Чистка теплообмінника газового котла у Дніпрі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дніпрі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Дніпрі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Дніпрі

Результативна працездатність газового обладнання передбачається лише за умови правильного технічного обслуговування. Першим ламається теплообмінник, який зазнає неприємних наслідків, тих чи інших перевантажень, тому йому потрібен відповідний догляд. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Дніпрі додому за невисокою вартістю можна на інтернет-сервісі Master911, де є великий список майстрів. Непрофесійне очищення від сажі зможе призвести до найгірших результатів, частіше це несправність складової. Це буває через брак навичок, необхідного набору обладнання та досвіду.

Позитивні якості надійного та якісної чистки у Дніпрі

Делегувавши проведення планового очищення теплообмінника профільним фахівцям Мастер911, будь-який господар даного типу приладу отримує нижчеперелічений спектр ключових плюсів:

 • Надійна функціональність, тривале застосування без частих поломок.
 • Підвищення теплообміну.
 • Підвищення ККД.
 • Прекрасні показники продуктивності.
 • Незначна витрата газу.
 • Гарантія ефективного використання пристроїв.

Пам'ятайте про те, що регулярне техобслуговування обійдеться значно дешевше, ніж серйозний ремонт різноманітних складових або придбання нового обладнання. Тільки наші висококваліфіковані виконавці мають можливість запропонувати початкову консультацію, відповісти на будь-які питання, розповівши про функціональність приладу, щоб продовжити його експлуатацію.

Як визначити, що необхідне очищення теплообмінника?

Очищення вторинного виробу може знадобитися в результаті наведених нижче ключових симптомів, які будуть очевидні:

 • Регулярний перегрів приладу, що може призвести до поступового виходу з ладу різних компонентів пристрою або всього агрегату.
 • Скорочення тепловіддачі на різноманітних режимах.
 • Підвищення витрати газу та пропану, що доводять платіжки.

Щоб очистити бітермічний прилад, необхідно звернутися на маркетплейс Мастер911. Тут є вражаючий каталог фахівців, які безперечно розуміють, які варіанти ремонту треба застосовувати для тих чи інших випадків. Майстер приїде до вас із необхідними пристроями та засобами для швидкого та безпечного очищення теплообмінника газового обладнання у Дніпрі. До того ж враховуються особливості запчастини, умови використання техніки, ступінь її забруднення та інше.

Замовити майстра на адресу у Дніпрі для чистки теплообмінника

Процедура промивання деталей газового обладнання проводиться покроково. Після прибуття виконавець проводить наступні роботи:

 1. Ретельний огляд агрегату та діагностика з використанням допоміжних приладів для того, щоб оцінити серйозність необхідних послуг. Крім усього іншого, це дозволить підібрати оптимальний спосіб очищення, який уточнить терміни та суму на роботу.
 2. Чистка теплообмінника газового котла за допомогою гарного обладнання, різноманітних засобів, компонентів, які ремонтник бере на замовлення.
 3. Підготовка приладу до включення та тестування його функціональності на різних режимах.

Крім усього іншого виконавець надасть необхідні гарантії, завдяки яким клієнт зможе бути впевненим у якості наданих послуг.

Щоб замовити послугу, необхідно звернутися за допомогою до нас та заповнити спеціальну заявку, вказавши причину звернення, номер телефону та ім'я. Вже через 5-10 хвилин менеджер зателефонує замовнику, щоб обговорити всі нюанси вашої заявки.

Позбавлення від накипу агрегату

Накип - це небажаний наслідок застосування брудної (досить жорсткої) води, в якій знаходиться багато різноманітних компонентів: магній, кальцій. Під впливом високих температурних режимів такі елементи потроху осідають на поверхні комплектуючих. Після такого скупчення відзначають неправильну працездатність агрегату та його повну несправність. Часто ці проблеми виникають у двоконтурних котлах.

Чистка теплообмінника обладнання у Дніпрі з викликом фахівця додому за допомогою фірми Master911 може здійснюватися різними методами. Зараз одним з найбільш ефективних вважається хімічна прочистка, за допомогою якої можна швидко позбутися накипу за допомогою якісних засобів: вони розчиняють весь накип на поверхні, не пошкоджуючи пристрій. Тільки робити таку процедуру повинні обов'язково вмілі професіонали, які мають потрібні навички та досвід роботи з подібними реактивами. В іншому випадку є небезпека утворення різних небажаних проблем і для агрегату, і для господаря котла.

Вартість промивання теплообмінника агрегату у Дніпрі

У нашому прайсі на веб-порталі Master911 містяться кошториси на роботу промивання теплообмінника газового котла, яку ви зможете замовити з дому. Тільки пам'ятайте, що кінцеву суму буде озвучено професіоналом після закінчення перевірки. Тому що на ціни будуть впливати такі моменти:

 • Рівень складності потрібних робіт.
 • Умови використання пристрою.
 • Виробник газового агрегату та марка: Ferroli, Navien Ace, Vaillant та інші.
 • Періодичність очищення.
 • Підібрані методи чищення.

Це ключові критерії, які впливають на термін та розцінки. Внаслідок оперативної роботи майстрів розв'язати ситуацію вдасться протягом кількох годин.

Різноманітні варіанти та частота очищення газового агрегату у Дніпрі

Чистка теплообмінника агрегату у Дніпрі від техніків фірми Мастер911 належить до переліку регулярних робіт, які важливо проводити з необхідною періодичністю. Періодичність залежатиме від конкретних факторів:

 1. Конкретний виробник пристрою (наприклад, Bosh тощо) та модель.
 2. Частота та періоди експлуатації техніки.
 3. Якість рідини, що застосовується.

Зазвичай подібні дії потрібно робити двічі на рік: після завершення зими та безпосередньо перед початком цього сезону. Внаслідок цього деталь ефективно прослужить всю зиму без проблем і будь-яких перебоїв у функціонуванні.

Ціна очистки теплообмінника агрегату у Дніпрі, прописаної в прейскуранті, загалом залежатиме від варіанту. Існує два найпоширеніші способи:

 • Розбірний, якщо знадобиться обов'язкове розбирання пристрою. У цій ситуації слід застосовувати спеціальні хімікати. Цей метод необхідно використовувати для двоконтурних приладів, вони дуже схильні до забруднення.
 • Безрозбірний - це коли потрібне професійне механічне обладнання, інструментарій (скребок, щітка тощо).

Періодичне технічне обслуговування конструкцій унеможливлює часті несправності.

Переваги співпраці з компанією Мастер911

На підбір кваліфікованого ремонтника для очищення теплообмінника агрегату тепер не потрібно витрачати багато часу та сил. Потрібно ознайомитись з асортиментом професіоналів, який є на порталі Master911, на якому є понад 5 тисяч майстрів високої компетентності.

Приводів, щоб замовити наші послуги, безліч:

 • Оперативний пошук професіоналів онлайн та допомога менеджерів.
 • Надання гарантій та невисокі ціни на роботу.
 • Оперативне обслуговування замовників у зручний день та час (в тому числі у свята та вихідні).
 • Отримання детальних відповідей на різні питання, рекомендації.
 • Можливість викликати техніка на адресу без потреби везти агрегат до нас.
 • Можливість залишити оцінку роботи техніка. Завдяки цьому створюється рейтинг.

Найчастіше майстер приїжджає на замовлення протягом трьох годин – все залежить від району, підібраного дня та завантаження ремонтника. Внаслідок застосування відповідних запчастин, які майстер завжди привозить із собою, робота проводиться за один день.