Чистка теплообмінника газового котла у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці теплообмінників газових котлів від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку теплообмінників газових котлів у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Результативна та тривала працездатність газового агрегату можлива лише за умови грамотного технічного обслуговування. У першу чергу ламається безпосередньо теплообмінник, який піддається різним навантаженням, негативним наслідкам, тому потребує постійного обслуговування. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Івано-Франківську додому за вигідною ціною ви маєте можливість на маркетплейсі Master911, на якому представлений великий список ремонтників. Непрофесійне чищення призводить до найсерйозніших наслідків, як правило, це поломка запчастини. Це відбувається через відсутність знань, необхідний спектр компонентів та умінь.

Варіанти та частота чистки пристроїв у Івано-Франківську

Чистка теплообмінника у Івано-Франківську від виконавців компанії Master911 належить до спектра обов'язкових процесів, які треба робити з відповідною регулярністю. Вона залежатиме від певних факторів:

 1. Конкретний виробник техніки (наприклад, Бош та ін.), а також модель.
 2. Чистота води, що використовується.
 3. Частота та термін експлуатації агрегату.

Здебільшого, такого роду процедури краще проводити кілька разів на рік: після завершення зими та перед початком цього сезону. У результаті компонент впевнено пропрацює всю зиму без проблем.

Вартість чистки теплообмінника у Івано-Франківську, вказаної в прайсі, багато в чому залежатиме від способу відновлення. Усього існує два основних методи:

 • Розбірний - знадобиться розбирання техніки. У цьому випадку рекомендується використовувати сучасні хімікати. Даний варіант необхідно застосовувати для двоконтурних котлів, які більш схильні до забруднення.
 • Безрозбірний - потрібне професійне обладнання, інструментарій (йоржик, щітка та інше).

Регулярне обслуговування газових котлів не допускає ймовірності популярних неполадок серед сезону обігріву.

Як замовити спеціаліста на об'єкт у Івано-Франківську для чистки теплообмінника котла

Процес очищення складових газового приладу проводиться у декілька етапів. Після прибуття майстер здійснює наступні етапи:

 1. Огляд котла та тестування з використанням спеціальних пристроїв для оцінки серйозності майбутніх послуг. До того ж вдасться вибрати найкращий варіант очищення, який повідомить точні терміни та ціну роботи.
 2. Чистка теплообмінника газового котла з використанням належного обладнання, різних реактивів, інструментів, які технік бере на об'єкт.
 3. Підготовка приладу до запуску та тестування його функціональності на всіх режимах.

Окрім цього, професіонал видасть офіційні гарантії, завдяки яким клієнт зможе бути точно впевнений у рівні виконаних послуг.

Для того, щоб замовити роботу, ви зможете звернутися у сервіс побутових послуг та залишити замовлення, прописавши ім'я, симптоми поломки та телефон. Протягом 10 хвилин наш менеджер зв'яжеться із замовником для того, щоб уточнити всі деталі запиту.

Як з'ясувати, що потрібна чистка теплообмінника?

Чистка теплообмінника може знадобитися внаслідок таких основних ознак, які важко буде не побачити:

 • Скорочення тепловіддачі на всіх функціональних режимах.
 • Збільшення витрати газу та пропану, що підтверджують платіжки за комуналку.
 • Періодичний перегрів котла, що призводить до поломки окремих складових техніки та всього агрегату.

Щоб очистити бітермічний агрегат, зверніться за кваліфікованою допомогою на маркетплейс Master911. Тут пропонується великий вибір фахівців, які точно скажуть, які способи ремонту необхідно застосувати для конкретних ситуацій. Технік прибуде за необхідною адресою з усіма потрібними пристроями та засобами для швидкого, безпечного та професійного очищення теплообмінника котла у Івано-Франківську. Крім того, враховуються особливості будь-якої комплектуючої, ступінь забруднення, умови експлуатації котла тощо.

Переваги спеціального очищення у Івано-Франківську

Доручивши здійснення обов'язкової чистки теплообмінника агрегату виключно професійним майстрам сервісу побутових послуг Master911, кожен власник такого типу приладу отримає такий спектр ключових плюсів:

 • Суттєве збільшення коефіцієнта корисної дії техніки, яке є відчутним навіть при першому запуску.
 • Високі характеристики працездатності.
 • Відчутне підвищення теплообміну.
 • Надійна функціональність, тривале використання без несподіваних поломок.
 • Гарантія безпечного використання котлів.
 • Невелика витрата газу.

Періодичне технічне обслуговування коштує набагато дешевше, ніж ремонт численних комплектуючих або покупка нового обладнання. Лише профільні ремонтники зможуть дати консультацію клієнтам, дати відповідь на будь-які питання.

Промивка газового виробу: позбавляємося від накипу

Накип - це шкідливий наслідок використання неякісної води, у складі якої є безліч різноманітних компонентів: кальцій, магній. Під впливом високих температурних режимів такого виду складові осідають на поверхні запчастин, стінках труб. Після такого накопичення відзначають неправильну роботу нагрівача та його неполадку. Часто такі проблеми виникають у двоконтурних приладах, які працюють і на опалення, і на підігрів води.

Чистка теплообмінника газового котла у Івано-Франківську із замовленням техніка на адресу за допомогою маркетплейс Мастер911 може проходити різними способами. Зараз найбільш ефективний - хімічна прочистка, за допомогою якої виходить оперативно позбавитися покриття накипу за допомогою необхідних засобів: вони згодом розчиняють всі відкладення на поверхні, не пошкоджуючи техніку. Виконувати таку процедуру повинні кваліфіковані техніки, які мають необхідні знання та досвід взаємодії з подібними засобами. В іншому випадку можна помітити велику небезпеку утворення різних небезпечних наслідків як для техніки, так і для власника пристрою.

Вартість чистки теплообмінника газового котла у Івано-Франківську

В оновленому прайсі на інтернет-порталі Мастер911 прописані кошториси на промивку теплообмінника газового котла, яку можна замовити, перебуваючи вдома. Тільки останню вартість буде названо виконавцем після завершення проведення діагностики. Тому що на ціни впливають такі фактори:

 • Періодичність чищення.
 • Умови експлуатації приладу.
 • Підібрані способи промивання.
 • Ступінь складності майбутніх робіт.
 • Виробник газового пристрою та модель: Vaillant, Ferroli, Navien Ace та інші.

Це найважливіші критерії, що впливають на кошторис та термін. Через професійну та оперативну роботу ремонтників, виправити питання можливо протягом кількох годин.

Плюси роботи з організацією Master911: якісне розв'язання завдань

На підбір надійного спеціаліста для промивання теплообмінника вам не доведеться витрачати багато сил і часу. Достатньо ознайомитись з асортиментом ремонтників, представленим на інтернет-сервісі Master911, на якому є близько 5000 фахівців різноманітної кваліфікації.

Причин, щоб замовити послуги даного сервісу, безліч:

 • Оперативне надання послуг у зручний час та день (в тому числі у святкові дні та вихідні).
 • Виклик ремонтника на адресу без потреби відвозити обладнання до нас.
 • Отримання консультацій, детальних відповідей на ваші запитання.
 • Можливість залишити оцінку, відгук про роботу професіонала. Так робиться створення рейтингу.
 • Моментальний пошук ремонтників у режимі онлайн та консультація менеджерів.
 • Надання офіційних гарантій та конкурентні розцінки на роботу.

Зазвичай фахівець приїжджає на адресу протягом трьох годин – все залежить від дня, району та завантаження ремонтника. Завдяки наявності потрібних компонентів, які технік привозить на об'єкт, робота відбувається досить оперативно – за день.