Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кам'янському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів від найкращих майстрів у Кам'янському

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора (термостата) бойлерів у Кам'янському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кам'янському

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кам'янському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Термостат відноситься до переліку найважливіших складових у будь-якому бойлері, незалежно від виробника. Підтримка необхідної температури води – функція терморегулятора. У результаті цей елемент дозволяє не допустити раптового перегріву пристрою, тому терморегулятор зазвичай вважають запобіжником. Тому всілякі проблеми в роботі терморегулятора можуть призвести до значних наслідків.

При виході з ладу необхідно замовити послугу заміна терморегулятора в бойлері у Кам'янському. Потрібно викликати ремонтника на об'єкт, скориставшись демократичною вартістю, прописаною на сервісі домашніх послуг Мастер911.

Як перевірити, що сталася помилка терморегулятора?

Легко зрозуміти, що потрібний швидкий ремонт терморегулятора бойлера у Кам'янському, розцінки на який вказані у прайсі маркетплейсу Master911. Про це може підказати пристрій. Найчастіше подібні проблеми можуть супроводжуватися двома найпоширенішими ознаками, які неможливо не помітити:

 • Рідина в баку сильно перегрівається.
 • Рідина в баку не гріється.

Ці ситуації прямо пов'язані з тим, що терморегулятор більше не контролює обігрів рідини.

Нехтування заміною терморегулятора у пристрої може викликати такі проблеми:

 • Перегрівання води, а це веде до відчутного дискомфорту при прийнятті душу та ванни.
 • Перевитрата електроенергії, а це веде до несподіваного підвищення сум за послуги.
 • Перегрівання техніки може призвести до несправності та інших деталей, які псуються через підвищені температури.

Щоб виключити можливість вищезазначених неполадок, необхідно заручитися допомогою майстрів, готових зробити заміну терморегулятора техніки у Кам'янському, звертаючись до сервісу побутових послуг Master911.

Особливості роботи та відомі несправності терморегуляторів

Особливість роботи термостата залежить від нюансів обігрівача, від певної моделі:

 • Штирові термостати. У процесі нагрівання латунна труба починає подовжуватися та натягує стрижень з металу. Функція елемента - це роз'єднання контактів, що скорочує небезпеку перегріву всього пристрою.
 • Капілярні терморегулятори. Рідина, що знаходиться в спеціальних трубах, розширюється і внаслідок цього пересуває компонент, що буде роз'єднувати електроконтакти.

З найбільш поширених причин з яких відбуваються збої, зазначають: природне зношування деталей, різкі перепади в мережі або порушення рекомендацій по роботі. По приїзду професіонал не тільки виконає повну заміну терморегулятора в бойлері, а й здійснить додаткову перевірку інших складових, які також можуть бути несправними. До того ж на поверхні певних запчастин може накопичуватися накип, тому неможливо обійтися без процедури чищення поверхонь.

Ціна ремонту термостата нагрівача води у Кам'янському

Перш ніж замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитися з розцінками, прописаними в прайсі на сервісі Мастер911. Однак не слід забувати, що кінцева сума залежить від:

 • особливостей встановленого термостата;
 • певної моделі обладнання;
 • причини проблеми;
 • необхідності заміни поламаної деталі, що не піддається відновленню;
 • виробник обладнання - Gorenje, Ariston, Thermex і т.д.

Всі ці аспекти діють і на остаточні терміни здійснення ремонту.

Відновлення та заміна терморегулятора техніки у Кам'янському

Перед тим, як здійснювати відновлення, професіонал перекриває кран води та знеструмлює прилад. Потім будуть здійснені наступні послуги:

 1. Зняття верхньої комплектуючої та від'єднання деталі від різних електричних дротів. Потрібно витягнути компонент, щоб зробити діагностику його працездатності. Для цього потрібен спеціальний тестер або мультиметр. У результаті цього проводиться тестування в режимі вимірювання опору.
 2. При несправності та неможливості провести ремонт, знадобиться заміна термостата у Кам'янському вдома, ціна якої залежатиме від величезної кількості численних нюансів.
 3. Монтаж зовнішньої панелі, підключення водонагрівача до електромережі, відкриття води. Це потрібно, щоб протестувати функціонування системи та встановленої нової складової.

Доволі часто трапляються випадки, коли одночасно з несправністю терморегулятора пристрою може статися також і неполадка всього термозахисту. Ремонтник зможе повністю повернути функціональність пристрою у вашій присутності, кожен самостійно переконається в тому, що агрегат працює та підготовлений до довгострокової експлуатації.

Плюси професійної допомоги від майстрів сервісу Мастер911 у Кам'янському

Звертаючись за кваліфікованою допомогою на Мастер911, будь-який замовник має можливість сподіватися на сприяння під час пошуку досвідченого спеціаліста. Для цього достатньо зателефонувати або заповнити звернення. Також потрібно опублікувати ваш номер, вказати ім'я та несправність.

Наголошують на найголовніших причинах, з яких гості та мешканці Кам'янського звертаються в маркетплейс Master911:

 1. Надання гарантії на виконані послуги, що може свідчити про чудову якість отриманих результатів.
 2. Конкурентні розцінки на роботу заміна термостата техніки у Кам'янському.
 3. Можливість викликати техніка додому для ремонту терморегулятора в обладнанні у відповідний день і час.

В аварійних ситуаціях виїзд професіонала проводиться через дві-три години після залишеної заявки. Ремонтник приїжджає на адресу зі своїм спектром інструментів. Якщо необхідно, технік допоможе вибрати складові для заміни, враховуючи модель приладу, виділену суму на купівлю елементів.