Чистка теплообмінника газового котла у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Сумах

Хороша працездатність газового пристрою можлива лише за умови якісного та періодичного технічного обслуговування. Одним з перших виходить з ладу безпосередньо теплообмінник, тому що він зазнає несприятливих проблем, різних навантажень, у зв'язку з цим йому потрібен постійний догляд. Замовити надійну чистку теплообмінника газового котла у Сумах під ключ за прийнятною ціною можна на веб-сервісі Мастер911, де представлений список техніків. Самостійне чищення від сажі призводить до найгірших наслідків, наприклад, поломки запчастини. Це може бути через відсутність досвіду, знань та відповідного спектра інструментів.

Як діагностувати, що необхідна чистка теплообмінника газового пристрою?

Обслуговування агрегату потрібне внаслідок таких поширених ознак, які складно буде не помітити:

 • Підвищення витрати газу та пропану, що доводять платіжки.
 • Частий перегрів агрегату, що веде до поступового збою окремих запчастин пристрою або всього агрегату.
 • Зниження тепловіддачі на всіх функціональних режимах.

Щоб почистити бітермічний агрегат, краще звернутися на маркетплейс Мастер911. Тут є широкий вибір ремонтників, які повністю знають, які методи потрібно використовувати для певних випадків. Професіонал приїжджає до вас із необхідними приладами та засобами для високоякісного, дбайливого та оперативного очищення теплообмінника приладу у Сумах. При цьому враховуються особливості деталі, умови застосування приладу, рівень забруднення та інше.

Варіанти та періодичність очищення пристрою у Сумах

Чистку теплообмінника газового котла у Сумах від ремонтників фірми Мастер911 можна зарахувати до спектра обов'язкових процесів, які радимо виконувати з необхідною регулярністю. Частота залежатиме від конкретних факторів:

 1. Чистота рідини.
 2. Терміни та частота експлуатації техніки.
 3. Конкретний бренд пристрою (наприклад, Арістон та інші), а також модель.

Найчастіше такі процедури треба проводити пару разів на рік: перед і після зими. У результаті елемент ефективно пропрацює всю зиму без проблем.

Вартість очистки теплообмінника у Сумах, вказаної в прайсі, часто буде залежати від методу відновлення. Можна виділити два найпоширеніші методи:

 • Розбірний - потрібне розбирання агрегату. У такому разі слід використовувати спеціалізовані хімікати. Такий варіант краще застосовувати для двоконтурних пристроїв, вони досить схильні до різних забруднень.
 • Безрозбірний - коли використовується спеціальне обладнання, а також інструменти (щітка, йоржик тощо).

Планове обслуговування газового обладнання не допускає небезпеки відомих збоїв.

Як викликати техніка на об'єкт у Сумах для чистки теплообмінника

Процедура чищення деталей газового котла здійснюється за кілька кроків. Після приїзду ремонтник виконує такі завдання:

 1. Огляд агрегату та діагностика за допомогою професійних приладів, щоб оцінити складність майбутніх робіт. До того ж вдасться підібрати певний метод чищення, який скаже точні терміни та вартість на послуги.
 2. Чистка теплообмінників котла за допомогою професійного обладнання, різних хімікатів, інструментів, які виконавець бере на замовлення.
 3. Підготовка техніки до підключення та тестування його працездатності.

До того ж будуть видані офіційні гарантійні зобов'язання, внаслідок яких клієнт може не сумніватися як виконана робота.

Для того, щоб замовити послугу, треба просто звернутися до нас та залишити заявку в режимі онлайн, уточнивши номер мобільного телефону, ім'я та симптоми несправності. Протягом кількох хвилин фахівець зателефонує клієнту, щоб з'ясувати всі нюанси вашого замовлення.

Позбавлення від накипу газового котла

Накип - це негативний результат від використання неякісної води, у складі якої є безліч різноманітних домішок: кальцій, магній. Під впливом гарячих температурних режимів ці домішки повільно осідають на деталях. За підсумками цього накопичення можна назвати неправильну функціональність нагрівача та його повноцінну поломку. Зазвичай ці проблеми виникають у двоконтурних котлах, які працюють і на опалення, і на підігрів води.

Промивання теплообмінника газового котла у Сумах із замовленням ремонтника додому за допомогою компанії Master911 може відбуватися різними методами. Сьогодні одним з дуже ефективних вважається хімічне прочищення, завдяки якому вдається ефективно позбутися шару накипу із застосуванням необхідних реактивів: вони розчиняють всі відкладення, не пошкоджуючи техніку. Виконувати подібну процедуру мають умілі техніки, які мають важливі знання та досвід роботи з такого роду хімікатами. Інакше можна відзначити високу небезпеку виникнення різних несприятливих проблем як для приладу в цілому, так і для власника пристрою.

Скільки коштує очищення теплообмінника газового приладу у Сумах?

У нашому прайсі у сервісі Мастер911 знаходяться кошториси на роботу чистка теплообмінника газового пристрою, яку можна замовити в режимі онлайн. Проте підсумкова вартість буде озвучена фахівцем після завершення проведення діагностики. Тому що на розцінки впливають такі нюанси:

 • Частота очищення.
 • Ступінь масштабу робіт.
 • Бренд газового агрегату та марка: Ferroli, Vaillant, Navien Ace та інші.
 • Вибрані варіанти чищення.
 • Характер експлуатації котла.

Це головні аспекти, що впливають не лише на кошторис, а й на строк. За допомогою оперативної та професійної роботи техніків, виправити несправність вдасться протягом кількох годин.

Позитивні якості якісного та професійного очищення пристроїв у Сумах

Делегувавши здійснення планового очищення теплообмінника приладу суто вмілим ремонтникам Master911, будь-який господар приладу отримує наступний спектр ключових переваг:

 • Економічна витрата газу.
 • Високі параметри функціональності.
 • Помітне збільшення ККД агрегату, яке є відчутним навіть при першому включенні на будь-якому з режимів.
 • Гарантія надійної експлуатації газових агрегатів.
 • Надійна працездатність, тривала експлуатація без несподіваних поломок.
 • Значне збільшення теплообмінних процесів.

Періодичне обслуговування обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт численних елементів або придбання нового приладу. Винятково грамотні професіонали можуть надати детальну консультацію, відповісти на численні запитання.

Важливі переваги роботи з Мастер911

На пошук хорошого майстра для промивання теплообмінника клієнту не потрібно витрачати багато сил і часу. Достатньо ознайомитися з каталогом техніків, доступним на web-сервісі Мастер911, на якому зареєстровано близько 5 тис. майстрів різної кваліфікації.

Приводів, аби скористатися нашими послугами, безліч:

 • Оперативне обслуговування замовників у відповідний день та час (в тому числі у вихідні та свята).
 • Видача гарантійних зобов'язань та конкурентні ціни на послуги.
 • Оперативний підбір техніків онлайн та консультація менеджерів.
 • Отримання рекомендацій, професійних відповідей на різноманітні запитання.
 • Виклик фахівця на об'єкт без потреби відвозити техніку до нас.
 • Можливість залишити відгук про роботу професіонала. Внаслідок цього здійснюється формування рейтингу.

Як правило, фахівець приїжджає через три години – це залежить від району, завантаженості майстра загалом та певного дня. Завдяки застосуванню різних компонентів, які виконавець бере на замовлення, надання послуг проводиться досить оперативно – за один день.