Чистка теплообмінника газового котла у Житомирі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці теплообмінників газових котлів від найкращих майстрів у Житомирі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Безперебійна працездатність газового агрегату можлива лише за умови регулярного технічного обслуговування. Одним з перших ламається теплообмінник, оскільки він схильний до неприємних проблем, найрізноманітніших перевантажень, у зв'язку з цим йому потрібен відповідний догляд. Замовити послугу чистка теплообмінника газового котла у Житомирі додому за вигідною ціною можна на маркетплейсі Мастер911, на якому запропонований чималий список фахівців. Самостійне прочищення може призвести до неприємних результатів, найчастіше це несправність компонента. Це відбувається через нестачу необхідного спектра компонентів, досвіду та кваліфікації.

Як замовити ремонтника додому у Житомирі для очищення теплообмінників котла

Процедура чищення складових газового агрегату проводиться покроково. Після прибуття професіонал робить такі етапи:

 1. Огляд системи та тестування за допомогою професійних пристроїв, щоб зрозуміти масштаб послуг. Крім того, вдасться вибрати оптимальний варіант чищення, який повідомить остаточні терміни та вартість на надані послуги.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою належного обладнання, інструментів, хімікатів, які технік привозить із собою на виклик.
 3. Підготовка агрегату до підключення та тестування його функціональності.

Окрім цього, фахівець дасть гарантії, завдяки яким клієнт зможе не сумніватися в якості виконаної роботи.

Щоб замовити роботу, треба звернутися за допомогою до фірми та залишити звернення онлайн, уточнивши номер стільникового телефону, ознаки несправності та ім'я. Протягом 5-10 хвилин менеджер зв'яжеться з вами для того, щоб узгодити всі моменти заявки.

Позбавлення від накипу котла

Накип - це результат використання забрудненої (дуже жорсткої) води, у складі якої є маса різних домішок. Під впливом високих температур ці складові згодом осідають на зовнішній частині комплектуючих. За підсумками такого роду скупчення можна назвати неправильну роботу устаткування та її поломку. Найчастіше подібні несправності можуть статися у двоконтурних пристроях, які працюють і на опалення, і на підігрів гарячої води.

Чистка теплообмінника котла у Житомирі з викликом професіонала за допомогою організації Мастер911 може проходити різними способами. Останнім часом одним з найбільш результативних вважається хімічне очищення, за допомогою якого виходить швидко позбутися накипу за допомогою потрібних хімікатів: вони згодом розчиняють всі відкладення на поверхні, не ушкоджуючи при цьому деталь. Тільки проводити цю процедуру мають виключно висококваліфіковані фахівці, які мають необхідні навички та досвід роботи з цими хімікатами. Інакше виокремлюють високу небезпеку виникнення різноманітних негативних проблем і для власника котла, і для техніки.

Як з'ясувати, що потрібна чистка теплообмінників?

Чистка вторинного агрегату потрібна в результаті наступних популярних ознак, які важко не відзначити:

 • Зниження тепловіддачі на різних режимах функціонування.
 • Різке збільшення витрати газу та пропану, про що можуть сказати платіжки за комуналку.
 • Часте перегрівання котла, що веде до повільного виходу з ладу деяких запчастин конструкції та всього котла.

Для того, щоб виконати чищення бітермічного обладнання, краще звернутися за компетентною допомогою у сервіс Master911. Тут пропонується великий перелік ремонтників, які добре розуміють, які методи відновлення слід застосовувати для певних ситуацій. Виконавець приїжджає на адресу з відповідними приладами та засобами для оперативного та безпечного очищення теплообмінника обладнання у Житомирі. При цьому враховуються особливості запчастини, рівень забруднення, умови експлуатації техніки та ін.

Скільки коштує чистка теплообмінника газового пристрою у Житомирі?

В оновленому прайсі у сервісі Master911 прописані розцінки на промивку теплообмінника газового котла, яку ви можете замовити в онлайн-режимі. Проте підсумковий кошторис буде названо майстром після завершення перевірки. Тому що на розцінки впливають перелічені нижче моменти:

 • Вибрані методи очищення.
 • Періодичність чищення.
 • Рівень серйозності майбутніх робіт.
 • Бренд газового виробу та марка: Navien Ace, Ferroli, Vaillant та інші.
 • Умови використання агрегату.

Це ключові моменти, що впливають не лише на ціни, а й на строки. Внаслідок швидкої та якісної роботи майстрів розв'язати неполадку можна за кілька годин.

Плюси якісної чистки у Житомирі

Довіряючи виконання планової чистки теплообмінника лише профільним майстрам Master911, будь-який власник цього виду техніки отримає наступний набір незаперечних плюсів:

 • Економічне використання газу.
 • Ефективна функціональність, тривале застосування.
 • Підвищення теплообмінних процесів.
 • Високі параметри продуктивності.
 • Гарантія ефективної експлуатації пристроїв.
 • Підвищення ККД, яке ви побачите навіть при першому запуску.

Не забувайте про те, що періодичне техобслуговування обходиться значно дешевше, ніж багаторазовий ремонт усіляких елементів або покупка нового приладу. Тільки ремонтники можуть надати консультацію клієнтам, відповісти на будь-які питання.

Способи та періодичність чищення газових агрегатів у Житомирі

Чистка теплообмінника газового агрегату у Житомирі від виконавців сервісу Мастер911 належить до переліку обов'язкових завдань, які потрібно виконувати з періодичністю. Періодичність залежить від певних факторів:

 1. Якість рідини, що використовується.
 2. Терміни та частота експлуатації обладнання.
 3. Конкретний виробник котла (скажімо, Електролюкс тощо) та марка.

У більшості випадків, подібні процедури потрібно проводити кілька разів на рік: після зими та перед початком цього сезону. У результаті складова впевнено прослужить повний сезон без несправностей.

Вартість послуги чистка теплообмінника у Житомирі, яка прописана в прайсі, загалом залежить від методу відновлення. Є два поширені варіанти:

 • Розбірний - це якщо потрібно розбирання приладу. У такому разі потрібно застосовувати спеціалізовані реактиви. Даний метод необхідно використовувати для 2-контурних систем, вони більш схильні до різних забруднень.
 • Безрозбірний - необхідне професійне обладнання, інструментарій (йоржик, щітка, скребок та інше).

Планове техобслуговування газового обладнання зменшує небезпеку раптових несправностей серед обігрівального сезону.

Найважливіші плюси співпраці з компанією Master911: високоякісне та термінове розв'язання проблем

На вибір надійного спеціаліста для чистки теплообмінника клієнту не треба витрачати багато часу та сил. Ви маєте можливість ознайомитися з асортиментом майстрів, який є на інтернет-сайті Мастер911, де є близько 5 тис. виконавців різної компетентності.

Причин, щоб скористатися послугами даного маркетплейсу, є безліч:

 • Оперативне обслуговування замовників у будь-який час.
 • Отримання детальних відповідей на різноманітні питання, консультації.
 • Можливість залишити відгук про роботу ремонтника, внаслідок чого формується рейтинг.
 • Зручний підбір техніків онлайн та консультація менеджерів.
 • Надання офіційних гарантій та доступні розцінки на послуги.
 • Можливість викликати професіонала на об'єкт без потреби відвозити котел до нас.

Як правило, технік приїде на об'єкт протягом двох-трьох годин – все залежить від завантаженості фахівця загалом, району та певного дня. Внаслідок використання різних компонентів, які виконавець бере на замовлення, робота виконується максимально оперативно – за 1 день.