Чистка теплообмінника газового котла у Вінниці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Вінниці

Безперебійна працездатність газового агрегату можлива виключно за умови грамотного технічного обслуговування. Першим дає збій теплообмінник, який схильний до різних навантажень, несприятливих проблем, у зв'язку з цим йому знадобиться відповідний догляд. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Вінниці додому за конкурентною ціною можна на маркетплейсі Master911, на якому доступний широкий вибір виконавців. Власноручне очищення від сажі здатне призвести до серйозніших проблем, під якими заведено розглядати неполадку деталі. Це буває через відсутність потрібного спектра інструментів, кваліфікації та досвіду.

Промивання пристрою

Накип є несприятливим результатом від застосування забрудненої (дуже жорсткої) води, у складі якої міститься величезна кількість різних елементів. Під впливом високих температурних показників такі складові поступово осідають на комплектуючих, трубах. За підсумками цього накопичення відзначають некоректну функціональність нагрівача та його повноцінну поломку. Найчастіше такі поломки виникають у двоконтурних агрегатах.

Чистка теплообмінника пристрою у Вінниці із замовленням спеціаліста на об'єкт за допомогою фірми Master911 може здійснюватися усілякими способами. Сьогодні одним з досить результативних вважається хімічне прочищення, внаслідок якого вдається швидко позбутися шару накипу за допомогою відповідних хімікатів. Хоча робити такого типу процедуру мають виключно вмілі фахівці, які мають важливі навички та досвід роботи з цими засобами. В іншому випадку відзначають більшу ймовірність виникнення численних небажаних результатів і для агрегату в цілому, і для власника обладнання.

Як зрозуміти, що потрібне очищення теплообмінника газового котла?

Чистка вторинного приладу може знадобитися внаслідок таких основних симптомів, які будуть очевидними:

 • Скорочення тепловіддачі на різноманітних режимах функціонування.
 • Періодичний перегрів обладнання, що призводить до повільної поломки деяких деталей техніки і навіть всього агрегату.
 • Підвищення витрати газу, неекономне використання пропану, що доводять платіжки.

Щоб почистити бітермічний теплообмінник, варто звернутись на маркетплейс Master911. У нас запропоновано великий список техніків, які розуміють, які методи ремонту необхідно застосовувати для конкретних ситуацій. Технік приїде на адресу з відповідними інструментами та засобами для висококласного, швидкого та безпечного очищення теплообмінника газового котла у Вінниці. До того ж братимуть до уваги нюанси кожної комплектуючої, ступінь забруднення, умови експлуатації агрегату тощо.

Усілякі способи та періодичність чищення газового котла у Вінниці

Чистка теплообмінника приладу у Вінниці від виконавців маркетплейсу Master911 належить до переліку регулярних процедур, які варто проводити з певною періодичністю. Періодичність залежатиме від таких факторів:

 1. Чистота води.
 2. Певний виробник котла (припустимо, Bosh та ін.) та марка.
 3. Термін та частота використання.

Здебільшого, ці процедури краще проводити кілька разів на рік: після зимового сезону та безпосередньо перед початком цього сезону. У результаті запчастина обов'язково пропрацює опалювальний сезон без проблем та будь-яких перебоїв у функціонуванні.

Вартість роботи чистка теплообмінника газового котла у Вінниці, прописаної в прайс-листі, найчастіше залежатиме від певного варіанта ремонту. Існує два популярні варіанти:

 • Розбірний - знадобиться розбирання приладу. У такому разі слід застосовувати сучасні хімікати. Даний метод треба використовувати для двоконтурних агрегатів, вони досить схильні до всіляких забруднення.
 • Безрозбірний - це коли застосовується спеціальне механічне обладнання, інструментарій (йоржик, щітка тощо).

Регулярне технічне обслуговування газових котлів зменшує ймовірність поломок.

Ціна очищення теплообмінника газового обладнання у Вінниці

В актуальному прейскуранті на інтернет-сервісі Master911 прописані ціни на промивку теплообмінника газового котла, яку можна замовити онлайн. При цьому пам'ятайте, що повну суму буде прораховано ремонтником після проведення діагностики. Тому що на розцінки впливають такі аспекти:

 • Вибрані методи чищення.
 • Виробник котла та модель: Navien Ace, Vaillant, Ferroli та ін.
 • Характер експлуатації агрегату.
 • Періодичність промивки.
 • Ступінь масштабу запланованих робіт.

Це основні нюанси, які впливають на розцінки та терміни. За допомогою швидкої та якісної роботи майстрів розв'язати несправність можна за пару годин.

Виклик фахівця додому у Вінниці для чистки теплообмінника техніки

Процес чищення компонентів газового агрегату від накипу проводиться поетапно. Після приїзду професіонал здійснює наступні роботи:

 1. Зовнішній огляд обладнання та тестування із застосуванням професійних приладів для того, щоб оцінити масштаб майбутніх послуг. До того ж це допоможе вибрати відповідний метод промивки, який вкаже терміни та вартість роботи.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою належного обладнання, компонентів, численних хімікатів, які фахівець привозить із собою на адресу.
 3. Підготовка техніки до запуску та перевірка його працездатності на різних режимах.

Також технік дасть необхідні гарантії, завдяки яким клієнт може не сумніватися в якості виконаної роботи.

Щоб замовити роботу, ви можете звернутися за допомогою до нас та заповнити заявку, вказавши ознаки несправності, ім'я та телефон. Вже за кілька хвилин фахівець зателефонує клієнту для того, щоб обговорити всі деталі майбутньої заявки.

Ключові переваги якісного та надійного очищення пристроїв у Вінниці

Доручаючи виконання обов'язкової чистки теплообмінника тільки профільним майстрам фірми Мастер911, кожен власник пристрою отримає наведений нижче набір переваг:

 • Відмінні параметри продуктивності.
 • Економічна витрата газу.
 • Значне підвищення ККД техніки, яке є відчутним при першому включенні на будь-якому режимі.
 • Якісна працездатність, тривала експлуатація без раптових неполадок.
 • Гарантія безпечного використання газових приладів.
 • Збільшення теплообмінних процесів.

Не забувайте, що періодичне техобслуговування обійдеться дешевше, ніж багаторазовий ремонт компонентів або придбання нового обладнання. Тільки ремонтники можуть надати попередню консультацію, дати відповіді на будь-які питання.

Переваги роботи з Мастер911

На пошук хорошого ремонтника для промивання теплообмінника тепер не потрібно витрачати багато часу. Достатньо ознайомитися зі списком майстрів, представленому на ресурсі Master911, де є близько 5 тис. виконавців різноманітної компетентності.

Приводів, щоб замовити наші послуги, багато:

 • Надання професійних відповідей на різноманітні питання, консультації.
 • Виклик ремонтника додому без потреби везти пристрій до нас.
 • Зручний пошук техніків у віддаленому режимі, а також допомога менеджерів.
 • Надання гарантій та прийнятні ціни на роботу.
 • Оперативне надання послуг у будь-який час.
 • Можливість залишити відгук про роботу техніка. Таким чином здійснюється створення рейтингу.

Приблизно майстер приїжджає на замовлення через дві-три години – все залежатиме від конкретного дня, району та завантаження майстра. Завдяки застосуванню різних інструментів, які ремонтник щоразу бере із собою, надання послуг здійснюється досить швидко – протягом 1 дня.