Ремонт плати керування газового котла у Києві

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Києві

За вибір режимів роботи та виконання програмних функцій у газовому котлі відповідає спеціальна плата. Якщо вона перегорить або частково вийде з ладу, користуватися опалювальною технікою не вдасться.

Як стверджує статистика, зібрана нашими фахівцями, майже 50% поломок пов'язані безпосередньо зі збоями у роботі модуля управління. Цей блок відповідає за функціонування всього обладнання загалом.

Якщо ви хочете замовити ремонт плат газових котлів вдома, звертайтесь в сервіс побутових послуг Мастер911. Ми гарантуємо оперативність відновлення працездатності обладнання.

Ознаки та причини несправностей газових котлів

На дисплеї може виникнути повідомлення про помилку. Це код. Його розшифровка представлена в інструкції до техніки. Іноді усунути проблему вдається самостійно, але в окремих випадках, коли проблема надто серйозна, може знадобитися перепрошивка перемикача програм або повна заміна плати.

Поширені неполадки

 1. Не активується розпалювання.
 2. Активовано запобіжник термостата.
 3. Не циркулює вода у первинному контурі.
 4. Помилка конфігурації модуля керування.
 5. Дисплей, індикатори блимають, вмикаються та вимикаються.
 6. Неправильне функціонування датчика температури.

Це лише перелік основних ознак, коли потрібний ремонт електронних плат газових котлів. Зустрічаються й інші. Точно визначити, в чому саме проблема, які дії необхідно вжити, здатний кваліфікований майстер, провівши діагностику.

Причини несправностей

 1. Часті перепади напруги. Різке відключення та включення електромережі зі стрибком напруги.
 2. Функціонування техніки в умовах підвищеної вологості, що призводить до окислення деталей окремих елементів.
 3. Механічні ушкодження проводів та інших елементів.
 4. Поломка елементів, у тому числі складається плата.
 5. Порушення правил експлуатації.

Іноді причина криється у заводському браку. Якщо термін гарантійного обслуговування не минув, краще звернутися до профільного сервісного центру. В інших ситуаціях – запрошувати лише досвідченого майстра. На ремонт плати газового котла ціна відносно невисока. Якщо ж спробувати заощадити та розпочати відновлювальні роботи самостійно, не маючи досвіду та навичок, профільних інструментів, є ризик завдати ще більшої шкоди. Це призведе до значних фінансових витрат або навіть придбання нової техніки.

Ціна ремонту плати керування у Києві

Вартість послуги ремонт плати управління газового котла залежить від кількох факторів:

 • складність поломки;
 • тип та вид моделі газового котла;
 • необхідності встановлення нових деталей;
 • деякі інші фактори.

Спеціалісти компанії Мастер911 працюють з технікою всіх виробників, досконально знаючи особливості та технічні характеристики, внутрішню будову. Зокрема, вони готові виконати відновлення працездатності таких марок:

 • Vaillant (Вайлант);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Ariston (Арістон);
 • Beretta (Беретта);
 • інші.

Попередньо проводиться діагностика техніки, що дозволяє зрозуміти причину поломки. Після цього майстер розпочинає роботу.

Чому потрібно довіряти фахівцям нашої компанії

Ми постійно працюємо над підвищенням якості послуг. Для нас важливо, щоб усі клієнти залишалися задоволеними. Серед переваг сервісу побутових послуг Мастер911:

 1. Професіоналізм. Усі техніки – кваліфіковані та досвідчені. Перед тим, як ми додамо до бази нового фахівця, ми обов'язково проводимо його тестування. Крім того, особистість кожної людини верифікується – ми запитуємо документи. Тому ви можете бути впевнені у своїй безпеці. До вас не прийде людина з вулиці.
 2. Ввічливість та акуратність. Кожен співробітник – вихований та ввічливий. Ви не почуєте лайливих слів. Після завершення ремонту майстер прибере робоче місце, перевірить працездатність котла.
 3. Гарантія. На завершення ви отримаєте підписаний акт та чек. Це документи, які є гарантією як на виконані роботи, так і на встановлені деталі.
 4. Точна ціна. Ми маємо докладний прайс на ремонт плат управління газових котлів у Києві. Вартість застерігається заздалегідь і залишається незмінною. Ви знатимете відразу, скільки потрібно заплатити.
 5. Декілька варіантів оплати. Для зручності передбачено кілька варіантів оплати за надані послуги. Наприклад, ви можете розрахуватися особисто з техніком, передавши йому гроші до рук або зробивши переказ на банківську картку.

Зони обслуговування

Терміни приїзду техніка безпосередньо залежить від вашого розташування. У нас передбачено три зони.

У межах Києва

Якщо ви проживаєте в межах столиці України, то після погодження заявки техніку достатньо 3-4 години, щоб приїхати до вас.

У передмісті Києва

Ми прагнемо забезпечити оперативність обслуговування і в передмісті, проте сьогодні на візит фахівцю потрібно близько 5 годин.

У Київській області

У деяких випадках ми не можемо гарантувати, що майстер приїде у день отримання заявки. Візит переноситься на наступний день, а час обов'язково буде погоджено з клієнтом.

Пам'ятайте, що прагнення заощадити може спровокувати ще більші проблеми! Довіряйте досвідченим фахівцям, здатним вирішити найскладніші завдання та відновити працездатність вашої побутової техніки у найкоротші терміни.