Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кривому Розі

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кривому Розі

Терморегулятор відноситься до переліку найбільш ключових елементів у кожному бойлері, незалежно від бренду. Робота цього компонента полягає у підтримці певної температури для нагрівання води. У результаті цього терморегулятор забезпечує можливість не допустити перегріву обладнання, тому терморегулятор часто вважають запобіжником. Тому всі збої у роботі термостата призводять до значних наслідків.

У разі збою варто замовити заміну терморегулятора в бойлері у Кривому Розі. Необхідно викликати техніка додому за прийнятною вартістю, прописаною на сайті Master911.

Особливість функціонування та часті проблеми терморегуляторів

Особливість роботи цієї комплектуючої залежатиме від основних нюансів системи, від окремої моделі:

 • Штирові термостати. Під час нагрівання латунна труба подовжується і тому натягує стрижень. Робота цього компонента - це роз'єднання контактів, це унеможливлює перегрівання виробу.
 • Капілярні терморегулятори. Рідина, що знаходиться у спеціалізованих трубах, повільно розширюється і тому пересуває елемент, що роз'єднуватиме електроконтакти.

Серед найпопулярніших причин з яких бувають збої, зазначають: тимчасове зношування деталей, порушення рекомендацій щодо використання від виробника або ж різкі збої струму в мережі. По приїзду ремонтник не тільки зробить повну заміну терморегулятора в бойлері, а ще зробить додаткову діагностику інших складових, які теж могли дати збій. До того ж на поверхні окремих компонентів здатний накопичуватися накип, тому не обійтися без процесу чищення поверхонь.

Як перевірити, що є помилка терморегулятора?

Неважко виявити, що потрібен оперативний ремонт терморегулятора бойлера у Кривому Розі, розцінки на який є в прайс-листі фірми Мастер911. Про це вам підкаже пристрій. Найчастіше такі проблеми характеризуються двома частішими ознаками:

 • Рідина в баку не нагрівається і витікає прохолодною або ледь теплою.
 • Вода в баку сильно перегрівається.

Обидві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав відстежувати температуру нагрівання рідини.

Нехтування заміною термостата в агрегаті викликає такі наслідки:

 • Часте перегрівання бойлера призводить до несправності та інших компонентів, які дають збій через високі температури.
 • Перевитрата електрики, а це веде до збільшення витрат за послуги.
 • Перегрівання води, а це призводить до дискомфорту при прийнятті душу або ванни.

Для того, щоб унеможливлювати вищезазначені складнощі, радимо заручитися підтримкою техніків, які готові виконати заміну терморегулятора пристрою у Кривому Розі, звернувшись на Master911.

Ціни на ремонт терморегуляторів бойлера у Кривому Розі

Перш ніж вибрати та замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, ви можете ознайомитися з цінами, прописаними в прайс-листі на сервісі Мастер911. Однак не слід забувати про те, що кінцева вартість залежатиме від:

 • причини несправності;
 • індивідуальної моделі техніки;
 • потреби заміни необхідної деталі, яка не піддається відновленню;
 • типу встановленого терморегулятора;
 • бренд обладнання - Thermex (Термекс), Ariston (Арістон), Gorenje (Гореньє) і т.д.

Всі перелічені вище фактори впливатимуть і на кінцеві терміни виконання ремонтних робіт.

Відновлення та заміна терморегулятора нагрівача води у Кривому Розі

Перед тим, як здійснювати ремонт, ремонтник знеструмлює пристрій та перекриває воду. Після цього будуть здійснені такі послуги:

 1. Зняття верхньої запчастини та від'єднання деталі від електричних проводів. Має бути дістати даний компонент, щоб зробити перевірку його роботи. Для перевірки потрібний спеціальний мультиметр.
 2. При несправності та неможливості здійснити ремонт, потрібно замінити терморегулятор у Кривому Розі вдома, вартість якого залежить від великої кількості різних особливостей.
 3. Встановлення зовнішньої панелі, увімкнення бойлера в розетку, увімкнення крана подачі води. Це потрібно, щоб протестувати роботу обладнання та підключеної нової складової.

Часто трапляються випадки, де разом із несправністю термостата обладнання може бути поломка всього термозахисту. Фахівець допоможе повністю повернути працездатність бойлера, кожен самостійно переконається, що агрегат працює і готовий до тривалої експлуатації.

Переваги професійної допомоги від фахівців сервісу Мастер911 у Кривому Розі

Звернувшись за послугами на Master911, будь-який клієнт має можливість розраховувати на консультацію у процесі пошуку необхідної техніки. Вам потрібно зателефонувати або заповнити запропоновану заявку. Також потрібно залишити ваш телефон, написати неполадку та ім'я.

Можна виділити найважливіші причини, коли гості та мешканці Кривого Рога звертаються до сервісу домашніх послуг Майстер911:

 1. Приємні розцінки на заміну термостата обладнання у Кривому Розі.
 2. Надання гарантійних зобов'язань на виконані послуги, що може сказати про хорошу якість остаточних результатів.
 3. Замовлення фахівця додому для заміни терморегулятора у будь-який день.

В екстрених ситуаціях виїзд професіонала здійснюється через 2-3 години після поданої та обробленої заявки. Ремонтник приїжджає на вказану адресу зі своїм спектром компонентів. У разі потреби ремонтник зможе допомогти підібрати певні деталі для заміни, беручи до уваги модель нагрівача води, встановлений бюджет на придбання запчастин.