Промивка батареї опалення

від 250 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «промивка батареї опалення». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по промивці батарей опалення від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на промивку батарей опалення

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по промивці батарей опалення

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли опалювальний сезон завершився, необхідно провести профілактичне обслуговування всієї системи, щоб унеможливити небажані поломки та підготуватися до наступного сезону. Спеціально для цього рекомендується промити батареї, що особливо важливо при тривалій експлуатації всього обладнання. Адже як теплоносій використовується вода, що призводить до поступового утворення накипу, появи різних забруднень усередині батарей. Такі відкладення призводять до недостатнього прогріву приміщень у квартирі, у будинку, що суттєво збільшує витрати на енергоносій.

Викликати додому спеціаліста та замовити послугу промивання батарей опалення пропонує сервіс Мастер911. Адже скупчення накипу карбонату кальцію разом із опадами окису заліза часто призводить до серйозних поломок усередині опалювальної системи. Якщо ж як теплоносій використовується рідина, що не замерзає, металеві радіатори піддаються негативному корозійному впливу, з'являються важкі відкладення, які не розчиняються. Тому єдиним правильним і вигідним рішенням є очищення батарей від засмічення, щоб унеможливити їх повноцінну заміну.

Як зрозуміти, що потрібна промивка радіаторів?

Визначити, що потрібне термінове промивання батарей опалення, ціна якої вказана в прайсі на сервісі, досить складно. Для цього знадобляться відповідні інструменти, досвід та деякі знання. Але все ж таки відзначають кілька стандартних «симптомів», на які слід звернути особливу увагу:

 • Різке зменшення температури в кімнаті.
 • Нехарактерні звуки, шум усередині алюмінієвих або чавунних батарей.
 • Під час спуску повітря з радіаторів, витікає чорна вода (спуск повітря виконується із застосуванням крана Маєвського).
 • Нерівномірне прогрівання конструкції або повна відсутність прогріву при правильно запущеній системі опалення.

Пам'ятайте, що своєчасне промивка може продовжити експлуатаційні терміни всіх батарей у будинку. В результаті вдасться виключити дорогу процедуру повноцінної заміни всього обладнання. У разі незначних ознак забруднення необхідно звертатися до професіоналів.

Особливості внутрішнього очищення батарей

Професійна чистка батарей опалення, вартість якої вказано на сайті сервісу Мастер911, виконується протягом кількох годин. Проте точні терміни виконання всіх запланованих робіт встановлює спеціаліст після візуальної оцінки стану системи (враховується специфіка опалювальної системи).

Визначити необхідність проведення демонтажних робіт можна з урахуванням характеристик усієї конструкції:

 1. Якщо у квартирі встановлені біметалічні радіатори в невеликій кількості, а на вході та виході є запірні клапани, тоді очищення проводиться без попереднього демонтажу.
 2. Якщо йдеться про старі чавунні конструкції у великій кількості, не обійтися без обов'язкового зняття.

Тому професіонал оцінює всі особливості будови системи опалення, її специфіку, обираючи швидкий спосіб розв'язання проблеми.

Варіанти безпечної чистки

Перш ніж замовити послугу прочистку батарей опалення, кожен клієнт цікавиться варіантами виконання цієї процедури. Коли потрібно провести очищення великої кількості металевих радіаторів, спочатку рекомендується провести промивання гідропневмодинамічного типу, яке допоможе позбавитися:

 • грубодисперсних частинок;
 • більшість грубих відкладень, що накопичуються всередині конструкції.

Ще один перевірений спосіб промивання – застосування хімічного способу, у якого фахівці вдаються до використання спеціальних реагентів. Подання таких реагентів здійснюється за допомогою бустера. Представлений апарат конструктивно складається з циркуляційного насоса та нагадує невелику посудину.

Після проведення хімічного очищення всі реагенти, що використовуються, будуть злиті в каналізацію. Потім відбувається багаторазове промивання системи звичайною водою з метою нейтралізувати залишки хімії.

Від чого залежить остаточна ціна на послугу промивка радіаторів?

Всі ціни, зазначені в прайсі на послугу чистка радіаторів опалення, є приблизними й можуть змінитися внаслідок впливу різних факторів. Остаточну вартість називає професіонал індивідуально для кожного клієнта, звертаючи увагу на наступний список нюансів:

 • кількість радіаторів, які потребують термінового прочищення;
 • поверховість будівлі (стосується багатоквартирних будинків);
 • тип опалювальної системи, що використовується (враховується наявність/відсутність запірних елементів, встановлених на подачі/звороті);
 • кількість реагентів, які знадобляться для професійного промивання.

Після ретельного огляду системи фахівець проконсультує клієнта щодо остаточних термінів виконання поставленого завдання та ціни.

Чому потрібно замовляти послугу на сервісі Мастер911?

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує велику кількість перевірених професіоналів, які готові виїхати додому до клієнта, щоб надати послугу промивка радіаторів опалення. При цьому будуть гарантовані доступні ціни, оперативність, застосування якісних матеріалів для всіх процесів.

Причини звернутися до сервісу очевидні:

 • Надання офіційних гарантій.
 • Консультації щодо подальшої експлуатації системи, частоти її обслуговування.
 • Ретельний добір методів очищення з огляду на особливості батарей (конструкція, матеріал, їх кількість).
 • Страхування кожного замовлення на суму до 1000 грн.
 • Можливість термінового промивання вдома – виїзд професіонала протягом кількох годин.

Для швидкого виклику спеціаліста достатньо залишити заявку на сайті, дочекавшись зворотного дзвінка від менеджера. За кілька хвилин після залишеної заявки клієнт зможе отримати перші пропозиції від майстрів.