діяльності.

Техніки сервісу побутового ремонту Master911 пропонують повний комплекс послуг з чистки, промивання та якісної профілактики газових домашніх котлів у Нововолинську Сіменс (Siemens), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Соллі (Солі / Solly), Нав'єн (Navien), Вулкан (Vulkan), Атон (Aton), Део (Daewoo), Беретта (Берета / Beretta), Нова Флоріда (Nova Florida), Хай Терм (Hi-Therm), АОГВ Житомир, Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), Фондітал (Fondital), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Бонжуані (Bongioanni), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Кітурамі (Kiturami), Роктерм (Rocterm), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Вольф (Wolf), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Радіант (Radiant), Атем (Аtem), Різон (Reeson), Рока (Roca), Ренс (Rens), Баксі (Baxi), Термет (Termet), Ферролі (Феролі / Ferroli), Колві (Kolvi), Елексія (Elexia), Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Шафутекс (Chaffoteaux), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Нобель (Nobel), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Грандіні (Grandini), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Шафуто (Chaffoteaux), Іммергаз (Immergas), Геліос (Helios), Маяк, Сайм (Сім / Sime), Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Тепловест (Teplowest), Термона (Thermona), Індесіт (Indesit).

Техніки сервісу Master911

Наші фахівці виявляють доброзичливість, ввічливість і пунктуальність, не курять, дуже відповідально ставляться до роботи, не застосовують лайливу лексику, а після закінчення надання послуг прибирають робоче місце. Техніки працюють з потрібними приладами й інструментами, а якщо необхідно, то забирають техніку в сервіс. Всі наші фахівці, перед тим, як приступити до обслуговування клієнтів, проходять іспит, співбесіду або тестування, як в будівельних коледжах. Всього 15 чоловіків зі ста охочих набирають потрібний бал - 4,5.

Як визначається розцінка?

Ціна чистки опалювальних агрегатів у Нововолинську

Вартість професійної чистки, промивання та ефективної профілактики газового опалювального котла у Нововолинську у вас вдома й регулярне проведення техобслуговування обладнання в переважній більшості випадків обходиться на 85% економніше, ніж лагодження вибулого з ладу газового пристрою.

Тарифи на звичайні послуги наводяться в прайсі (без урахування автотранспортних витрат, а також вартості запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити на нові в ході виконання ремонту).

Ви попередньо володієте відомостями щодо вартості робіт

З тією метою, щоб Ви ознайомилися з точною ціною майбутньої сервісної послуги, ми ставимо питання для уточнення в ході подачі заявки на виїзд фахівця. У тому випадку, якщо замовляється послуга стандартна, то плата не змінюється.

Але деякі послуги важко прорахувати зі слів замовника

Не є рідкістю такі ситуації, коли через непрофесійні або неточні пояснення проблеми важко назвати причину виходу з ладу й визначити характер, обсяг і складність необхідних робіт. У цьому випадку кошторисний розрахунок формується тепер уже вдома й буде чітко збігатися з прейскурантом.

Сервіс побутового ремонту Master911 строго відстежує звіти своїх техніків і ринкові ціни за кожною заявкою.

Що отримають наші клієнти?

Плюси нашого сервісу:

 • Виконуються всі види чистки. Ми виконуємо очищення котлів практично від усіх популярних компаній-виробників, різних модифікацій і вікових груп.
 • Контролюємо якість виконання всіх замовлень. Master911 веде контроль за рівнем якості надаваних робіт сервісними техніками. У випадку появи якихось претензій до наданих послуг ми приймаємо всі ваші зауваження й запевняємо Вас в тому, що технік виправить недоліки.
 • Терміновий виїзд фахівця. Майстер з сервісу, чищення або промивання газових домашніх котлів у Нововолинську у клієнтів вдома надасть сервісні послуги протягом одної-двох годин, залежно від типу очищення й від рівня засмічення.

І на додаток:

 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови на послуги, що надаються й замінені запасні частини.
 • Фіксовані ціни. У наших сервісах постійна ціна чистки або профілактики газового опалювального котла у Нововолинську у замовника вдома, яка не змінюється після приїзду фахівця.
 • Постійне приймання заявок, без вихідних і святкових днів. Телефонуйте в зручний для Вас час.
 • Зручна оплата. Оплату послуг приймаємо банківськими картами, готівкою та безготівковими переказами.
 • Страховка. Master911 верифікує паспортні дані кожного працівника. Якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням виконавця, зателефонуйте в нашу службу підтримки, й ми допоможемо врегулювати конфліктне питання.
 • Розумні, прозорі й доступні ціни. Вартість сервісних послуг відповідає майстерності фахівця.
 • Працює порядок договірних відносин. Після закінчення надання послуг замовник отримає акт про виконані роботи.
 • Швидкий приїзд виконавця. Зазвичай через три години з моменту оформлення заявки.
 • Чистота робочого місця. Фахівці завжди пунктуальні, акуратні, ввічливі, обов'язково прибирають своє робоче місце.

Виконуємо роботи у Нововолинську і по Волинській області

Приймаємо замовлення з обслуговування газової техніки на території м. Нововолинська

У разі, якщо вас цікавить якісна, професійна, ефективна профілактика й чистка побутових газових обладнань у Нововолинську і ви живете на території міста, то орієнтовно через 3 години з часу подачі заявки пунктуальний, кваліфікований, перевірений майстер, що володіє достатніми знаннями, великим досвідом і технічними навичками, приходить за вказаною адресою.

Наші фахівці працюють в приміській зоні Нововолинська

Приїзд фахівця в передмістя Нововолинська, можливо, займе трохи більше часу, в середньому, п'ять-шість годин.

Працюємо в селах, селищах, містах Волинської області

Ми маємо фахівців майже у всіх містах, селах, селищах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), завдяки чому зазвичай технік прибуває в той же день, в який подали замовлення.

Наш сервіс послуг з професійної чистки та промивання газових котлів у Нововолинську у вас вдома дає можливість значною мірою зберегти як час, так і транспортні витрати. Іноді, у зв'язку з великою сезонною зайнятістю, прихід майстра додому може переміститися на один день.