Чистка теплообмінника газового котла у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці теплообмінників газових котлів від найкращих майстрів у Запоріжжі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Тривала робота газового пристрою можлива лише за умови високоякісного технічного обслуговування. Першим виходить з ладу безпосередньо теплообмінник, який зазнає негативних проблем, різних навантажень, у зв'язку з цим потребує своєчасного обслуговування. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Запоріжжі за конкурентною вартістю можна на маркетплейсі Мастер911, на якому доступний чималий каталог спеціалістів. Самостійне чищення від сажі зможе призвести до неприємних проблем, частіше це неполадка запчастини. Це відбувається через відсутність навичок, умінь та необхідного спектра інструментів.

Виклик виконавця на об'єкт у Запоріжжі для чистки теплообмінників обладнання

Процедура чищення компонентів газового котла від накипу проводиться за кілька кроків. Після прибуття ремонтник виконує такі завдання:

 1. Візуальний огляд техніки та тестування за допомогою професійних пристроїв, щоб зрозуміти складність майбутніх робіт. Крім цього, це дозволить підібрати відповідний спосіб чищення, який уточнить терміни та суму на надані послуги.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою необхідного обладнання, різних засобів, компонентів, які технік бере на виклик.
 3. Підготовка агрегату до включення та тестування його роботи на потрібних режимах.

До того ж будуть видані необхідні гарантії, за допомогою яких замовник зможе бути впевнений у рівні наданих послуг.

Для того, щоб замовити послугу, достатньо звернутися у сервіс побутових послуг та заповнити запропоновану заявку, уточнивши ім'я, телефон та причину звернення. Протягом 10 хвилин наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити моменти майбутнього замовлення.

Як виявити, що потрібна чистка теплообмінника газового агрегату?

Обслуговування вторинного теплообмінника може знадобитися внаслідок наведених нижче відомих симптомів, які важко не побачити:

 • Систематичний перегрів системи, що може призвести до виходу з ладу різних складових пристрою і навіть всього котла.
 • Мінімізація тепловіддачі на всіх режимах функціонування.
 • Збільшення витрати газу, велике споживання пропану, про що свідчать платіжки за комунальні послуги.

Щоб очистити бітермічний прилад, зверніться до сервісу Мастер911. У нас пропонується вражаючий каталог фахівців, які точно знають, які варіанти краще використовувати для конкретних випадків. Спеціаліст приїде до вас з усіма необхідними засобами для якісного та швидкої чистки теплообмінника газового приладу у Запоріжжі. Також враховуються нюанси деталі, умови використання котла, ступінь забруднення тощо.

Ціна промивку теплообмінника у Запоріжжі

У нашому прейскуранті у сервісі Мастер911 знаходяться кошториси на промивку теплообмінника газового котла, яку можна замовити, сидячи вдома. При цьому точна сума буде озвучена майстром після проведення діагностики. Тому що на розцінки впливатимуть такі фактори:

 • Умови використання приладу.
 • Періодичність промивки.
 • Вибрані варіанти промивки.
 • Ступінь масштабу запланованих робіт.
 • Виробник газового котла та марка: Navien Ace, Ferroli і т.д.

Це ключові моменти, що впливають на кошторис та терміни. За допомогою професійної та оперативної роботи ремонтників врегулювати неполадку вдасться протягом кількох годин.

Способи та періодичність чистки приладів у Запоріжжі

Чистка теплообмінника у Запоріжжі від майстрів маркетплейсу Master911 належить до списку обов'язкових робіт, які радимо проводити з відповідною регулярністю. Вона залежить від таких нюансів:

 1. Якість рідини, що застосовується.
 2. Конкретний виробник пристрою (такі, як Зануссі та ін.) та марка.
 3. Термін та частота застосування обладнання.

Найчастіше дані роботи потрібно робити кілька разів на рік: після холодного сезону та перед початком холодного сезону. Внаслідок цього запчастина неодмінно пропрацює весь сезон без збоїв і різних відхилень у роботі.

Ціна послуги чистка теплообмінника газового агрегату у Запоріжжі, вказаної у прайс-листі, зазвичай залежить від способу. Виділяють два найпоширеніші способи:

 • Безрозбірний - потрібне спеціалізоване механічне обладнання, інструментарій (щітка, йоржик, скребок та інше).
 • Розбірний - коли необхідне обов'язкове розбирання котла. У цій ситуації рекомендують використати спеціальні хімічні реактиви. Цей спосіб варто застосовувати для 2-контурних моделей, які досить схильні до тих чи інших забруднень.

Планове техобслуговування пристроїв зменшує небезпеку відомих збоїв серед холодного сезону.

Чистка котла

Накип - це результат від використання неякісної води, у складі якої знаходиться велика кількість різних елементів. Під впливом високих температурних показників ці домішки поступово осідають на деталях, на внутрішніх стінках труб. За підсумками цього накопичення можна назвати неправильну працездатність пристрою та його абсолютну несправність. Зазвичай ці несправності трапляються у двоконтурних котлах.

Чистка теплообмінника обладнання у Запоріжжі із замовленням техніка за допомогою маркетплейсу Мастер911 може проходити різноманітними методами. Останнім часом найбільш ефективний - це хімічне очищення, за допомогою якого вдається оперативно позбутися шару накипу з використанням якісних засобів: вони поступово розчиняють весь накип, не пошкоджуючи деталь. Тільки виконувати цю процедуру мають виключно досвідчені фахівці, які мають необхідні знання та досвід роботи з такими реактивами. Інакше відзначають високу ймовірність утворення всіляких небезпечних результатів і для власника пристрою, і для агрегату.

Переваги правильної чистки агрегатів у Запоріжжі

Доручаючи виконання обов'язкової очистки теплообмінника агрегату тільки кваліфікованим ремонтникам Мастер911, кожен власник цього виду обладнання отримує такий перелік основних переваг:

 • Гарантія надійного використання обладнання.
 • Хороші характеристики функціональності.
 • Економна витрата газу.
 • Якісна працездатність, тривала експлуатація.
 • Відчутне підвищення коефіцієнта корисної дії пристрою.
 • Збільшення теплообмінних процесів.

Періодичне техобслуговування буде коштувати помітно дешевше, ніж ремонт усіляких комплектуючих або придбання нового обладнання. Тільки наші висококваліфіковані майстри мають можливість дати первинну консультацію, відповісти на будь-які питання, розповівши про працездатність приладу з метою продовжити його роботу.

Переваги співпраці з Мастер911: високоякісне та термінове розв'язання проблем

На пошуки гідного техніка для чистки теплообмінника клієнту не потрібно витрачати багато часу та сил. Можна ознайомитися з асортиментом фахівців, представленому на веб-ресурсі Master911, на якому доступно понад 5 тис. ремонтників різної кваліфікації.

Приводів, аби скористатися послугами нашого маркетплейсу, маса:

 • Негайний пошук майстрів онлайн, а також консультація менеджерів.
 • Отримання детальних відповідей на будь-які питання, консультації.
 • Замовлення ремонтника додому без потреби відвозити пристрій до майстерні.
 • Можливість залишити відгук, оцінку роботи професіонала, внаслідок чого відбувається формування рейтингу.
 • Надання офіційних гарантійних зобов'язань та прийнятні розцінки на послуги.
 • Швидке обслуговування клієнтів у будь-який слушний час (в тому числі у свята та вихідні).

Технік приїжджає на адресу протягом двох-трьох годин – це залежить від завантаження майстра загалом, підібраного дня та району. Завдяки наявності різних запчастин, що технік привозить на об'єкт, процес здійснюється максимально оперативно – протягом одного дня.