Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Житомирі

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Житомирі

Термостат відноситься до списку найважливіших складових у будь-якому бойлері, незалежно від виробника. Підтримка заданої температури води – функція даного компонента. У результаті ця деталь дозволяє уникнути можливого перегріву обладнання. У зв'язку з цим різноманітні збої терморегулятора призводять до більших наслідків.

При несправності слід замовити послугу заміна терморегулятора в бойлері у Житомирі. Для цього треба викликати техніка на адресу за доступною ціною, вказаною на сервісі Мастер911.

Як перевірити, чи виникла несправність термостата?

Просто виявити, що необхідний негайний ремонт терморегулятора бойлера у Житомирі, розцінки на який є в актуальному прайс-листі Master911. Про це вам скаже пристрій. Як правило, такі проблеми супроводжуються двома поширеними ознаками, які очевидні:

 • Вода не нагрівається.
 • Вода сильно перегрівається.

Дві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав здійснювати контроль за підігрівом рідини.

Нехтування заміною терморегулятора в обладнанні здатне викликати такі труднощі:

 • Перегрівання води, що може призвести до помітного дискомфорту під час ванни і душу.
 • Постійне перегрівання водонагрівача може призвести до поступової неполадки та інших запасних частин, які дають збій внаслідок підвищених температур.
 • Перевитрата електрики, що призводить до різкого підвищення плати за комунальні послуги.

Щоб не допустити небезпеку всіх цих поломок, радимо заручитися допомогою фахівців, готових провести заміну терморегулятора у Житомирі, звертаючись до сервісу Master911.

Відновлення та заміна термостата обладнання у Житомирі

Перш ніж робити ремонт, майстер перекриває воду та знеструмлює систему. Далі будуть здійснені такі завдання:

 1. Зняття кришки та відключення деталі від усіх електричних дротів. Необхідно дістати деталь, щоб зробити діагностику її працездатності. Для перевірки потрібний тестер.
 2. У ситуації неполадок і неможливості ремонту, потрібна заміна терморегулятора у Житомирі, ціна якої залежатиме від різних моментів.
 3. Встановлення захисної панелі, підключення нагрівальної техніки до електричної мережі, увімкнення крана подачі води. Все це знадобиться, щоб протестувати функціонування системи та встановлену нову комплектуючу.

Дуже часто відбуваються ситуації, де одночасно з поломкою термостата обладнання може відбуватися також і збій всього термозахисту. Фахівець зможе на 100% повернути функціональність пристрою у вашій присутності, кожен особисто переконається, що агрегат працездатний.

Основа роботи та часті проблеми терморегуляторів

Принцип роботи термостата залежатиме від конструктивних аспектів конструкції, від конкретної моделі:

 • Штирові термостати. У процесі нагрівання трубка, виготовлена з латуні, починає подовжуватися і тому натягує стрижень зі сталі. Робота такого типу елемента - це роз'єднання контактів, це зменшує можливість перегріву конструкції.
 • Капілярні терморегулятори. Рідина, що знаходиться у спеціальних трубках, згодом розширюється і внаслідок цього зсуває елемент, що роз'єднає контакти електричного кола.

З більш відомих ситуацій, внаслідок яких бувають збої, зазначають: природне зношування комплектуючих, недотримання порад з експлуатації від фірми-виробника або ж несподівані перепади електроенергії в електромережі. Після прибуття ремонтник не тільки виконає заміну терморегулятора в бойлері, але й виконає докладну діагностику інших компонентів, які також могли дати збій. До того ж на поверхні окремих запчастин може накопичуватися накип, тому не можна впоратися без процедури очищення поверхонь.

Ціна відновлення термостатів водонагрівача у Житомирі

Перед тим, як замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, краще ознайомитися з цінами, в прейскуранті на web-сайті Мастер911. Однак не слід забувати про те, що кінцева вартість залежить від:

 • причини проблеми;
 • бренду техніки – Ariston (Арістон), Gorenje (Гореньє), Thermex (Термекс) та інші;
 • індивідуальної моделі приладу;
 • необхідності заміни потрібної комплектуючої, що не піддається ремонту;
 • різновиду встановленого терморегулятора.

Усі вищезазначені моменти мають безпосередній вплив і на кінцеві терміни здійснення ремонту.

Плюси кваліфікованої допомоги від фахівців компанії Master911 у Житомирі

Вирішивши звернутися за компетентною допомогою у сервіс, будь-який клієнт здатний покладатися на рекомендації під час пошуку техніки. Вам достатньо зателефонувати за номером нашого телефону або заповнити запропоновану заявку. Також потрібно надати ваш телефон, вказати ім'я та помилку.

Наголошують на найважливіших причинах, коли мешканці Житомира звертаються в маркетплейс:

 1. Видача офіційної гарантії на здійснені роботи, що говорить про бездоганну якість кінцевого результату.
 2. Виклик майстра на адресу для ремонту терморегулятора в агрегаті у вільний день.
 3. Доступні ціни на заміну терморегулятора приладу у Житомирі.

В екстрених випадках виїзд майстра здійснюється протягом 2-3 годин після опублікованої та обробленої заявки. Ремонтник прибуде на потрібну адресу з відповідним набором запчастин. Якщо потрібно, виконавець зможе допомогти підібрати деталі для заміни, зважаючи на модель обладнання, встановлений бюджет від клієнта на придбання елементів.