Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Харкові

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Харкові

Терморегулятор відноситься до спектра найголовніших складових у будь-якому обігрівальному приладі, незалежно від виробника. Його завдання полягає у підтримці певної температури води. У результаті цього терморегулятор надає можливість уникнути різкого перегріву пристрою, так що його ще називають запобіжником. Тому всілякі несправності терморегулятора можуть спричинити суттєві проблеми.

При несправності слід замовити роботу заміна терморегулятора в бойлері у Харкові. Достатньо викликати техніка за вигідною ціною, вказаною на веб-порталі Мастер911.

Ремонт та заміна терморегулятора техніки у Харкові

Перш ніж розпочати здійснення відновлювальних робіт, професіонал перекриває кран подачі води та знеструмлює бойлер. Потім будуть здійснені наступні завдання:

 1. Знімання кришки та від'єднання компонента від усіх проводів. Потрібно витягти цей елемент, щоб здійснити перевірку. Для діагностики використовується спеціалізований тестер чи мультиметр. У результаті проводиться вимір опору.
 2. При неполадці та неможливості ремонту, потрібна заміна термостата в бойлері у Харкові, кошторис якого залежить від безлічі різноманітних нюансів.
 3. Встановлення захисної панелі, увімкнення бойлера до електрики, відкриття крана подачі рідини. Все це знадобиться для того, щоб перевірити роботу приладу та змонтованої нової комплектуючої.

Часто трапляються ситуації, коли одночасно з несправністю термостата обладнання може статися поломка всього термозахисту. Ремонтник зможе абсолютно повернути функціональність бойлера у вашій присутності, клієнт переконається, що бойлер працездатний.

Особливість роботи та популярні проблеми термостата

Особливість роботи цієї складової залежатиме від відмінних нюансів приладу, від конкретної моделі:

 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання трубка, виготовлена з латуні, подовжується і внаслідок цього натягує стрижень. Функція такого елемента полягає у роз'єднанні контактів, а це зменшує ймовірність перегріву всього пристрою.
 • Капілярні терморегулятори. Рідина, що знаходиться у трубках, розширюється і внаслідок цього пересуває компонент, що роз'єднає електроконтакти.

З частіших ситуацій, внаслідок яких трапляються помилки, зазначаються: тимчасове зношування елементів, часті стрибки електрики в електромережі або порушення порад щодо використання від виробника. Після прибуття фахівець не тільки здійснить повну заміну терморегулятора в бойлері, але й виконає додаткову діагностику інших елементів, які теж могли дати збій. Крім того, на зовнішній стороні деяких запасних частин здатний накопичуватися накип, у зв'язку з цим не впоратися без процесу очищення поверхонь.

Ціни на ремонт термостатів приладу у Харкові

Перед тим, як вибрати та замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитися з цінами, зазначеними у прейскуранті на сервісі Мастер911. Але не забувайте про те, що кінцева сума залежатиме від:

 • бренда приладу – Ariston, Gorenje, Thermex та інші;
 • конкретної моделі техніки;
 • причини проблеми;
 • особливостей встановленого термостата;
 • необхідності заміни пошкодженої запчастини, що не піддається відновленню.

Всі вищезгадані нюанси впливатимуть і на остаточні терміни відновлення.

Як дізнатися, що є несправність термостата?

Просто дізнатися, що потрібен професійний ремонт терморегулятора бойлера у Харкові, розцінки на який є в актуальному прайсі сервісу Master911. Про це вам може підказати прилад. Найчастіше такого виду поломки характеризуються двома найпопулярнішими ознаками:

 • Рідина в приладі сильно перегрівається.
 • Рідина в баку не нагрівається.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав відстежувати температуру нагрівання води.

Уникнення потреби заміни термостата може викликати такі серйозні проблеми:

 • Перегрів рідини, а це здатне призвести до помітного дискомфорту при прийнятті ванни та душу.
 • Перегрів нагрівача води призводить до поступової несправності та інших запчастин, які дають збій внаслідок підвищених температур.
 • Значна витрата енергії, що призводить до непередбачуваного збільшення плати за комуналку.

Щоб не допустити небезпеку перерахованих вище несправностей, необхідно заручитися підтримкою ремонтників, здатних зробити заміну терморегулятора у Харкові, звертаючись на Мастер911.

Основні переваги кваліфікованої допомоги від майстрів сервісу домашніх послуг Master911 у Харкові

Звертаючись за професійною допомогою у сервіс, кожен замовник має можливість розраховувати на підтримку під час пошуку та подальшого підбору потрібної техніки. Вам достатньо оформити заявку віддалено або зателефонувати за актуальним телефоном. У заявці потрібно надати свій номер телефону для зворотного зв'язку, назвати ім'я та помилку.

Зазначають основні причини, коли мешканці та гості Харкова звертаються до сервісу Мастер911:

 1. Видання офіційної гарантії на послуги, а це може свідчити про найвищу якість остаточних результатів.
 2. Замовлення техніка додому для ремонту термостата у вільний день.
 3. Прийнятні розцінки на заміну термостата техніки у Харкові.

У разі екстрених ситуацій виїзд фахівця здійснюється протягом 3 годин після вашої заявки. Професіонал прибуде на адресу зі своїм набором запчастин. Якщо необхідно, ремонтник допоможе вибрати необхідні запчастини для заміни, беручи до уваги модель обладнання, встановлений бюджет на придбання складових.