Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Сумах

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Сумах

Терморегулятор вважається найбільш основною запчастиною в кожному нагрівальному приладі, незалежно від виробника. Підтримка необхідної температури води – це його функція. У результаті подібна складова дозволяє не допустити раптового перегріву обладнання. Тому будь-які збої терморегулятора призводять до серйозних наслідків.

У разі несправності слід замовити заміну терморегулятора в бойлері у Сумах. Слід замовити спеціаліста, скориставшись демократичною вартістю, прописаною на сервісі послуг Master911.

Як зрозуміти, що є несправність терморегулятора?

Нескладно визначити, що потрібен швидкий ремонт терморегулятора бойлера у Сумах, розцінки на який знаходяться в актуальному прайс-листі Мастер911. Про це вам скаже пристрій. Зазвичай такого типу проблеми характеризуються двома популярнішими ознаками, які очевидні:

 • Вода в баку достатньо перегрівається.
 • Вода не нагрівається.

Ці ситуації пов'язані з тим, що термостат більше не здійснює контроль за підігрівом рідини.

Нехтування заміною терморегулятора може викликати такі серйозні проблеми:

 • Перегрів приладу призводить до повільного виходу з ладу та інших складових, які деформуються через високі температури.
 • Значна витрата електрики, що призводить до непередбачуваного підвищення витрат за комуналку.
 • Перегрівання рідини, що веде до помітного дискомфорту під час ванни.

Щоб не допустити небезпеку перерахованих вище несправностей, краще звернутися за допомогою техніків, які готові виконати заміну термостата нагрівача води у Сумах, звернувшись до Master911.

Відновлення та заміна терморегулятора агрегату у Сумах

Перед тим, як розпочати ремонт, ремонтник знеструмлює агрегат і перекриває кран холодної води. Після цього будуть здійснені такі завдання:

 1. Зняття верхньої запчастини та від'єднання компонента від усіх дротів. Потрібно дістати складову, щоб провести діагностику. Для цього використовують спеціалізований тестер. У результаті проводиться вимірювання опору.
 2. При поломці та неможливості відновлення, необхідна заміна терморегулятора у Сумах вдома, кошторис якої залежить від безлічі різних аспектів.
 3. Монтаж захисної панелі, увімкнення бойлера до електромережі, увімкнення води. Це все буде потрібно для того, щоб протестувати роботу агрегату та встановленої комплектуючої.

Нерідко трапляються ситуації, в яких разом з поломкою термостата нагрівача води відбувається збій всього термозахисту. Фахівець зможе повністю повернути працездатність системи у вашій присутності, яка особисто переконається в тому, що агрегат працює.

Розцінки на ремонт термостата пристрою у Сумах

Перед тим, як замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитись із цінами, які є у прейскуранті на порталі Master911. Але не забувайте, що остаточна вартість залежить від:

 • конкретної моделі;
 • необхідності заміни поламаної складової, що не підлягає ремонту;
 • типу встановленого термостата;
 • бренду пристрою – Арістон, Термекс, Гореньє та інші;
 • причини помилки.

Всі зазначені нюанси безпосередньо впливають і на остаточні терміни виконання ремонту.

Особливості функціонування та більш популярні проблеми терморегулятора

Особливість роботи цієї деталі буде залежати від конструктивних особливостей приладу, від конкретної моделі:

 • Капілярні термостати. Рідина, наявна у спеціалізованих трубах, згодом розширюється та зсуває елемент, що роз'єднуватиме електричні контакти.
 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання труба зроблена з латуні, починає подовжуватися і тим самим натягує сталевий стрижень. Функція такого виду стрижня полягає у роз'єднанні контактів, а це зменшує можливість перегріву агрегату.

Серед найбільш відомих причин з яких трапляються помилки, зазначаються: недотримання порад по роботі від виробника, природне зношування комплектуючих або часті стрибки в електричній мережі. По приїзду ремонтник не тільки виконає повну заміну терморегулятора в бойлері, а також здійснить додаткову діагностику інших запчастин, які теж могли вийти з ладу. Крім того, на зовнішній частині багатьох запасних частин здатен накопичуватися накип, у зв'язку з цим потрібне очищення поверхонь.

Переваги професійної допомоги від техніків маркетплейсу Мастер911 у Сумах

Звернувшись за кваліфікованою допомогою на Мастер911, будь-який клієнт має можливість сподіватися на підтримку під час пошуку найкращого техніка. Для цього достатньо зателефонувати або оформити замовлення віддалено. У формі необхідно надати свій телефон для зв'язку, назвати ім'я та причину звернення.

Зазначають головні причини, через які гості та мешканці Сум звертаються до сервісу побутових послуг Мастер911:

 1. Видача офіційних гарантійних зобов'язань на послуги, що говорить про чудову якість результатів.
 2. Замовлення виконавця на адресу для заміни терморегулятора у водонагрівачі у вільний день.
 3. Конкурентні розцінки на роботу заміна термостата обладнання у Сумах.

У разі непередбачених ситуацій виїзд майстра здійснюється через три години після оформленої заявки. Спеціаліст приїжджає за вказаною адресою зі своїм набором обладнання. Якщо потрібно, ремонтник зможе допомогти підібрати окремі складові для заміни, беручи до уваги модель пристрою, встановлений бюджет на купівлю складових.