Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кропивницькому

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Кропивницькому

Термостат вважається найбільш ключовою деталлю в будь-якій нагрівальній техніці, незалежно від виробника. Підтримка певної температури води – це його робота. У результаті такий елемент дозволяє уникнути перегріву агрегату, тому терморегулятор часто називають запобіжником. Тому якісь збої у функціонуванні термостата призводять до великих проблем.

При неполадці потрібно замовити заміну терморегулятора в бойлері у Кропивницькому. Потрібно замовити виконавця додому, скориставшись вигідною вартістю, вказаною на інтернет-сайті Master911.

Особливості роботи та найбільш популярні несправності термостата

Основа функціонування терморегулятора залежить від ключових аспектів обігрівача, від конкретної моделі:

 • Капілярні терморегулятори. Вода, яка є у спеціальних трубках, повільно розширюється і тому переміщає компонент, що роз'єднуватиме контакти електроланцюжка.
 • Штирові терморегулятори. При нагріванні трубка виготовлена з латуні подовжується і цим натягує стрижень з металу. Завдання цього стрижня полягає у роз'єднанні контактів, це скорочує ймовірність перегріву пристрою.

Серед найчастіших ситуацій, внаслідок яких трапляються несправності, можна помітити: часті перепади в мережі, порушення рекомендацій щодо використання або тимчасове зношування деталей. Після прибуття технік не тільки зробить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але й здійснить детальну діагностику інших деталей, які теж могли вийти з ладу. Крім того, на зовнішній стороні багатьох запчастин здатний накопичуватися накип, а тому не обійтися без процесу чищення поверхонь.

Ремонт та заміна терморегулятора водонагрівача у Кропивницькому

Перед тим, як робити ремонт, фахівець знеструмлює систему та перекриває кран холодної води. Далі будуть виконані невказані завдання:

 1. Знімання кришки та від'єднання її від електричних проводів. Потрібно витягнути складову, щоб перевірити її роботу. Для перевірки потрібно спеціалізований мультиметр або тестер. У результаті відбувається вимір опору.
 2. У ситуації збою в роботі та неможливості зробити ремонт, буде потрібно заміна терморегулятора в приладі у Кропивницькому вдома, вартість якої залежатиме від безлічі різних нюансів.
 3. Монтаж захисної панелі, включення водонагрівальної техніки до мережі, включення води. Це все потрібно для того, щоб перевірити працездатність приладу та змонтованої деталі.

Часто трапляються ситуації, коли разом з несправністю термостата водонагрівача відбувається поломка всього термозахисту. Технік допоможе на 100 відсотків виправити працездатність системи у присутності замовника, кожен самостійно переконається в тому, що агрегат працездатний та підготовлений до тривалої експлуатації.

Ціни на ремонт термостата нагрівача води у Кропивницькому

Перш ніж замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитися з розцінками, вказаними в прайс-листі на сервісі Мастер911. Але не слід забувати, що остання вартість залежить від:

 • потреби заміни несправної складової, що не підлягає ремонту;
 • причини помилки;
 • окремої моделі бойлера;
 • виробника приладу – Gorenje, Ariston, Thermex тощо;
 • типу підключеного терморегулятора.

Всі перелічені вище нюанси діють і на остаточні терміни виконання ремонту.

Як з'ясувати, що виникла поломка термостата?

Просто визначити, що потрібний професійний ремонт терморегулятора бойлера у Кропивницькому, розцінки на який знаходяться у прайсі сервісу Master911. Про це підкаже нагрівальний прилад. Найчастіше такі неполадки характеризуються двома частими ознаками, які важко не помітити:

 • Вода не нагрівається і тече прохолодною або ледь теплою.
 • Вода у бачку дуже перегрівається.

Обидві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор перестав контролювати температуру нагрівання води.

Нехтування заміною термостата викликає такі серйозні проблеми:

 • Перегрівання води, а це веде до помітного дискомфорту при прийнятті ванни та душу.
 • Перевитрата електроенергії, що веде до непередбачуваного підвищення витрат за послуги.
 • Регулярне перегрівання агрегату призводить до поступової проблеми та інших комплектуючих, які дають збій через великі температури.

Щоб не допустити можливість перелічених вище труднощів, рекомендовано отримати допомогу ремонтників, здатних провести заміну терморегулятора нагрівача води у Кропивницькому, звернувшись до фірми Мастер911.

Головні переваги кваліфікованої допомоги від фахівців маркетплейсу Мастер911 у Кропивницькому

Вирішивши звернутися по кваліфіковані послуги на Мастер911, кожен замовник має можливість розраховувати на рекомендації в ході пошуку необхідного ремонтника. Вам достатньо подати замовлення в онлайн-режимі або зателефонувати за актуальним телефоном. Також потрібно буде опублікувати ваш номер, написати несправність та ім'я.

Можна виділити головні причини, коли гості та мешканці Кропивницького звертаються до сервісу:

 1. Надання офіційної гарантії на надані послуги, а це може сказати про чудову якість результату.
 2. Можливість викликати виконавця додому для заміни термостата у вільний день.
 3. Конкурентні розцінки на заміну термостата водонагрівача у Кропивницькому.

У разі екстрених ситуацій виїзд фахівця проводиться через дві години після поданої заявки. Технік прибуде на адресу з потрібним набором обладнання. У разі потреби фахівець допоможе вибрати певні запчастини для заміни, беручи до уваги модель пристрою, встановлену суму на придбання елементів.