Ремонт плати керування пральної машини у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Харкові

Плата керування - це електронний пристрій, завдання якого - виконання необхідної програми. Отже, подальша робота пралки неможлива, при виході з ладу такого виду приладу. Існуюча статистика невтішна, тому що лише на модуль керування припадає близько 40 відсотків проблем, що виникли. Тому що цей пристрій відповідає за кілька важливих робіт: дієздатність двигуна, залив води тощо.

При поломці рекомендується замовити ремонт плати керування пральної машини у Харкові додому, звертаючись до компетентних ремонтників сервісу Master911. Вам варто вибрати певний день приїзду техніки.

Кошторис ремонту блоку машини

Перед тим, як замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого прописана у прайс-листі, необхідно розібратися з факторами, що впливають на цінову політику. Під час перевірки кошторис може змінитися з деяких причин:

 • Виявляється повний спектр несправностей.
 • Беруться до уваги нюанси конструкції моделі пралки, а також рік її випуску.
 • Перевіряється потреба в купівлі необхідних запчастин.

З кінцевою ціною здатні змінитись і терміни здійснення поставлених робіт. Здебільшого ремонтник справляється із завданням за один день.

Робота виконавця

Викликаючи виконавця на об'єкт, все, що потрібно від клієнта – це замовити роботу ремонту плати керування пральної машини у Харкові та дати фахівцеві легкий допуск до пральної машини з різних боків (посунути іншу домашню техніку, меблі тощо).

Опісля здійснюються такі завдання:

 1. Вимкнення пралки від електромережі та розбирання кришки.
 2. Відбувається розбирання з метою отримати плату керування з машинки.
 3. Перевірка пристрою. Пильну увагу техніки звертають на конденсатор, який відіграє важливу роль і резистор (працездатність якого діагностується за допомогою тестера). Крім цього, допоміжної перевірки потребує тиристорний блок і тригер.
 4. По завершенні виявлення однієї або декількох причин поломки, здійснюється їх усунення за допомогою різноманітних оптимальних підходів – ремонт або заміна окремих складових, що не підлягають ремонту.

Після закінчення всіх робіт фахівець дає гарантії та запускає пралку.

У якій ситуації необхідне відновлення пралки у Харкові

Найчастіше про проблему блоку клієнт дізнається від машинки - на дисплеї горить відповідний код помилки. У тому випадку, якщо немає коду, зазначають інші «симптоми» некоректної роботи стирального модуля у Харкові:

 • Після запуску приладу барабан не рухається.
 • Довгий цикл прання, який не відповідає конкретному режиму.
 • Різкі перепади температури нагрівання води.
 • Здійснюється набір рідини та її злив через кілька секунд.
 • Техніка не хоче запускати прання у вибраному режимі.
 • Є зміни в робочому темпі двигуна: немає необхідних обертів при віджимі.
 • При підключенні до розетки прилад не запускається.
 • На дисплеї приладу загоряються різні індикатори.

Більшість цих проблем залишаються непоміченими навіть для самодіагностики, а тому вам необхідна послуга висококласних фахівців. Потрібен негайний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежатиме від обсягу конкретної проблеми.

Поширені причини несправності плати пральних машинок у Харкові

Для початку треба ознайомитися з поширеним набором причин, коли може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Харкові за конкурентною вартістю, вказаною у прайс-листі компанії Мастер911.

Несправності пристрою відбуваються з наступних причин:

 • Фізичні несправності електропроводів.
 • Електрозамикання.
 • Збої різноманітних вузлів – конденсатор, тиристор та ін.
 • Брак при виготовленні (така проблема буде помітна вже в перші кілька місяців інтенсивного застосування виробу).
 • Використання вологи в область розташування модуля.
 • Несумлінне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Часте примусове вимкнення виробу під час виконання конкретного циклу.
 • Регулярні перепади напруги під час увімкнення пристрою.

Не слід намагатися самостійно ліквідувати поломку, зробити розбирання, пошук компонентів, перезавантаження техніки або повторне підключення до мережі після того, як було виявлено несправність.

Плюси кваліфікованої допомоги від професіоналів маркетплейсу Master911 у Харкові

Якщо потрібна послуга від професіоналів через несправність техніки, слід довіряти прилад перевіреним ремонтникам. Таких техніків можна знайти на нашому маркетплейсі, скориставшись допомогою менеджерів, які зможуть підібрати фахівці високої кваліфікації або пошуком на порталі.

Окрім того, користувачі нашого сервісу побутових послуг купують перелік плюсів:

 • Поради при купівлі деталей – оригінальних або універсальних (це залежить від виділеного бюджету).
 • Невисокі розцінки на ремонт модуля керування пральної машини.
 • Можливість замовити професіонала додому у зручний час та день.
 • Первинна консультація, відповіді на питання, що цікавлять, з приводу подальшого функціонування пральної машинки враховуючи специфіку вашої моделі.

Щоб замовити виконавця, потрібно опублікувати заявку онлайн, прописавши детальний опис вашої поломки, своє ім'я та мобільний. При аварійному ремонті фахівець виїжджає на вашу адресу вже через 2-3 години.