Ремонт плати керування пральної машини у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Одесі

Електровпорядкування, завдання якого виконання необхідної програми - це плата керування. Тому робота пралки є неможливою при виході з ладу даного агрегату. Хоча сьогоднішня статистика змушує хвилюватися, оскільки близько 40 відсотків збоїв, що сталися, припадає якраз на модуль керування. Тому що такий пристрій відповідає за велику кількість ключових робіт: працездатність насоса, двигуна, залив рідини тощо.

При збої в роботі радимо замовити ремонт плати керування пральної машини у Одесі, звернувшись до професійних спеціалістів маркетплейсу Master911. Вам варто визначитися з днем та часом візиту ремонтника.

Процедура робіт професіонала

Викликаючи професіонала, все, що необхідно від клієнта – замовити ремонт плати керування пральної машини у Одесі та дати техніку вільний доступ до техніки з різних сторін (посунути решту техніки, меблі та інше).

Потім здійснюються такі завдання:

 1. Вимкнення пральної машини від електромережі та зняття верхньої кришки.
 2. Здійснюється розбирання для зняття плати керування.
 3. Перевірка обладнання. Пильну увагу техніки звертають на конденсатор та резистор. Тиристорний блок і тригер також потребують ретельної перевірки.
 4. Після визначення однієї або кількох причин виходу з ладу проводиться їх виправлення за допомогою будь-яких доступних методів – ремонт або заміна окремих комплектуючих.

Після виконаних завдань професіонал дає офіційні гарантійні зобов'язання та запускає техніку, перевіряючи її працездатність.

Розцінки на ремонт блоку машинки

Перш ніж замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого міститься в прейскуранті маркетплейсу, потрібно розібратися з факторами, що впливають на вартість. Під час діагностики кошторис може змінитися з різних причин:

 • Виявляється весь перелік неполадок.
 • Беруться до уваги характеристики типу моделі агрегату, а також рік її випуску.
 • Перевіряється необхідність вибору нових елементів для заміни.

Разом із кінцевою сумою здатні змінюватись і терміни виконання поставлених дій. Найчастіше техніку вдається впоратися із проблемою за один день.

У якому разі знадобиться відновлення пралок у Одесі

Коли на дисплеї машинки горить певний код помилки – це може свідчити про збій плати керування. У випадку, коли коду немає, можна помітити інші відомі причини некоректної роботи модуля у Одесі:

 • Після запуску агрегату барабан не рухається.
 • На дисплеї пральної машини загоряються різні індикатори.
 • Раптові стрибки температури.
 • Є збої у звичайному темпі двигуна: немає необхідних обертів при віджимі.
 • Машина не хоче виконувати прання у призначеному режимі.
 • Здійснюється набір рідини та її злив через кілька секунд.
 • При включенні до розетки техніка не функціонує.
 • Достатньо тривалий період прання, який не відповідає конкретному часу режиму.

Більшість цих збоїв не помітить навіть система самодіагностики, а тому потрібна допомога вмілих фахівців. Отже, необхідний терміновий ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежить від складності окремої поломки.

Основні причини збоїв блоку техніки у Одесі

Передусім слід ознайомитися з головним спектром актуальних причин, коли необхідний негайний ремонт блоку керування пральної машини у Одесі за вигідною вартістю, яка вказана у прайс-листі нашого маркетплейсу.

Збої в роботі приладу виникають через такі причини:

 • Потрапляння вологи до розташування плати керування.
 • Виробничий брак.
 • Фізичні пошкодження електропроводів.
 • Поломки різних деталей – тиристор, конденсатор та ін.
 • Часте примусове вимкнення виробу під час виконання необхідного циклу.
 • Неякісне паяння струмопровідних доріжок.
 • Тривалі стрибки електрики під час використання пристрою.
 • Замикання в електричній проводці.

Не радимо намагатися самостійно ліквідувати проблему, виконати розбирання, вибір складових для заміни, перезавантаження пральної машини або вторинне під'єднання до електромережі після визначення проблеми.

Плюси якісних послуг від виконавців нашого сервісу у Одесі

Якщо знадобиться послуга від майстрів через неполадку техніки, надійніше делегувати обладнання грамотним майстрам. Таких техніків ви зможете знайти на нашому сервісі домашніх послуг, скориставшись зручним пошуком на web-сервісі або консультацією менеджерів, готових підібрати спеціаліста потрібної компетентності.

Також замовники отримають наступний набір переваг:

 • Хороші ціни на послугу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Можливість викликати фахівця додому у будь-який час та день.
 • Консультації, відповіді на ваші запитання щодо майбутньої роботи машинки з урахуванням аспектів певної моделі.
 • Допомога при виборі складових – оригінальних або універсальних.

Для того, щоб викликати техніка, знадобиться оформити замовлення онлайн, вказавши ваше ім'я, точний опис наявної несправності та мобільний. При екстреному відновленні фахівець виїжджає за вказаною адресою протягом 2-х годин.