Чистка теплообмінника газового котла у Хмельницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці теплообмінників газових котлів від найкращих майстрів у Хмельницькому

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Гарна та тривала працездатність газового обладнання передбачається виключно за умови періодичного та правильного технічного обслуговування. Першим виходить з ладу безпосередньо теплообмінник, який зазнає тих чи інших навантажень, несприятливих наслідків, тому потребує постійного обслуговування. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Хмельницькому на адресу за прийнятною вартістю можна у сервісі Master911, на якому представлений вражаючий каталог майстрів. Самостійне прочищення від сажі може призвести до серйозніших результатів, наприклад, поломки комплектуючої. Це може статися через відсутність відповідного набору інструментів, знань та умінь.

Головні переваги професійного та регулярного очищення пристроїв у Хмельницькому

Доручаючи виконання обов'язкової очистки теплообмінника тільки грамотним спеціалістам фірми Master911, кожен власник пристрою отримає перелік важливих плюсів:

 • Економне використання газу.
 • Суттєве підвищення теплообміну.
 • Високоякісна робота, тривала експлуатація.
 • Гарні параметри працездатності.
 • Гарантія надійного функціонування газових приладів.
 • Помітне підвищення ККД пристрою.

Пам'ятайте про те, що регулярне технічне обслуговування обійдеться набагато дешевше, ніж багаторазовий ремонт численних складових або покупка нового агрегату. Винятково наші вправні фахівці можуть надати консультацію, відповісти на необхідні запитання.

Як дізнатися, що необхідна чистка теплообмінників агрегату?

Обслуговування вторинного пристрою необхідне в результаті відомих нижче симптомів, які важко не виявити:

 • Скорочення тепловіддачі на різноманітних функціональних режимах.
 • Постійний перегрів котла, що веде до поступового збою певних елементів конструкції або всього обладнання.
 • Збільшення витрати газу та пропану, про що можуть сказати платіжки за послуги.

Щоб провести очищення бітермічного пристрою, зверніться за кваліфікованою допомогою на маркетплейс Мастер911. Тут запропоновано чималий список майстрів, які добре розуміють, які методи ремонту краще використовувати для тих чи інших ситуацій. Фахівець приїжджає до вас із необхідними засобами для оперативного, якісного та безпечного чищення теплообмінника пристрою у Хмельницькому. До того ж беруться до уваги нюанси кожної деталі, рівень її забруднення, умови використання обладнання та ін.

Ціна промивку теплообмінника у Хмельницькому

В актуальному прейскуранті на веб-ресурсі Master911 прописані розцінки на роботу очищення теплообмінника газового пристрою, яку можна замовити, перебуваючи вдома. Тільки не забувайте, що остаточну вартість буде озвучено фахівцем після закінчення перевірки. На ціни впливають такі моменти:

 • Ступінь масштабу запланованих послуг.
 • Періодичність чищення.
 • Умови використання котла.
 • Вибрані методи очищення.
 • Бренд газового пристрою та марка: Ferroli, Navien Ace, Vaillant та ін.

Це важливі аспекти, які впливають не лише на розцінки, а й на час. За допомогою оперативної роботи ремонтників, усунути ситуацію можна протягом 2-3 годин.

Замовити майстра на об'єкт у Хмельницькому для очищення теплообмінника техніки

Процедура чищення комплектуючих газового обладнання проводиться покроково. Після приїзду ремонтник проводить наступні кроки:

 1. Зовнішній огляд котла та перевірка за допомогою допоміжних приладів, щоб зрозуміти складність необхідних завдань. До того ж це дозволить підібрати необхідний метод чищення, який скаже точні терміни та суму на роботу.
 2. Чистка теплообмінника газового котла з використанням гарного обладнання, компонентів, різних хімікатів, які професійний бере на об'єкт.
 3. Підготовка котла до підключення та тестування його функціональності.

Додатково майстер видасть необхідні гарантії, завдяки яким замовник може не сумніватися в якості наданих послуг.

Щоб замовити роботу, треба звернутися у сервіс та заповнити запропоновану заявку, прописавши причину замовлення, телефон та ім'я. Протягом 5 хвилин наш менеджер зателефонує клієнту, щоб обговорити моменти майбутнього замовлення.

Очищення пристрою

Накип є негативним результатом від використання неякісної (жорсткої) води, у складі якої присутня безліч різноманітних компонентів: кальцій, магній. Під впливом високих температурних показників подібні речовини потроху осідають на зовнішній частині деталей. За підсумками цього накопичення відзначають неправильну працездатність агрегату та його поломку. Як правило, ці поломки трапляються у двоконтурних пристроях.

Промивання теплообмінника газового котла у Хмельницькому із замовленням техніка на адресу за допомогою компанії Master911 може відбуватися різними способами. Останнім часом одним із найрезультативніших є хімічне очищення, з використанням якого виходить швидко позбутися накипу внаслідок необхідних реактивів: вони розчиняють всі відкладення, не пошкоджуючи агрегат. Проте робити такого виду роботи мають виключно кваліфіковані майстри, які мають важливі знання та досвід роботи з цими реактивами. Інакше є можливість виникнення різних негативних результатів і для власника пристрою, і для агрегату.

Варіанти та частота очищення агрегатів у Хмельницькому

Чистка теплообмінника пристрою у Хмельницькому від ремонтників компанії Мастер911 належить до переліку регулярних процедур, які варто здійснювати з певною періодичністю. Частота залежить від певних нюансів:

 1. Чистота води.
 2. Частота та час використання.
 3. Конкретний бренд котла (наприклад, Зануссі тощо) та модель.

Часто такі дії краще проводити пару разів на рік: перед і після зимового сезону. У результаті деталь безперебійно пропрацює всю зиму без несправностей та численних нарікань у функціонуванні.

Вартість роботи чистка теплообмінника у Хмельницькому, вказаної в прайсі, багато в чому залежатиме від методу. Є два поширені варіанти:

 • Розбірний - це коли має бути обов'язкове розбирання пристрою. У такому разі потрібно застосовувати спеціалізовані реактиви. Подібний спосіб варто використовувати для 2-контурних котлів, вони досить схильні до різних забруднень.
 • Безрозбірний - це якщо необхідне спеціальне обладнання, інструментарій (щітка, йоржик та інше).

Регулярне техобслуговування обладнання не допускає популярних поломок серед холодного сезону.

Плюси співпраці з сервісом послуг Мастер911

На вибір дослідного ремонтника для промивання теплообмінника обладнання тепер не доведеться витрачати велику кількість сил та часу. Достатньо ознайомитися з асортиментом ремонтників, доступним на веб-сервісі Мастер911, де зареєстровано близько 5 тисяч майстрів різної компетентності.

Причин, щоб скористатися послугами нашого маркетплейсу, багато:

 • Оперативний пошук ремонтників у режимі онлайн, а також консультація менеджерів.
 • Надання гарантій та демократичні розцінки на роботу.
 • Отримання консультацій, розгорнутих відповідей на різні питання.
 • Оперативне надання послуг у зручний день та час (навіть у святкові дні та вихідні).
 • Можливість залишити відгук про роботу майстра, внаслідок чого відбувається формування рейтингу.
 • Виклик фахівця додому без необхідності везти виріб у сервіс.

Найчастіше технік приїде на замовлення через 3 години – все залежатиме від підібраного дня, району та завантаження професіонала загалом. Завдяки використанню необхідних компонентів, які ремонтник обов'язково бере із собою, процес проводиться оперативно – протягом 1 дня.