Ремонт плати керування газового котла у Кам'янець-Подільську

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Кам'янець-Подільську

У котлах встановлений відповідний блок, завдання якого забезпечити управління технікою та запуск встановлених програм. Але нерідко треба здійснити ремонт плат газових котлів.

Коли ви почали помічати, що ваш пристрій не включається, потрібно звернутися за допомогою до професіоналів. Виконавці компанії Мастер911 готові терміново усунути будь-які поломки.

Коли потрібний ремонт плати управління

Цей блок являє собою плату, приєднану до ручки, що обертається, або ж кнопкам, за допомогою яких і вибираються команди. Після вибору конкретного режиму техніка активується та діє у конкретній послідовності дій. Серед найбільш затребуваних функцій слід зазначити:

 • контроль показників температури;
 • віддалене управління;
 • управління залежне від погодних умов.

Ефективність працездатності обладнання та комфорт у житлі залежить від конкретного режиму. Якщо ви виявили, що виникли проблеми в працездатності котла, він неправильно працює або не запускається, зверніться до кваліфікованих майстрів.

Замовити недорогий ремонт плат управління газових котлів у Кам'янець-Подільську можна на веб-сервісі компанії Master911.

Ключові ознаки поломки

Вже за деякими важливими симптомами можна виявити, що техніка вийшла з ладу і їй потрібна допомога. Перерахуємо ключові:

 • самостійне перемикання програмних режимів;
 • котел не запускається;
 • не вдається ввімкнути певну програму;
 • напад екстреного вимкнення;
 • блимання ламп або дисплея.

У чому саме проблема, і як її відновити, виконавці організації Мастер911 визначать при діагностиці. Наші професіонали відрізняються тривалим досвідом та чудовою кваліфікацією. Вони можуть працювати з технікою різних виробників:

 • Beretta (Беретта);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Vaillant (Вайлант);
 • Арістон (Ariston).

На виявлення неполадки та її усунення піде небагато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Хмельницькій області - дуже конкурентний. Так що краще одразу запрошуйте майстра та не втрачайте свій час. Є небезпека ще більше посилити ситуацію, що зможе призвести до значних грошових витрат.

Причини несправностей обладнання

Відомо кілька основних причин, чому пристрої дають збій:

 • зношування різних складових внаслідок тривалого використання;
 • порушення рекомендацій використання;
 • робота у вологих просторах;
 • скачки напруги – скажімо, постійні перепади потужності за відсутності приладу захисного вимкнення;
 • виробничий брак;
 • хибне підключення до мережі.

Ми здатні швидко відновити будь-яку проблему.

Переваги звернення до Мастер911

 1. Висока кваліфікація професіоналів. Ми прагнемо відмінної якості наших послуг. Кожен спеціаліст, перш ніж потрапить на роботу, складає внутрішнє тестування.
 2. Доступна ціна послуг. Ми маємо новий прайс, де представлені різні види наших послуг. Для вашого комфорту передбачені різні варіанти розрахунку: на місці особисто в руки майстру або переведення на пластикову картку.
 3. Ваша безпека. Якщо фахівець складає тести, ми його верифікуємо, запитавши документи, що засвідчують особу. Не турбуйтесь, що до вас додому приїде недосвідчений виконавець – кожен виконавець перевіряється нами.
 4. Оперативний ремонт. Ми розглядаємо замовлення 24 на 7. У разі, якщо ви подасте звернення на порталі наприкінці дня, вранці ви зможете зустрічати виконавця. Грамотно подайте замовлення, напишіть усі необхідні деталі. Це потрібно, щоб професіонал одразу взяв із собою необхідні деталі та пристрої.

Вартість ремонту блоку у Кам'янець-Подільську

На ремонт плати газового котла ціна може залежати від деяких факторів. Основними з яких є:

 • виробник агрегату;
 • потреба змінювати нові запчастини;
 • важкість збою.

Якщо сталася помилка в перемикачі режиму, достатньо здійснити перепрошивку. Однак часто проблема більш глобальна, що передбачає повну заміну плати або встановлення нових компонентів. При заміні блоку управління ціна буде значно більшою. Але самотужки змінити плату управління, без особливих навичок, не вийде. Ви не зможете її приєднати грамотно. Про безпеку роботи з газовими конструкціями також не слід забувати.

Слід зазначити, що фірма Мастер911 має актуальний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви спочатку знатимете, скільки коштуватиме ремонт працездатності приладу. У нас не передбачено інших оплат, зайвих відсотків.

Території обслуговування у Кам'янець-Подільську

Термін приїзду майстра з відновлення великої газової техніки залежить від вашого місця проживання.

У передмісті

Живете за населеним пунктом? Тоді на дорогу професіоналу потрібно – до 5 год.

У Хмельницькій області

Не у всіх населених пунктах є необхідна кількість фахівців. Тому у певних ситуаціях візит відкладається на день. Час буде узгоджений із замовником.

У межах населеного пункту

Найчастіше на візит необхідно не більше 3-х годин після оформлення запиту. Професіонал заздалегідь візьме потрібні інструменти, щоб швидко вирішити проблему.