Чистка теплообмінника газового котла у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Львові

Результативна робота газового агрегату передбачається виключно за умови грамотного технічного обслуговування. Одним з перших страждає безпосередньо теплообмінник, тому що він зазнає несприятливих наслідків, численних навантажень, у зв'язку з цим йому знадобиться постійний догляд. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Львові додому за вигідною вартістю можна у сервісі домашніх послуг Мастер911, де запропоновано хороший вибір майстрів. Самостійне прочищення від сажі веде до серйозних наслідків, скажімо, несправності елемента. Це може бути внаслідок нестачі відповідного переліку компонентів, досвіду та знань.

Способи та частота чистки котла у Львові

Чистка теплообмінника газового котла у Львові від техніків Master911 належить до спектра регулярних робіт, які необхідно виконувати з оптимальною регулярністю. Вона залежатиме від певних моментів:

 1. Якість рідини, що застосовується.
 2. Конкретний виробник котла (припустимо, Зануссі та ін.) та марка.
 3. Частота та час використання пристрою.

Часто, ці дії рекомендується здійснювати кілька разів на рік: перед і після зими. Внаслідок цього елемент обов'язково пропрацює зимовий сезон без поломок.

Вартість послуги чистка теплообмінника пристрою у Львові, вказаної в прайс-листі, багато в чому залежатиме від обраного варіанта ремонту. Усього існує два популярні способи:

 • Розбірний - це якщо потрібно обов'язкове розбирання пристрою. У цій ситуації необхідно використовувати спеціальні реактиви. Такий спосіб потрібно застосовувати для 2-контурних приладів, вони дуже схильні до різноманітних забруднення.
 • Безрозбірний - використовується професійне механічне обладнання, інструментарій (йоржик, скребок та інше).

Регулярне технічне обслуговування газового обладнання скорочує ймовірність несправностей серед опалювального сезону.

Скільки коштуватиме чистка теплообмінника обладнання у Львові?

У нашому прейскуранті у сервісі Мастер911 прописані кошториси на промивку теплообмінника газового котла, яку можна замовити, не виходячи з дому. Хоча підсумкова сума буде прорахована фахівцем після виконання перевірки. На ціни впливають наступні моменти:

 • Виробник котла та марка: Navien Ace, Ferroli, Vaillant та ін.
 • Частота промивання.
 • Вибрані варіанти очищення.
 • Умови використання пристрою.
 • Ступінь обсягу майбутніх послуг.

Це важливі нюанси, що впливають не лише на вартість, але й на якийсь час. Внаслідок злагодженої та оперативної роботи фахівців розв'язати проблему вдасться протягом кількох годин.

Позбавлення накипу пристрою

Накип - це результат від застосування брудної води, в якій є велика кількість різних елементів: магній, кальцій. Під впливом високих температурних режимів подібні елементи повільно осідають на деталях, внутрішніх стінках труб. За підсумками такого скупчення можна побачити неправильну працездатність нагрівача та його абсолютну несправність. Як правило, ці ситуації виникають у двоконтурних пристроях, що працюють і на підігрів води, і на опалення.

Промивання теплообмінника газового котла у Львові із замовленням виконавця додому за допомогою сервісу Master911 може здійснюватись різними способами. Сьогодні одним з дуже результативних є хімічна чистка, за допомогою якої можна оперативно позбавитися покриття накипу за допомогою якісних засобів: вони розчиняють весь накип, не пошкоджуючи при цьому деталь. Робити такого виду роботи мають лише кваліфіковані виконавці, які мають потрібні знання та досвід роботи з такими реактивами. В іншому випадку наголошують на високій ймовірності утворення всіляких небажаних результатів і для техніки загалом, і для власника виробу.

Ключові переваги якісної чистки агрегатів у Львові

Довіривши виконання планового очищення теплообмінника газового котла лише знаючим спеціалістам фірми Master911, будь-який господар пристрою отримує нижчезазначений список основних переваг:

 • Економічне використання газу.
 • Гарантія безпечного використання агрегатів.
 • Відмінні характеристики продуктивності.
 • Високоякісна робота, тривала експлуатація.
 • Суттєве підвищення коефіцієнта корисної дії, яке помітне при першому включенні.
 • Підвищення теплообмінних процесів.

Своєчасне технічне обслуговування коштуватиме набагато дешевше, ніж багаторазовий ремонт різних комплектуючих або придбання нового котла. Лише наші профільні майстри мають можливість запропонувати попередню консультацію для замовників, відповісти на різні запитання.

Виклик професіонала додому у Львові для чистки теплообмінника агрегату

Процедура чищення складових газового агрегату відбувається за кілька кроків. Після прибуття виконавець виконує такі роботи:

 1. Огляд і перевірка котла за допомогою спеціальних пристроїв для того, щоб зрозуміти складність необхідних робіт. Також це допоможе вибрати необхідний варіант чищення, який повідомить остаточні терміни та кошторис на виконані послуги.
 2. Чистка теплообмінників газового пристрою за допомогою потрібного обладнання, різних хімікатів, інструментів, які професійний бере на виклик.
 3. Підготовка агрегату до включення та тестування його функціональності.

Не рахуючи цього будуть надані необхідні гарантії, внаслідок яких замовник може не сумніватися в рівні роботи.

Для того, щоб замовити роботу, треба просто звернутися у сервіс та заповнити онлайн заявку, прописавши причину заявки, ім'я та номер свого телефону. Вже через 5 хвилин фахівець зателефонує клієнту для того, щоб узгодити моменти вашого замовлення.

Як дізнатися, що потрібна чистка теплообмінників обладнання?

Обслуговування вторинного пристрою потрібно в результаті відомих нижче симптомів, які будуть очевидні:

 • Помітне збільшення витрати газу та пропану, що доводять платіжки за комуналку.
 • Зменшення тепловіддачі на необхідних робочих режимах.
 • Постійний перегрів пристрою, що може призвести до поступового виходу з ладу компонентів конструкції або всього обладнання.

Для того, щоб почистити бітермічний прилад, зверніться за кваліфікованою допомогою у сервіс домашніх послуг Master911. Тут є чималий вибір фахівців, які точно знають, які способи відновлення потрібно використовувати для певних ситуацій. Ремонтник приїжджає за заданою адресою з необхідними пристроями та засобами для надійного, високоякісної та оперативної чистки теплообмінника обладнання у Львові. До того ж враховуються особливості комплектуючої, ступінь її забруднення, умови застосування приладу та ін.

Плюси роботи з сервісом Мастер911

На підбір надійного виконавця для очищення теплообмінника газового приладу більше не доведеться витрачати багато сил і часу. Потрібно ознайомитись зі списком професіоналів, представленим на ресурсі Мастер911, на якому доступно понад 5000 фахівців високої компетентності.

Приводів, щоб замовити послуги цього маркетплейсу, безліч:

 • Можливість залишити оцінку, відгук про роботу ремонтника. Таким чином формується рейтинг.
 • Видача офіційних гарантійних зобов'язань та конкурентні розцінки на роботу.
 • Отримання консультацій, відповідей на будь-які питання.
 • Швидке надання послуг у зручний час та день (навіть у святкові дні та вихідні).
 • Можливість викликати виконавця додому без необхідності відвозити виріб до нас.
 • Зручний вибір фахівців онлайн, а також консультація фахівців.

Зазвичай фахівець прибуде на об'єкт через 2-3 години – це залежатиме від певного дня, завантаження фахівця загалом та району. Внаслідок застосування необхідних запчастин, які виконавець привозить із собою, процес відбувається максимально за день.