Чистка теплообмінника газового котла у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці теплообмінників газових котлів від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Тривала та результативна експлуатація газового котла можлива лише за умови правильного обслуговування. Першим страждає безпосередньо теплообмінник, тому що він схильний до негативних проблем, всіляких перевантажень, так що потребує постійного обслуговування. Замовити послугу чистка теплообмінника газового котла у Одесі додому за конкурентною ціною можна на веб-сервісі Master911, де є гарний список виконавців. Власноручне прочищення може призвести до найгірших проблем, під якими заведено розуміти неполадку запчастини. Це буває через брак необхідного набору компонентів, досвіду та навичок.

Як визначити, що потрібно очищення теплообмінника?

Чистка техніки потрібна внаслідок таких частих ознак, які важко не побачити:

 • Підвищення витрати газу, велике споживання пропану, про що свідчать платіжки.
 • Систематичний перегрів агрегату, що веде до збою певних компонентів конструкції та навіть усього обладнання.
 • Мінімізація тепловіддачі на будь-яких робочих режимах.

Для того, щоб провести чищення бітермічного агрегату, зверніться за кваліфікованою допомогою на маркетплейс Мастер911. У нас є чималий список професіоналів, які повністю скажуть, які методи краще застосовувати для конкретних ситуацій. Спеціаліст приїжджає на адресу з необхідними засобами для оперативного, безпечного та якісного очищення теплообмінника котла у Одесі. При цьому враховуватимуться особливості комплектуючої, рівень її забруднення, умови застосування пристрою тощо.

Переваги надійного та якісного очищення обладнання у Одесі

Довіривши виконання обов'язкової чистки теплообмінника лише профільним спеціалістам сервісу послуг Master911, кожен господар даного виду обладнання отримає наведений нижче набір незаперечних плюсів:

 • Якісна робота, тривале використання.
 • Незначна витрата газу.
 • Збільшення ККД агрегату, яке відчутне вже при першому включенні.
 • Відмінні параметри працездатності.
 • Гарантія безпечного функціонування газового обладнання.
 • Підвищення теплообміну.

Регулярне технічне обслуговування обійдеться значно дешевше, ніж багаторазовий ремонт усіляких складових або покупка нового котла. Лише вмілі виконавці зможуть дати докладну консультацію для замовників, відповісти на різні питання, розповівши про роботу приладу, щоб продовжити його використання.

Скільки коштує промивання теплообмінника у Одесі?

В оновленому прайсі на інтернет-сервісі Master911 знаходяться кошториси на роботу промивання теплообмінника газового котла, яку можна замовити з дому. Але остання вартість буде озвучена виконавцем після завершення проведення діагностики. Адже на ціни впливають такі фактори:

 • Умови експлуатації техніки.
 • Ступінь масштабу всіх робіт.
 • Виробник газового котла та марка: Vaillant, Ferroli, Navien Ace та інші.
 • Вибрані способи чищення.
 • Частота очищення.

Це найважливіші моменти, які впливають на час та розцінки. За допомогою якісної та оперативної роботи майстрів розв'язати ситуацію можливо за пару годин.

Позбавлення від накипу газового котла

Накип є небажаним результатом від застосування низькоякісної води, у складі якої є багато різних елементів. Під впливом високих температурних показників подібні речовини повільно осідають на зовнішній частині запчастин на трубах. Внаслідок такого скупчення відзначають неправильну роботу котла та його абсолютну несправність. Як правило, ці неполадки відбуваються у двоконтурних приладах.

Чистка теплообмінника газового котла у Одесі з викликом ремонтника додому за допомогою сервісу побутових послуг Master911 може проводитись усілякими методами. Останнім часом одним з найбільш ефективних є хімічне чищення, внаслідок якого є можливість швидко позбутися шару накипу за допомогою якісних реактивів: вони розчиняють весь накип на поверхні, не пошкоджуючи запчастину. Крім того, здійснювати такого роду роботу мають суто знаючі фахівці, які мають важливі знання та досвід взаємодії з подібними хімікатами. В іншому випадку можна відзначити велику небезпеку утворення різноманітних небезпечних проблем і для власника виробу, і для агрегату.

Варіанти та періодичність чищення обладнання у Одесі

Чистка теплообмінника пристрою у Одесі від ремонтників компанії Master911 можна зарахувати до спектра обов'язкових завдань, які краще робити з певною періодичністю. Вона залежатиме від конкретних моментів:

 1. Час та частота використання приладу.
 2. Конкретний виробник агрегату (наприклад, Bosh тощо), а також марка.
 3. Якість води, що використовується.

Часто, ці процедури треба проводити кілька разів на рік: після завершення опалювального сезону та перед початком зимового сезону. У результаті складова безперечно пропрацює весь сезон без проблем.

Ціна чистки теплообмінника у Одесі, встановленої в прейскуранті, загалом залежатиме від певного способу ремонту. Існує два поширені варіанти:

 • Безрозбірний - коли використовується професійне обладнання, інструментарій (скребок, йоржик, щітка тощо).
 • Розбірний - потрібне розбирання пристрою. У цій ситуації рекомендуємо використовувати сучасні реактиви. Даний метод варто застосовувати для двоконтурних систем, вони найбільше піддаються численним забрудненням.

Планове технічне обслуговування газового обладнання скорочує ймовірність несправностей.

Замовити роботу професіонала під ключ у Одесі для чистки теплообмінників приладу

Процедура промивання елементів газового котла від накипу здійснюється крок за кроком. Після прибуття майстер робить такі етапи:

 1. Огляд обладнання та перевірка із застосуванням допоміжних приладів для того, щоб оцінити серйозність майбутніх послуг. Крім цього, це дозволить підібрати відповідний варіант чищення, який скаже остаточні терміни та вартість на роботи.
 2. Чистка теплообмінника газового котла з використанням потрібного обладнання, компонентів, різних засобів, які спеціаліст привозить із собою на замовлення.
 3. Підготовка обладнання до підключення та перевірка його роботи.

Окрім цього, будуть видані всі гарантії, завдяки яким замовник може бути впевнений у якості виконаних послуг.

Для того, щоб замовити роботу, треба звернутися за допомогою у сервіс послуг та залишити замовлення в онлайн режимі, уточнивши ім'я, телефон та симптоми збою. Протягом 10 хвилин наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб з'ясувати деталі замовлення.

Переваги співпраці з компанією Master911

На пошук надійного ремонтника для очищення теплообмінника газового обладнання клієнту не доведеться витрачати багато сил. Достатньо ознайомитись із переліком фахівців, представленому на сайті Master911, де доступно понад 5000 ремонтників будь-якої кваліфікації.

Причин, щоб замовити наші послуги, багато:

 • Надання консультацій, відповідей на будь-які питання.
 • Моментальний вибір майстрів у віддаленому режимі та консультація фахівців.
 • Можливість залишити відгук, оцінку роботи майстра. Внаслідок цього відбувається створення рейтингу.
 • Швидке надання послуг у будь-який зручний час та день (в тому числі у вихідні та свята).
 • Надання гарантійних зобов'язань та невисокі розцінки на роботу.
 • Замовлення професіонала на об'єкт без потреби відвозити техніку до нас.

Зазвичай майстер прибуде на адресу протягом 2-3 годин – це залежатиме від конкретного дня, району та завантаження майстра загалом. Завдяки використанню різноманітних компонентів, які виконавець щоразу привозить із собою, процес проводиться досить оперативно – протягом 1 дня.