Чистка теплообмінника газового котла у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Харкові

Хороша робота газового агрегату можлива лише з умовою надійного та регулярного технічного обслуговування. Одним з перших може зламатися безпосередньо теплообмінник, адже він зазнає негативних проблем, всіляких навантажень, так що йому знадобиться якісний догляд. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Харкові на адресу за невисокою вартістю можна у сервісі домашніх послуг Мастер911, на якому представлений великий вибір ремонтників. Власноручне прочищення від сажі здатне призвести до гірших наслідків, під якими заведено розуміти неполадку деталі. Це відбувається внаслідок нестачі необхідного спектра компонентів, знань та умінь.

Як замовити техніка у Харкові для чистки теплообмінника агрегату

Процедура очищення компонентів газового приладу від накипу здійснюється за кілька кроків. Після прибуття виконавець здійснює такі кроки:

 1. Огляд агрегату та діагностика з використанням професійних приладів для того, щоб оцінити складність необхідних послуг. Також вдасться підібрати потрібний варіант очищення, який вкаже остаточні терміни та суму на роботи.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою професійного обладнання, інструментів, різних засобів, які професійний бере на адресу.
 3. Підготовка котла до включення та тестування його функціональності на всіх режимах.

Додатково будуть надані всі гарантії, завдяки яким клієнт зможе не сумніватися у якості виконаної роботи.

Для того, щоб замовити послугу, достатньо звернутися за допомогою до компанії та залишити звернення в онлайн режимі, вказавши ім'я, симптоми несправності та номер стільникового телефону. Протягом 5-10 хвилин спеціаліст зв'яжеться із замовником, щоб уточнити нюанси вашого запиту.

Як зрозуміти, що потрібне очищення теплообмінника газового пристрою?

Чистка вторинного приладу потребує наступних частих симптомів, які будуть очевидні:

 • Скорочення тепловіддачі на всіх робочих режимах.
 • Збільшення витрати газу, велике споживання пропану, про що свідчать платіжки за послуги.
 • Частий перегрів системи, що може призвести до повільного виходу з ладу різних деталей конструкції або всього виробу.

Щоб провести чищення бітермічного приладу, слід звернутися за компетентною допомогою у сервіс побутових послуг Мастер911. Тут є чималий каталог фахівців, котрі знають, які методи відновлювальних робіт необхідно застосувати для різних ситуацій. Виконавець приїде за необхідною адресою з усіма необхідними засобами для безпечного та якісного очищення теплообмінника агрегату у Харкові. Також враховуватимуться нюанси комплектуючої, умови експлуатації приладу, рівень забруднення та інше.

Вартість очистки теплообмінника у Харкові

У нашому прайс-листі у сервісі послуг Master911 є кошториси для промивання теплообмінника газового котла, яку можна замовити в режимі онлайн. Хоча знайте, що кінцеву ціну буде вказано ремонтником після закінчення перевірки. Адже на ціни впливають такі фактори:

 • Виробник газового приладу та модель: Ferroli, Vaillant, Navien Ace та ін.
 • Рівень серйозності робіт.
 • Регулярність чистки.
 • Підібрані способи промивання.
 • Характер використання пристрою.

Це основні нюанси, що впливають не лише на розцінки, а й на термін. Через оперативну та професійну роботу ремонтників, розв'язати проблему вдасться за кілька годин.

Методи та періодичність очищення котла у Харкові

Чистка теплообмінника пристрою у Харкові від ремонтників фірми Мастер911 належить до переліку обов'язкових процесів, які слід виконувати з необхідною регулярністю. Частота залежатиме від нижченаведених факторів:

 1. Чистота рідини, що використовується.
 2. Частота та періоди експлуатації приладу.
 3. Певний виробник пристрою (припустимо, Зануссі та ін.), а також марка.

Зазвичай дані роботи потрібно проводити кілька разів на рік: перед та після опалювального сезону. У результаті складова безперебійно прослужить холодний сезон без збоїв та будь-яких нарікань у функціонуванні.

Вартість очистки теплообмінника газового агрегату у Харкові, вказаного в прайсі, зазвичай буде залежати від підібраного методу відновлення. Усього виділяють два поширені методи:

 • Безрозбірний - це коли застосовується спеціальне обладнання, а також інструменти (йоржик, скребок тощо).
 • Розбірний - необхідне обов'язкове розбирання техніки. Тоді рекомендовано використовувати спеціалізовані хімікати. Цей варіант потрібно використовувати для 2-контурних виробів, які піддаються різноманітним забрудненням.

Регулярне обслуговування систем не допускає ймовірності частих проблем серед холодного сезону.

Чистка газового пристрою: позбавляємося від накипу

Накип є негативним наслідком застосування брудної води, в якій знаходиться багато різних компонентів. Під впливом високих температур такі елементи поступово осідають на поверхні деталей, на стінках труб. За підсумками цього скупчення відзначають неправильну працездатність пристрою та його повноцінну неполадку. Нерідко подібні проблеми можуть виникнути в двоконтурних агрегатах, які працюють і на опалення, і на подачу гарячої води.

Чистка теплообмінника газового обладнання у Харкові із замовленням професіонала на об'єкт за допомогою організації Master911 може відбуватися різноманітними шляхами. Останнім часом одним із досить результативних виступає хімічне прочищення, за допомогою якого виходить оперативно позбутися шару накипу за допомогою необхідних хімікатів. Крім того, здійснювати подібну процедуру мають висококваліфіковані ремонтники, які мають потрібні навички та досвід роботи з подібними реактивами. Інакше є небезпека виникнення різноманітних небезпечних наслідків як для техніки, так і для господаря обладнання.

Переваги вчасного чищення приладів у Харкові

Делегувавши здійснення обов'язкової очистки теплообмінника приладу знаючим ремонтникам сервісу Мастер911, кожен власник обладнання отримає спектр основних переваг:

 • Відмінні параметри працездатності.
 • Значне збільшення ККД обладнання.
 • Збільшення теплообмінних процесів.
 • Гарантія безпечної експлуатації обладнання.
 • Якісна робота, тривала експлуатація.
 • Економне використання газу.

Майте на увазі, що своєчасне технічне обслуговування обійдеться значно дешевше, ніж ремонт різноманітних елементів або купівля нового обладнання. Тільки наші висококваліфіковані майстри зможуть надати початкову консультацію для замовників, відповісти на різні питання, розповідаючи про працездатність котла з метою збільшення його використання.

Поширені переваги роботи з Master911

На підбір кваліфікованого майстра для промивання теплообмінника газового пристрою вам не доведеться витрачати багато сил. Ви зможете ознайомитись зі списком фахівців, представленому на інтернет-сайті Master911, на якому є понад 5000 фахівців різноманітної компетентності.

Причин, щоб скористатися нашими послугами, безліч:

 • Отримання детальних відповідей на різні питання, рекомендації.
 • Зручний підбір ремонтників онлайн та консультація менеджерів.
 • Надання гарантій та невисокі ціни на послуги.
 • Можливість залишити оцінку, відгук про роботу професіонала. Внаслідок цього відбувається створення рейтингу.
 • Виклик ремонтника на адресу без необхідності везти прилад у сервіс.
 • Оперативне обслуговування клієнтів у зручний день.

Найчастіше спеціаліст прибуде на об'єкт через 2-3 години – все залежатиме від завантаження спеціаліста, району та обраного дня. Внаслідок використання необхідних запчастин, які професіонал бере із собою, процес проводиться за 1 день.