Ремонт плати керування пральної машини у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Миколаєві

Плата керування - це електронний пристрій, мета якого - запуск заданої програми. У зв'язку з цим при збої такого агрегату застосування пралки є неможливим. У цьому сучасна статистика змушує задуматися, оскільки понад 40 відсотків всіх поломок посідає саме модуль керування. Адже цей пристрій керування відповідає за безліч ключових завдань: набір рідини, працездатність насоса тощо.

У разі збою варто замовити послугу ремонт плати керування пральної машини у Миколаєві додому, звернувшись до грамотних фахівців сервісу Мастер911. Для цього потрібно вибрати певний день прибуття ремонтника.

Часті причини неполадок модуля техніки у Миколаєві

Передусім необхідно ознайомитися з головним набором частих причин, коли знадобиться негайний ремонт блоку керування пральної машини у Миколаєві за прийнятною ціною, яка є у прайс-листі нашого маркетплейсу.

Збої в роботі техніки можуть виникнути з таких причин:

 • Фізичні пошкодження електрокабелів.
 • Неякісне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Тривалі перепади напруги в електромережі під час використання агрегату.
 • Проникнення вологи в розташування модуля.
 • Систематичне вимкнення пристрою в процесі виконання конкретного циклу.
 • Замикання у проводці.
 • Брак при виробництві (така помилка помітна вже в перші місяці регулярної роботи техніки).
 • Проблеми різних вузлів – конденсатор, тиристор та інше.

Не слід намагатися самостійно ліквідувати поломку, зробити перезавантаження, вибір складових, розбирання або повторне підключення до електроживлення після того, як було виявлено помилку.

Якщо потрібно відновлення пральних машин у Миколаєві

Якщо на екрані машинки відображається відповідний код помилки, це може свідчити про проблему плати керування. У разі, якщо немає коду, зазначають інші часті причини неправильної роботи модуля керування пральної машинки у Миколаєві:

 • Підключення до розетки пристрій не вмикається.
 • Здійснюється набір води та її злив через 5-10 секунд.
 • Раптові стрибки температури води.
 • Достатньо тривалий період прання, який не відповідає часу режиму.
 • Машинка не запускає прання у встановленому режимі.
 • На екрані агрегату блимають різні індикатори.
 • Під час запуску пральної техніки барабан не крутиться.
 • Є зміни в звичайному темпі двигуна - немає потрібних обертів під час віджиму.

Більшість цих несправностей не помічає навіть система самодіагностики, а у зв'язку з цим вам необхідна допомога досвідчених фахівців. Потрібний швидкий ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежатиме від обсягу конкретної неполадки.

Кошторис відновлення плати керування техніки

Перш ніж замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прейскуранті організації, треба розібратися з факторами, що впливають на цінову політику. У процесі здійснення діагностики сума здатна змінитися з кількох причин:

 • Враховуються нюанси конструкції моделі приладу, рік її випуску.
 • Виявляється повний перелік неполадок.
 • Перевіряється необхідність підбору необхідних компонентів для заміни.

Одночасно з кінцевим кошторисом можуть змінюватись і терміни проведення робіт. Як правило, ремонтнику вдається впоратися із проблемою за 1 робочий день.

Дії ремонтника

Замовляючи послугу спеціаліста, все, що потрібно від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Миколаєві та надати майстру доступ до машини з різних боків.

Опісля проводяться такі процедури:

 1. Вимкнення агрегату від електрики та розбирання кришки.
 2. Часткове розбирання для від'єднання плати.
 3. Діагностика пристрою. Особливу увагу майстри звертають на конденсатор та резистор. Тригер також проходить додаткову діагностику.
 4. Після з'ясування однієї або одночасно кількох причин поломки, відбувається їх усунення за допомогою будь-яких наявних підходів – відновлення або заміна окремих складових.

Після зроблених робіт майстер дає власні офіційні гарантії та запускає пральну машину.

Плюси допомоги від майстрів маркетплейсу Мастер911 у Миколаєві

У випадку, якщо потрібна допомога від ремонтників у результаті поломки пральних машинок, потрібно делегувати обладнання компетентним ремонтникам. Саме таких виконавців ви можете відшукати на Мастер911, скориставшись допомогою менеджерів, які готові знайти майстра гарної кваліфікації або зручним пошуком в режимі онлайн.

Додатково користувачі набувають нижчезазначеного списку плюсів:

 • Невисокі ціни на послугу ремонту модуля керування пральної машини.
 • Можливість замовити професіонала додому у зручний день та час.
 • Допомога при виборі елементів – універсальних чи оригінальних.
 • Консультація, відповіді на питання щодо майбутнього функціонування агрегату з урахуванням особливостей необхідної марки.

Щоб викликати виконавця, можна оформити заявку на web-сервісі, прописавши номер телефону, докладний опис несправності та ваше ім'я. При терміновому відновленні ремонтник виїжджає через дві години.