Установка електричного конвектора

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка електричного конвектора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по установці електричних конвекторів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті месяц назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку електричних конвекторів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по установці електричних конвекторів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Конвектори стали ідеальною альтернативою централізованому опаленню. Вони дозволяють обігрівати приміщення різної площі. Важливо правильно підібрати прилад. Конвектори підходять для встановлення у квартирах, заміських будинках, офісних приміщеннях.

Найчастіше електричні моделі монтують безпосередньо на стіну. Також вони можуть розміщуватись на підлозі.

Для встановлення техніки не потрібні особливі навички та знання, але не варто думати, що із завданням під силу впоратися кожному. Важливо враховувати певні вимоги, правила та норми. Якщо ви хочете бути впевнені, що опалювальний прилад працюватиме ефективно та правильно, рекомендуємо замовити монтаж конвекторів опалення вдома. Фахівці сервісу побутових послуг Мастер911 готові приїхати до вас та акуратно встановити обладнання.

Установка конвекторів опалення: правила монтажу

Ціна послуги установка електричного конвектора фіксована. Однак в окремих ситуаціях проводяться додаткові роботи, що впливає на вартість.

При монтажі важливо враховувати певні правила та норми:

 • мінімальна відстань до підлоги – 20 сантиметрів;
 • відстань до стіни – не менше 2 сантиметрів;
 • зверху не повинно бути ні меблів, ні інших предметів на відстані не менше 20 сантиметрів;
 • найближча розетка для включення повинна розташовуватися на відстані щонайменше 30 сантиметрів.

Якщо зробити все правильно, то техніка працюватиме надійно та без збоїв, не потрібно буде робити демонтаж та встановлювати обладнання знову.

Підключення до мережі

Важливо, щоб до опалювального обладнання було підведено окремий провід. Зазвичай конвектори споживають трохи більше, ніж  3 кіловат. Тому, щоб унеможливити перевантаження мережі, можливі аварії, рекомендуємо прокласти окремий провід і встановити на щитку ПЗВ. Ці роботи під силу виконати нашим спеціалістам. Вони закуплять усі витратні матеріали:

 • провід потрібного перерізу;
 • розетку;
 • ПЗВ;
 • та інші.

Ціна монтажу конвекторів

Вартість послуги установка електричного конвектора, як говорилося вище, залежить від обсягу робіт, що проводяться. Якщо необхідно виконати прокладку дроту, то загальна ціна виявиться вищою.

Не думайте, що наші монтажники називають будь-яку суму, яку вони цікавлять, ви помиляєтеся. Ми маємо свій прайс на послугу установка конвекторів опалення. Ознайомившись з ним, ви зможете самостійно прорахувати, яку вартість коштуватимуть послуги спеціаліста.

Переваги сервісу побутових послуг Мастер911

 1. Високий рівень професіоналізму. У нас працюють лише перевірені фахівці.
 2. Гарантія якості. Ви отримуєте підписаний акт та договір. Вони є гарантією на всі види робіт.
 3. Акуратність. Монтажники відповідально підходять до виконання своїх обов'язків. Ви не помітите слідів робіт на шпалерах, іншій обробці.
 4. Прийнятна вартість. Ми не завищуємо ціну штучно, у нас немає прихованих платежів та комісій.

Зони обслуговування

Наша компанія постійно працює над підвищенням якості послуг, що надаються. Наголос робиться і на оперативність.

У межах міста

Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, фахівцю в середньому необхідно від 3 до 4 годин, щоб приїхати до клієнта. Мешканцям будинків центральних районів міста чекати доводиться ще менше.

У передмісті

Жителям передмість великих міст доводиться чекати трохи довше – в середньому від 4 до 6 годин.

В області

У деяких населених пунктах не завжди вдається виконати замовлення клієнта у день надходження замовлення. Таке трапляється в «високий сезон», коли вільних фахівців нема. Візит монтажника переноситься наступного дня, про що клієнту буде повідомлено додатково.