Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Білій Церкві

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Білій Церкві

Термостат є найважливішою комплектуючою в кожній нагрівальній техніці, незалежно від бренду. Утримання заданої температури води – це завдання цього елемента. У результаті цього терморегулятор надає можливість не допустити різкого перегріву приладу. Тому всілякі збої у функціонуванні термостата ведуть до значних проблем.

У разі неполадки варто замовити заміну терморегулятора в бойлері у Білій Церкві. Достатньо викликати техніка на об'єкт, скориставшись вигідною ціною, вказаною на сервісі домашніх послуг Мастер911.

Вартість відновлення термостата обладнання у Білій Церкві

Перш ніж вибрати та замовити послугу ремонт терморегулятора водонагрівача, ви можете ознайомитися з цінами, вказаними в прайс-листі на сервісі Master911. Однак не слід забувати, що кінцева вартість залежить від:

 • причини помилки;
 • особливостей встановленого термостата;
 • виробника бойлера – Термекс, Гореньє, Арістон тощо;
 • необхідності заміни потрібної складової, яка не піддається відновленню;
 • окремої моделі виробу.

Всі зазначені аспекти впливають і на кінцеві терміни виконання відновлювальних робіт.

Ремонт та заміна терморегулятора обладнання у Білій Церкві

Перш ніж приступити до виконання відновлювальних робіт, фахівець знеструмлює обладнання та перекриває воду. Потім будуть проведені наступні роботи:

 1. Зняття верхньої складової та від'єднання елемента від проводів. Потрібно витягти цей компонент для того, щоб провести перевірку його функціональності. Для діагностики потрібний спеціалізований мультиметр.
 2. У разі несправності та неможливості відновлення, потрібна заміна терморегулятора у пристрої у Білій Церкві під ключ, кошторис якого залежатиме від величезної кількості особливостей.
 3. Монтаж захисної панелі, включення обігрівача в розетку, включення води. Це все необхідно для того, щоб протестувати функціонування бойлера та нової запчастини.

Достатньо часто бувають ситуації, де одночасно з несправністю терморегулятора обладнання буває помилка всього термозахисту. Фахівець допоможе абсолютно полагодити функціональність пристрою у вашій присутності, кожен особисто переконається в тому, що прилад працездатний і готовий до тривалої експлуатації.

Як перевірити, що утворилася несправність термостата?

Легко зрозуміти, що потрібний швидкий ремонт терморегулятора бойлера у Білій Церкві, ціни на який вказано в оновленому прайсі компанії Master911. Про це вам підкаже водонагрівальна техніка. Найчастіше ці поломки супроводжуються двома найпоширенішими ознаками, які є очевидними:

 • Рідина в баку перегрівається.
 • Рідина в приладі не гріється і тече холодною або ледве теплою.

Обидві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що термостат перестав відстежувати температуру нагрівання рідини.

Ігнорування заміни терморегулятора в агрегаті викликає певні труднощі:

 • Систематичний перегрів системи може призвести до поступового виходу з ладу та інших деталей, які псуються через великі температури.
 • Перегрів води, що призводить до відчутного дискомфорту при прийнятті ванни.
 • Перевитрата електроенергії, а це веде до непередбачуваного збільшення плати за послуги.

Щоб виключити можливість усіх поломок, радимо отримати допомогу професіоналів, готових провести заміну термостата техніки у Білій Церкві, звернувшись до організації Мастер911.

Принцип роботи та найбільш відомі поломки терморегуляторів

Особливість дії термостата залежить від ключових нюансів приладу, від конкретної моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Рідина, яка розташована у спеціальних трубках, поступово розширюється і тому пересуває компонент, що роз'єднує електричні контакти.
 • Штирові терморегулятори. Під час нагрівання латунна труба подовжується і тому натягує стрижень. Завдання цього елемента - це роз'єднання контактів, що виключає можливість перегріву всієї конструкції.

Серед досить частих причин з яких бувають проблеми, зазначаються: порушення порад по роботі, раптові збої в електричній мережі або природне зношування складових. По приїзду фахівець не тільки здійснить повну заміну терморегулятора в бойлері, а також виконає допоміжну перевірку інших запчастин, які теж могли вийти з ладу. Також на поверхні деяких складових здатний накопичуватися накип, у зв'язку з цим не можна впоратися без чищення поверхонь.

Переваги компетентної допомоги від фахівців компанії Master911 у Білій Церкві

Звернувшись за кваліфікованими послугами на Мастер911, кожен клієнт має можливість покладатися на сприяння під час пошуку та подальшого підбору потрібного майстра. Вам достатньо подати звернення онлайн або зателефонувати на наш телефон. У заявці потрібно надати свій телефон, написати помилку та ім'я.

Можна помітити найважливіші причини, коли гості та мешканці Білої Церкви звертаються до сервісу:

 1. Видача гарантійних зобов'язань на виконані послуги, а це говорить про найвищу якість кінцевого результату.
 2. Можливість викликати професіонала додому для заміни термостата в обладнанні у будь-який зручний день та час.
 3. Прийнятні ціни на послугу заміна терморегулятора у Білій Церкві.

В аварійних ситуаціях виїзд професіонала здійснюється протягом 3 годин після опублікованої заявки. Професіонал приїде на об'єкт із потрібним набором інструментів. Якщо потрібно, майстер зможе допомогти вибрати окремі складові для заміни з огляду на модель приладу, встановлену суму від клієнта на придбання компонентів.