Чистка теплообмінника газового котла у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Рівному

Довга та результативна експлуатація газового агрегату можлива лише за умови регулярного технічного обслуговування. Одним з перших ламається безпосередньо теплообмінник, який піддається різним навантаженням, неприємним наслідкам, а тому йому потрібно регулярний догляд. Замовити послугу чистка теплообмінника газового котла у Рівному додому за конкурентною ціною можна на маркетплейсі Master911, де запропоновано великий каталог техніків. Самостійне чищення від сажі веде до гірших результатів, наприклад, несправності складової. Це відбувається через відсутність кваліфікації, досвіду та необхідного спектра запчастин.

Як визначити, що потрібна чистка теплообмінника газового обладнання?

Очищення агрегату потрібне в результаті нижчевказаних ключових ознак, які складно не відзначити:

 • Зростання витрати газу, велике використання пропану, про що говорять платіжки за послуги.
 • Мінімізація тепловіддачі на всіх режимах функціонування.
 • Періодичний перегрів агрегату, що може призвести до виходу з ладу різних компонентів пристрою та навіть усього виробу.

Щоб провести очищення бітермічного агрегату, зверніться до сервісу Master911. Тут пропонується чималий каталог ремонтників, які, безсумнівно, скажуть вам, які варіанти ремонту потрібно застосовувати для конкретних випадків. Виконавець приїде за вашою адресою з необхідними засобами для безпечної та оперативної чистки теплообмінника котла у Рівному. Крім того, враховуються особливості кожної складової, умови застосування обладнання, рівень її забруднення тощо.

Позбавлення від накипу агрегату

Накип - це негативний наслідок використання брудної (досить жорсткої) води, у якій є багато різноманітних елементів. Під впливом високих температурних показників ці домішки потроху осідають на запчастинах, на внутрішніх стінках труб. За підсумками цього накопичення можна побачити некоректну працездатність агрегату та його абсолютну несправність. Зазвичай такі несправності трапляються у двоконтурних пристроях, що працюють і на підігрів гарячої води, і на опалення.

Чистка теплообмінника газового приладу у Рівному з викликом ремонтника додому з допомогою фірми Мастер911 може здійснюватися різноманітними методами. Сьогодні одним з найбільш результативних є хімічне прочищення, за допомогою якого вдається ефективно позбутися шару накипу за допомогою якісних хімікатів. Але виконувати цю роботу повинні лише висококваліфіковані фахівці, які мають необхідні навички та досвід взаємодії з такими засобами. Інакше є можливість появи різних несприятливих наслідків і для власника виробу, і для техніки.

Ключові плюси кваліфікованого очищення котлів у Рівному

Доручаючи проведення обов'язкової очистки теплообмінника обладнання профільним фахівцям організації Мастер911, кожен власник пристрою отримає наведений нижче набір важливих переваг:

 • Підвищення теплообмінних процесів.
 • Ефективна робота, тривала експлуатація.
 • Гарантія надійного використання обладнання.
 • Економічне використання газу.
 • Високі показники функціональності.
 • Збільшення ККД обладнання, яке помітне навіть при першому запуску на будь-якому режимі.

Зверніть увагу, що періодичне обслуговування коштує дешевше, ніж серйозний ремонт різних компонентів або придбання нового виробу. Лише наші ремонтники зможуть надати детальну консультацію для замовників, відповісти на будь-які запитання.

Вартість чистки теплообмінника котла у Рівному

У прейскуранті на web-сервісі Мастер911 є ціни на чистку теплообмінника котла, яку можна замовити, перебуваючи вдома. При цьому повну вартість буде вказано виконавцем після завершення проведення діагностики. На ціни будуть впливати наступні моменти:

 • Бренд газового виробу та модель: Navien Ace, Ferroli та ін.
 • Ступінь серйозності потрібних послуг.
 • Характер використання виробу.
 • Частота промивання.
 • Підібрані методи промивання.

Це головні критерії, які впливають на термін та розцінки. Через злагоджену та швидку роботу фахівців, усунути несправність можна за пару годин.

Замовити виконавця на адресу у Рівному для очищення теплообмінника пристрою

Процедура очищення комплектуючих газового пристрою від накипу здійснюється поетапно. Після прибуття професіонал проводить такі кроки:

 1. Огляд обладнання та перевірка з використанням професійних пристроїв для того, щоб зрозуміти складність майбутніх послуг. Крім цього, вдасться вибрати необхідний варіант промивання, який повідомить остаточні терміни та суму на надані послуги.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою необхідного обладнання, компонентів, хімікатів, які виконавець бере на об'єкт.
 3. Підготовка техніки до включення та тестування його роботи.

Також будуть надані необхідні гарантійні зобов'язання, за допомогою яких замовник зможе бути повністю впевнений у рівні виконаної роботи.

Щоб замовити послугу, ви зможете звернутися до організації та залишити заявку в онлайн режимі, уточнивши симптоми поломки, ім'я та номер свого телефону. Протягом кількох хвилин менеджер зв'яжеться із замовником, щоб узгодити деталі запиту.

Варіанти та періодичність чищення газового пристрою у Рівному

Чистка теплообмінника у Рівному від техніків компанії Master911 належить до списку обов'язкових робіт, які важливо виконувати з необхідною частотою. Вона залежатиме від наведених нижче нюансів:

 1. Певний виробник техніки (такі як Електролюкс та інші) та марка.
 2. Терміни та частота застосування.
 3. Чистота води, що використовується.

Найчастіше такі процедури краще організовувати кілька разів на рік: після опалювального сезону та безпосередньо перед початком зимового сезону. У результаті складова ефективно прослужить усю зиму без проблем та будь-яких нарікань у функціонуванні.

Ціна роботи чистка теплообмінника газового пристрою у Рівному, яка є у прайс-листі, загалом залежить від конкретного варіанта відновлення. Усього існує два популярні способи:

 • Безрозбірний - використовується відповідне механічне обладнання, інструментарій (щітка, скребок та ін.)
 • Розбірний - коли потрібне обов'язкове розбирання приладу. У такому разі варто застосовувати сучасні реактиви. Даний метод треба використовувати для 2-контурних моделей, вони дуже схильні до різноманітних забруднення.

Планове техобслуговування газового обладнання відкидає ймовірність відомих неполадок серед обігрівального сезону.

Параметри роботи з Мастер911: швидке розв'язання проблем

На пошук надійного техніка для промивання теплообмінника газового котла не потрібно витрачати багато часу і сил. Потрібно ознайомитись зі списком техніків, представленим на веб-порталі Master911, де зареєстровано понад 5 тисяч майстрів різноманітної компетентності.

Приводів, аби скористатися послугами цього сервісу, багато:

 • Видання гарантій та невисокі ціни на роботу.
 • Виклик професіонала додому без необхідності везти виріб до майстерні.
 • Моментальний вибір майстрів в онлайн режимі та допомога менеджерів.
 • Оперативне обслуговування замовників у зручний час (навіть у святкові дні та вихідні).
 • Можливість залишити відгук про роботу професіонала, внаслідок чого здійснюється формування рейтингу.
 • Надання консультацій, розгорнутих відповідей на різні питання.

Зазвичай професіонал прибуває на адресу протягом 2-3 годин – все залежить від обраного дня, завантаження ремонтника та району. Завдяки застосуванню всіх інструментів, які професіонал щоразу привозить на об'єкт, процес здійснюється за один день.