Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Запоріжжі

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Запоріжжі

Терморегулятор є важливою комплектуючою в кожній нагрівальній системі, незалежно від виробника. Підтримка необхідної температури для обігріву води – функція цього компонента. У результаті терморегулятор дозволяє уникнути раптового перегріву бойлера, тому термостат найчастіше вважають запобіжником. У зв'язку з цим усі поломки терморегулятора призводять до значних наслідків.

У разі збою варто замовити заміну терморегулятора в бойлері у Запоріжжі. Потрібно викликати професіонала на об'єкт за конкурентною вартістю, яка вказана на сервісі домашніх послуг Master911.

Як діагностувати, що сталася поломка термостата?

Легко дізнатися, що потрібний швидкий ремонт терморегулятора бойлера у Запоріжжі, ціни на який вказано в оновленому прайсі Master911. Про це скаже нагрівальна техніка. Як правило, подібні поломки супроводжуються двома найвідомішими ознаками:

 • Рідина сильно перегрівається.
 • Рідина не гріється і тече прохолодною.

Ці ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав здійснювати контроль за температурою підігріву води.

Нехтування заміною терморегулятора у водонагрівачі здатне викликати нижченаведені труднощі:

 • Перегрівання води, що може призвести до помітного дискомфорту в процесі приймання ванни або душу.
 • Перегрів системи може призвести до проблеми та інших компонентів, які дають збій через високі температури.
 • Перевитрата електроенергії, а це призводить до збільшення плати за послуги.

Для виключення можливості всіх збоїв, слід отримати допомогу професіоналів, здатних виконати заміну терморегулятора у Запоріжжі, звертаючись до сервісу послуг Мастер911.

Ціни на ремонт терморегулятора пристрою у Запоріжжі

Перед тим, як підібрати та замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, ви маєте можливість ознайомитися з цінами, вказаними в прайс-листі на сервісі послуг Мастер911. Але не варто забувати про те, що остаточна ціна залежить від:

 • виробника агрегату - Thermex (Термекс), Ariston (Арістон), Gorenje (Гореньє) і т.д.;
 • причини збою;
 • різновиду підключеного термостата;
 • індивідуальної моделі системи;
 • необхідності заміни потрібної деталі, яка не піддається ремонту.

Всі вищезгадані нюанси впливають і на кінцеві терміни здійснення відновлення.

Ремонт та заміна термостата бойлера у Запоріжжі

Перш ніж приступити до здійснення ремонтних робіт, майстер знеструмлює систему та перекриває кран води. Потім будуть виконані такі дії:

 1. Знімання кришки та від'єднання деталі від різноманітних проводів. Треба витягнути складову для того, щоб зробити діагностику її функціональності. Для перевірки потрібен спеціальний тестер або мультиметр. У результаті проводиться вимір опору.
 2. У разі поломки та неможливості ремонту, потрібно замінити термостат в агрегаті у Запоріжжі вдома, вартість якого залежить від всіляких особливостей.
 3. Встановлення зовнішньої панелі, підключення техніки до розетки, відкриття води. Все це знадобиться для того, щоб протестувати роботу пристрою та нової складової.

Часто відбуваються ситуації, в яких разом із поломкою терморегулятора агрегату відбувається помилка всього термозахисту. Ремонтник допоможе повністю відремонтувати роботу агрегату, кожен особисто переконається в тому, що прилад працює та готовий до довгострокової експлуатації.

Особливості роботи та часті поломки термостата

Особливість функціонування термостата залежить від аспектів обігрівача, від конкретної моделі:

 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання латунна труба подовжується та натягує стрижень зі сталі. Робота цього елемента – роз'єднання контактів, а це скорочує можливість перегріву приладу.
 • Капілярні терморегулятори. Рідина, що знаходиться у відповідних трубках, повільно розширюється і тому зсуває елемент, що роз'єднуватиме електричні контакти.

Серед досить частих ситуацій, внаслідок яких трапляються проблеми, зазначають: порушення рекомендацій щодо використання, різкі збої напруги в електричній мережі або тимчасове зношування деталей. По приїзду виконавець не тільки зробить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але й ще зробить допоміжну перевірку інших деталей, які також могли дати збій. До того ж на поверхні певних компонентів здатний накопичуватися накип, тому неможливо обійтися без процедури чищення поверхонь.

Основні плюси надійної допомоги від техніків організації Master911 у Запоріжжі

Звернувшись за послугами на Мастер911, кожен клієнт здатний покладатися на рекомендації у процесі пошуку відповідного майстра. Для цього потрібно зателефонувати за вказаним номером або заповнити звернення. Також слід надати свій телефон для зв'язку, вказати поломку та ім'я.

Зазначають три головні причини, коли гості та мешканці Запоріжжя звертаються в маркетплейс Мастер911:

 1. Можливість викликати майстра на адресу для ремонту терморегулятора у пристрої у зручний день.
 2. Демократичні ціни на послугу заміна терморегулятора агрегату у Запоріжжі.
 3. Надання офіційних гарантійних зобов'язань на виконані послуги, а це може говорити про високу якість кінцевих результатів.

У разі екстрених ситуацій виїзд майстра здійснюється протягом 2 годин після залишеної та погодженої заявки. Фахівець приїде на об'єкт зі своїм набором інструментів. У разі потреби ремонтник зможе допомогти вибрати певні комплектуючі для заміни, враховуючи модель агрегату, виділений бюджет від клієнта на придбання запчастин.