Чистка теплообмінника газового котла у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Києві

Опалювальне обладнання, як і будь-які інші види обладнання, потребують регулярного обслуговування. За відсутності належного догляду відзначають часті поломки, у яких користувачеві доводиться витрачати власні кошти для проведення відновлювальних робіт. Однією з найпоширеніших процедур вважається очищення двоконтурного котла в Києві, під яким заведено розглядати видалення різних відкладень, накипу та інших забруднень з поверхні вторинного теплообмінника.

Запропонована послуга від кваліфікованих фахівців гарантує ефективну експлуатацію агрегату протягом тривалого часу. При цьому існує безліч способів, як можна почистити пристрій від сажі. Все залежить від таких аргументів:

 • коли була проведена остання процедура промивання;
 • який склад даних відкладень.

Причому наліт утворюється на стінах, незалежно від того, з якого саме матеріалу було створено теплообмінник – чавун чи сталь. Від слідів накипу та опадів солі не застраховано жодного пристрою. Велика кількість забруднень, що накопичилися, надає негативний вплив на якість циркуляції води. Внаслідок цього відзначають суттєве зменшення температури теплоносія, що призводить до різкого падіння ефективності всього обладнання.

Причини своєчасного очищення від професіоналів у Києві

Прочищення бітермічного або іншого виду теплообмінника, яка була проведена точно у вказані майстром терміни, допомагає запобігти низці серйозних наслідків. Однією з важливих переваг дотримання необхідних термінів обслуговування агрегату є проблем, пов'язаних зі збільшеним споживанням газу. Це особливо важливо для користувачів, які регулярно експлуатують обладнання для опалення та отримання необхідної кількості гарячої води (підключення до ГВП).

У разі недотримання рекомендацій найчастіше відбуваються такі поширені наслідки:

 • Перегрівання або закипання обладнання Арістон та інших брендів. Це пояснюється тим, що накип, що утворився, «блокує» процес охолодження, що призводить до перегріву і подальших поломок.
 • Повноцінна поломка усієї моделі. За наявності різних відкладень відзначають погіршення циркуляції води, що стає причиною великих навантажень на циркуляційний насос.

За стандартом чистки теплообмінника газового котла в Києві додому потрібно замовляти раз на рік, звертаючись за допомогою до сервісу Мастер911, де запропоновані доступні ціни на послугу. Це за умови регулярної експлуатації газових агрегатів у звичних для них робочих режимах.

Проведення механічного чищення у Києві 

Остаточна вартість очищення залежить від того, які методи були використані. У деяких ситуаціях доцільно використовувати механічний спосіб, у процесі якого потрібно попереднє розбирання обладнання з метою вилучення теплообмінника для проведення необхідної процедури.

При цьому не варто вдаватися до самостійних спроб механічного очищення, оскільки цей спосіб підходить не для всіх моделей, а незнання особливостей проведення процедури призводить до наступних наслідків:

 • Пошкодження пристрою під час демонтажу.
 • Застосування занадто жорстких та абразивних матеріалів, через які відбувається пошкодження стінок.
 • Під час зворотної установки теплообмінник втрачає колишню герметичність і потребує заміни.

Звертаючись за допомогою до майстрів, можна унеможливити небажані витрати на відновлення конструкції.

Інші популярні способи очищення

Механічний спосіб вважається далеко не єдиним, все частіше фахівці вдаються до інших різноманітних варіантів. Тому кожен клієнт зможе замовити послугу чистка теплообмінника газового котла у Києві, довіряючи фахівцеві, який підбере найбільш підходяще рішення. Вартість всіх послуг доступна в актуальному прайсі на сайті сервісу.

Не менш популярним методом є промивання агрегату із застосуванням різних хімічних розчинів у певній концентрації. В результаті в систему заганяють необхідну кількість розчину, який очищає всі стінки від відкладень, що накопичилися. Представлений спосіб демонструє високі показники результативності через оперативне позбавлення від великої кількості накипу і навіть складних опадів.

Крім того, використовується варіант гідродинамічного очищення, який також належить до категорії високоефективних: відбувається видалення опадів за допомогою сильного тиску води зі спеціальною домішкою. Щоб уникнути наслідків при контакті з реагентами, необхідно відмовитись від спроб самостійного промивання системи.

Корисні рекомендації від фахівців

Обслуговування агрегатів обов'язково має проводитись регулярно, з дотриманням певного графіка. Для підтримки теплообмінника та всієї конструкції котла у робочому стані протягом тривалого часу необхідно врахувати наступні корисні рекомендації:

 1. При першому запуску опалювальну систему потрібно спочатку промити водою, а потім скористатися складом.
 2. Заповнювати систему необхідно демінералізованою водою, яка виключає можливість сильного забруднення стін труб, наявності великої кількості нальоту на стінах теплообмінника.

Дотримання таких простих і зрозумілих правил допоможе продовжити експлуатаційний термін, відмовляючись від частого ремонту устаткування чи заміни окремо взятих комплектуючих. Не забувайте, що ціна промивання пристрою у Києві набагато нижче, ніж вартість відновлювальних робіт або купівлі нового агрегату. Те саме стосується і спроб самостійного промивання, від яких варто відмовитися через відсутність належного досвіду та необхідного багажу знань.

Вигідні ціни обслуговування котлів у Києві

Дізнатись конкретну вартість послуги промивка теплообмінника газового котла в Києві додому можна в актуальному прайсі на сервісі Мастер911. Проте ціна формується і з урахуванням таких важливих особливостей:

 • Певний бренд та модель агрегату – Navien Ace, Ferroli, Vaillant та інші.
 • Вибраний спосіб очищення.
 • Ступінь складності запланованих робіт: скільки часу не проводилось обслуговування.
 • Необхідність проведення додаткових процесів – монтаж/демонтаж, ремонт, заміна окремо взятих комплектуючих.

Виходячи з усіх вищезгаданих факторів, формується остаточна вартість, яку фахівець вказує клієнту після огляду, діагностики конструкції.

Чому мешканці та гості Києва обирають Мастер911

Попри велику кількість фахівців, які надають послуги промивання газового обладнання, складно знайти справжніх професіоналів. Сервіс Мастер911 пропонує величезний список перевірених фахівців, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації з метою поповнення свого багажу знань.

Однак це не єдина причина, через яку жителі та гості столиці обирають сервіс Мастер911. Крім того, варто зазначити:

 • Простий спосіб виклику професіонала додому – достатньо залишити заявку на сайті.
 • Надання гарантії та безкоштовної страховки на виконання конкретної послуги.
 • Доступні ціни, постійні акції та знижки.
 • Допомога у виборі спеціаліста відповідної кваліфікації.
 • Можливість викликати майстра у будь-який день та час, незалежно від вихідних чи святкових днів.

Мастер911 супроводжує кожне замовлення, пропонує власну допомогу від початку звернення клієнта і до завершення співпраці – розв'язання проблеми, з якою клієнт звернувся на сервіс.

Обслуговувані райони столиці

Викликати професіонала можна в будь-якому районі Києва, попередньо вказавши точну адресу:

 • Дніпровський;
 • Шевченківський;
 • Печерський;
 • Подільський та інші.

Якщо у користувача сайту виникли питання, можна скористатися запропонованими номерами на сторінці сервісу для отримання консультацій 24/7. Крім того, вдасться замовити зворотній дзвінок. Для цього потрібно відправити заявку, заповнюючи кілька рядків: номер телефону для зворотного зв'язку, ім'я та причина звернення. Протягом 5 хвилин менеджер неодмінно зв'яжеться з клієнтом, щоб відповісти на його запитання та допомогти у розв'язанні проблеми.