Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Чернігові

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Чернігові

Терморегулятор відноситься до списку ключових складових в будь-якому нагрівальному пристрої, незалежно від виробника. Підтримка певної температури води – його робота. У результаті ця деталь дозволяє уникнути можливого перегріву агрегату, так що його часто вважають запобіжником. У зв'язку з цим будь-які збої терморегулятора призводять до великих наслідків.

У разі несправності необхідно замовити роботу заміна терморегулятора в бойлері у Чернігові. Потрібно замовити спеціаліста за невисокою ціною, яка вказана на порталі Master911.

Ремонт та заміна термостата бойлера у Чернігові

Перш ніж проводити ремонт, технік перекриває кран холодної води та знеструмлює техніку. Потім будуть здійснені ненаведені послуги:

 1. Зняття кришки та відключення деталі від різноманітних проводів. Потрібно дістати цей компонент, щоб провести перевірку. Для цього використовують спеціальний тестер або мультиметр. У результаті цього відбувається перевірка в режимі вимірювання опору.
 2. При проблемі та неможливості ремонту, потрібна заміна терморегулятора у Чернігові вдома, вартість якої залежить від безлічі різноманітних нюансів.
 3. Монтаж зовнішньої панелі, включення водонагрівача в розетку, відкриття води. Все це потрібно, щоб протестувати працездатність пристрою та нової комплектуючої.

Досить часто відбуваються ситуації, коли одночасно з поломкою терморегулятора агрегату відбувається і збій всього термозахисту. Професіонал допоможе абсолютно повернути роботу пристрою, кожен самостійно переконається в тому, що прилад працездатний.

Основа функціонування та поширені проблеми термостата

Принцип функціонування терморегулятора залежатиме від важливих аспектів техніки, від певної моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Вода, що міститься у спеціалізованих трубах, повільно розширюється та зсуває компонент, що роз'єднає контакти електроланцюга.
 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання трубка, виконана з латуні, подовжується і внаслідок цього натягує стрижень із металу. Завдання такого роду елемента полягає у роз'єднанні контактів, це зменшує ймовірність перегріву конструкції.

Серед частих ситуацій, внаслідок яких відбуваються проблеми, зазначаються: природне зношування компонентів, порушення рекомендацій по роботі від виробника або часті стрибки напруги в мережі. Після прибуття ремонтник не тільки зробить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але і ще здійснить додаткову перевірку інших елементів, які теж могли дати збій. Крім усього іншого, на верхній частині багатьох компонентів може накопичуватися накип, так що необхідне чищення поверхонь.

Вартість ремонту термостатів техніки у Чернігові

Перед тим, як підібрати та замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, варто ознайомитися з розцінками, які є у прайсі на сервісі Мастер911. Але не слід забувати, що кінцева вартість залежить від:

 • особливостей змонтованого терморегулятора;
 • виробника обладнання – Термекс, Гореньє, Арістон та інші;
 • потреби заміни поламаної запчастини, що не підлягає ремонту;
 • індивідуальної моделі техніки;
 • причини збою.

Всі зазначені аспекти безпосередньо впливають і на остаточні терміни виконання ремонтних робіт.

Як діагностувати, що трапилася помилка термостата?

Неважко виявити, що необхідний швидкий ремонт терморегулятора бойлера у Чернігові, ціни на який є в прейскуранті сервісу домашніх послуг Master911. Про це може підказати бойлер. Нерідко такі проблеми можуть характеризуватись двома популярними ознаками:

 • Рідина в баку не гріється.
 • Вода дуже сильно перегрівається.

Дві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав здійснювати контроль за нагріванням води.

Ігнорування необхідності заміни терморегулятора може викликати певні наслідки:

 • Постійне перегрівання техніки веде до поступової несправності та інших складових, які деформуються через підвищені температури.
 • Перегрівання води, що призводить до відчутного дискомфорту під час прийняття душу або ванни.
 • Велика витрата електрики, що веде до різкого збільшення сум за комуналку.

Щоб виключати небезпеку всіх цих труднощів, потрібно звернутися за допомогою майстрів, здатних провести заміну терморегулятора водонагрівача у Чернігові, звертаючись до компанії Master911.

Плюси компетентної допомоги від виробників маркетплейсу Master911 у Чернігові

Звернувшись за професійними послугами у сервіс, будь-який клієнт може розраховувати на сприяння у процесі пошуку та підбору потрібного професіонала. Вам потрібно подати заявку онлайн або зателефонувати. У зверненні слід залишити свій номер телефону для зв'язку, написати несправність та ім'я.

Зазначають основні причини, коли мешканці та гості Чернігова звертаються в маркетплейс:

 1. Видача офіційної гарантії на роботи, а це свідчить про високу якість результатів.
 2. Конкурентні ціни на заміну терморегулятора водонагрівача у Чернігові.
 3. Можливість викликати виконавця додому для заміни термостата в обладнанні у будь-який відповідний день та час.

У разі екстрених ситуацій виїзд майстра здійснюється через 3 години після залишеної та прийнятої заявки. Майстер приїжджає на об'єкт зі своїм набором інструментів. Якщо необхідно, виконавець зможе допомогти вибрати окремі деталі для заміни, враховуючи модель нагрівача води, розраховану суму від замовника на придбання деталей.