Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Черкасах

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Черкасах

Терморегулятор відноситься до спектра основних компонентів у кожній нагрівальній системі, незалежно від виробника. Утримання заданої температури води – це його завдання. У результаті цього терморегулятор допомагає уникнути перегріву агрегату, так що його найчастіше називають запобіжником. Отже, будь-які несправності у працездатності термостата ведуть до великих проблем.

У разі неполадок необхідно замовити заміну терморегулятора в бойлері у Черкасах. Для цього потрібно викликати професіонала додому за невисокою ціною, вказаною на ресурсі Мастер911.

Ремонт та заміна терморегулятора нагрівача води у Черкасах

Перш ніж приступити до виконання ремонтних робіт, майстер знеструмлює бойлер і перекриває воду. Потім будуть виконані наступні дії:

 1. Знімання кришки та від'єднання компонента від електропроводів. Потрібно витягнути цю складову, щоб перевірити її функціональність. Для цього потрібний спеціалізований мультиметр або тестер.
 2. При неполадці та неможливості зробити відновлення, необхідна заміна термостата в агрегаті у Черкасах під ключ, кошторис якого залежить від безлічі численних моментів.
 3. Монтаж панелі, підключення водонагрівача до електрики, відкриття крана. Все це буде потрібно для того, щоб протестувати функціонування бойлера та підключеної складової.

Часто бувають ситуації, в яких разом з несправністю термостата техніки може відбуватися також і поломка всього термозахисту. Технік зможе повністю відновити функціональність агрегату в присутності замовника, кожен самостійно переконається, що прилад працездатний та готовий до тривалої експлуатації.

Основа функціонування та часті проблеми термостата

Принцип дії терморегулятора залежить від конструктивних особливостей пристрою, від певної моделі:

 • Штирові терморегулятори. У ході нагрівання латунна трубка починає подовжуватися і цим натягує металевий стрижень. Завдання цього стрижня полягає у роз'єднанні контактів, що унеможливлює небезпеку перегріву конструкції.
 • Капілярні терморегулятори. Вода, яка є в трубах, потроху розширюється і пересуває елемент, що роз'єднує контакти електроланцюжка.

З найчастіших причин з яких бувають несправності, зазначаються: раптові збої електроенергії в електромережі, порушення рекомендацій по роботі або природне зношування деталей. Після прибуття професіонал не тільки виконає повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але й ще зробить детальну перевірку інших запчастин, які могли вийти з ладу. Також на поверхні певних складових може накопичуватися накип, а у зв'язку з цим знадобиться очищення поверхонь.

Які ціни на відновлення термостата обладнання у Черкасах

Перед тим, як замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитись із цінами, прописаними у прайсі на сервісі послуг Мастер911. Але не варто забувати про те, що остання сума залежатиме від:

 • виду підключеного терморегулятора;
 • окремої моделі пристрою;
 • причини проблеми;
 • необхідності заміни поламаної запчастини, що не піддається відновленню;
 • бренд обладнання - Термекс, Гореньє, Арістон та інші.

Всі зазначені аспекти мають безпосередню дію і на кінцеві терміни відновлення.

Як перевірити, що є проблема терморегулятора?

Просто з'ясувати, що необхідний професійний ремонт терморегулятора бойлера у Черкасах, ціни на який містяться в оновленому прайсі маркетплейсу Master911. Про це вам може сказати обладнання. Часто такі неполадки супроводжуються двома найпоширенішими ознаками:

 • Рідина в бойлері надто перегрівається.
 • Вода не гріється.

Дві ситуації прямо пов'язані з тим, що термостат більше не контролює температуру обігріву рідини.

Нехтування заміною терморегулятора має можливість викликати серйозні труднощі:

 • Перегрівання обладнання призводить до повільного збою та інших деталей, які деформуються через високі температури.
 • Велика витрата енергії, що призводить до несподіваного підвищення плати за послуги.
 • Перегрів рідини, а це може призвести до значного дискомфорту при прийнятті душу або ванни.

Для того, щоб унеможливлювати дані труднощів, радимо заручитися допомогою фахівців, готових зробити заміну терморегулятора агрегату у Черкасах, звертаючись до Master911.

Плюси надійної допомоги від виробників організації Master911 у Черкасах

Звернувшись за кваліфікованою допомогою у сервіс, будь-який клієнт здатний сподіватися на підтримку в процесі пошуку та подальшого вибору відповідного фахівця. Вам потрібно заповнити заявку або зателефонувати за номером телефону. Також необхідно надати свій номер телефону, вказати несправність та ім'я.

Можна згадати три найважливіші причини, коли гості та мешканці Черкас звертаються до сервісу:

 1. Демократичні розцінки на роботу заміна термостата у Черкасах.
 2. Видання гарантій на здійснені роботи, а це говорить про найвищу якість остаточних результатів.
 3. Замовлення техніка на адресу для відновлення терморегулятора у будь-який день.

В екстрених випадках виїзд фахівця здійснюється протягом 2-3 годин після вашої заявки. Професіонал приїжджає на вашу адресу зі своїм багажем запчастин. Якщо потрібно, майстер допоможе підібрати окремі складові для заміни з огляду на модель бойлера, виділений бюджет на купівлю компонентів.