Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кременчуці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів від найкращих майстрів у Кременчуці

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора (термостата) бойлерів у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кременчуці

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Терморегулятор відноситься до спектра найважливіших запчастин у будь-якому водонагрівальному пристрої, незалежно від бренду. Підтримка певної температури для обігріву води – його функція. У результаті терморегулятор дозволяє уникнути раптового перегріву системи. Тому будь-які поломки терморегулятора можуть призвести до значних наслідків.

При несправності слід замовити послугу заміна терморегулятора в бойлері у Кременчуці. Для цього слід викликати професіонала на об'єкт за конкурентною вартістю, вказаною на сервісі Master911.

Діючі ціни на ремонт терморегуляторів пристрою у Кременчуці

Перед тим, як замовити послугу ремонт терморегулятора водонагрівача, краще ознайомитись із цінами, у прайс-листі на сервісі Master911. Однак не забувайте, що сума залежатиме від:

 • індивідуальної моделі обігрівача;
 • причини проблеми;
 • виробника приладу - Thermex (Термекс), Ariston (Арістон), Gorenje (Гореньє) та ін;
 • типу змонтованого терморегулятора;
 • необхідності заміни несправної комплектуючої, яка не піддається відновленню.

Усі вищезазначені моменти впливають і на остаточні терміни виконання ремонту.

Як перевірити, що є проблема терморегулятора?

Просто визначити, що потрібний терміновий ремонт терморегулятора бойлера у Кременчуці, розцінки на який є в прейскуранті організації Master911. Про це скаже обладнання. Дуже часто ці проблеми супроводжуються двома популярнішими ознаками, які очевидні:

 • Рідина в баку не гріється.
 • Рідина у пристрої сильно перегрівається.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор більше не контролює температуру нагрівання рідини.

Нехтування заміною термостата може викликати такі труднощі:

 • Перевитрата електроенергії, що призводить до підвищення плати за комуналку.
 • Перегрівання рідини, а це призводить до суттєвого дискомфорту при прийнятті душу або ванни.
 • Перегрівання водонагрівача призводить до збою та інших елементів, які деформуються через підвищені температури.

Щоб не допустити ймовірність всіх перерахованих вище проблем, потрібно заручитися допомогою ремонтників, які здатні зробити заміну терморегулятора агрегату у Кременчуці, звертаючись до організації Master911.

Основа функціонування та поширені проблеми терморегуляторів

Особливість дії термостата залежатиме від ключових аспектів обігрівача, від певної моделі:

 • Капілярні термостати. Вода, що знаходиться в трубках, повільно розширюється та зсуває компонент, що роз'єднуватиме електричні контакти.
 • Штирові терморегулятори. При нагріванні латунна трубка починає подовжуватися і тому натягує стрижень з металу. Завдання цього стрижня - роз'єднання контактів, що зменшує небезпеку перегріву всього пристрою.

Серед досить відомих ситуацій, внаслідок яких відбуваються неполадки, зазначають: тимчасове зношування деталей, часті стрибки електроенергії в електромережі або недотримання рекомендацій по роботі. По приїзду ремонтник не тільки здійснить повну заміну терморегулятора в бойлері, але і зробить допоміжну діагностику інших елементів, які теж можуть мати помилки. Також на зовнішній частині багатьох компонентів може накопичуватися накип, тому не обійтися без процедури очищення поверхонь.

Відновлення та заміна термостата приладу у Кременчуці

Перш ніж проводити відновлення, професіонал перекриває кран води та знеструмлює обладнання. Після цього будуть проведені нижчеперелічені завдання:

 1. Зняття кришки та від'єднання її від численних електропроводів. Потрібно витягнути запчастину для того, щоб зробити перевірку. Для діагностики знадобиться спеціальний мультиметр або тестер.
 2. У разі неполадки та неможливості здійснити ремонт, знадобиться заміна терморегулятора у Кременчуці, вартість якої залежить від різних аспектів.
 3. Монтаж зовнішньої панелі, підключення водонагрівача до розетки, включення води. Все це потрібно для того, щоб перевірити працездатність пристрою та змонтованої комплектуючої.

Достатньо часто трапляються ситуації, де разом із поломкою термостата бойлера буває також і збій всього термозахисту. Ремонтник зможе відновити функціональність пристрою, клієнт переконається, що бойлер працездатний і готовий до тривалої експлуатації.

Важливі переваги надійної допомоги від фахівців сервісу послуг Мастер911 у Кременчуці

При зверненні за кваліфікованими послугами до сервісу, кожен замовник здатний розраховувати на рекомендації під час пошуку та подальшого підбору необхідного ремонтника. Вам достатньо зателефонувати на наш номер або відправити звернення віддалено. У формі потрібно опублікувати ваш телефон, вказати помилку та ім'я.

Можна відзначити три важливі причини, через які мешканці Кременчука звертаються до сервісу побутових послуг:

 1. Можливість замовити майстра додому для ремонту термостата у будь-який зручний день та час.
 2. Приємні ціни на заміну терморегулятора приладу у Кременчуці.
 3. Надання гарантії на послуги, а це свідчить про бездоганну якість кінцевих результатів.

В аварійних ситуаціях виїзд фахівця проводиться через дві-три години після оформленої заявки. Ремонтник приїжджає на вашу адресу з гарним спектром компонентів. Якщо потрібно, майстер допоможе підібрати складові для заміни, враховуючи модель нагрівача води, встановлений бюджет від замовника на купівлю складових.