Чистка теплообмінника газового котла у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка теплообмінника газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по чистці теплообмінників газових котлів у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка теплообмінника газового котла у Чернігові

Ефективна робота газового приладу передбачається лише за умови регулярного технічного обслуговування. Першим дає збій теплообмінник, який схильний до найрізноманітніших навантажень, негативних наслідків, так що йому потрібен якісний догляд. Замовити чистку теплообмінника газового котла у Чернігові додому за вигідною вартістю ви маєте можливість у сервісі Master911, на якому представлений широкий список техніків. Самостійне очищення може призвести до найгірших наслідків, під якими заведено розуміти несправність компонента. Це може статися через брак досвіду, відсутність переліку компонентів та навичок.

Як зрозуміти, що необхідне очищення теплообмінника газового пристрою?

Догляд за теплообмінником необхідний в результаті нижчевказаних досить поширених ознак, які важко не помітити:

 • Постійне перегрівання пристрою, що веде до поступової несправності певних складових техніки або всього котла.
 • Скорочення тепловіддачі на будь-яких режимах функціонування.
 • Підвищення витрати газу та пропану, що підтверджують платіжки за комуналку.

Щоб здійснити чищення бітермічного теплообмінника, потрібно звернутися до сервісу Мастер911. Тут запропоновано великий перелік фахівців, котрі знають, які методи ремонту знадобиться застосувати для різних ситуацій. Професіонал прибуде на адресу з усіма необхідними пристроями та засобами для високоякісного, надійного та швидкого очищення теплообмінника пристрою у Чернігові. При цьому беруться до уваги нюанси кожної складової, ступінь забруднення, умови використання пристрою та ін.

Як викликати роботу професіонала під ключ у Чернігові для очищення теплообмінників пристрою

Процес очищення запчастин газового приладу від накипу здійснюється у кілька етапів. Після прибуття спеціаліст робить такі кроки:

 1. Ретельний огляд техніки та тестування з використанням допоміжних приладів для того, щоб оцінити ступінь труднощі майбутніх послуг. До того ж це дозволить підібрати найкращий спосіб чищення, який скаже кінцеві терміни та ціну роботи.
 2. Чистка теплообмінників газового приладу за допомогою належного обладнання, численних реактивів, компонентів, які технік привозить на замовлення.
 3. Підготовка котла до підключення та тестування його роботи.

Додатково будуть видані офіційні гарантійні зобов'язання, завдяки яким клієнт зможе не сумніватися у якості виконаної роботи.

Щоб замовити ремонтника, достатньо звернутися у сервіс послуг та заповнити запропоновану заявку, уточнивши ім'я, номер свого телефону та симптоми несправності. Вже через 5-10 хвилин спеціаліст зв'яжеться із замовником для того, щоб узгодити моменти вашого запиту.

Плюси надійного чищення агрегатів у Чернігові

Довіривши виконання обов'язкової очистки теплообмінника профільним технікам фірми Мастер911, будь-який господар подібного типу пристрою отримає такий список важливих переваг:

 • Гарантія ефективного використання обладнання.
 • Високі характеристики продуктивності.
 • Неабияке покращення ККД агрегату.
 • Невелика витрата газу.
 • Високоякісна робота, тривале використання.
 • Підвищення теплообмінних процесів.

Регулярне техобслуговування обходиться помітно дешевше, ніж ремонт різних комплектуючих або придбання нового приладу. Суто наші профільні майстри мають можливість запропонувати детальну консультацію для клієнтів, відповісти на необхідні питання, розповівши про характер роботи обладнання з метою збільшення його застосування.

Позбавлення від накипу газового пристрою

Накип - це негативний наслідок використання низькоякісної води, в якій є маса різних компонентів: магній, кальцій. Під впливом високих температурних режимів такого роду компоненти повільно осідають на комплектуючих, трубах. За підсумками цього накопичення можна побачити некоректну роботу устаткування та її повну несправність. Нерідко такого виду проблеми відбуваються у двоконтурних агрегатах.

Чистка теплообмінника газового котла у Чернігові з викликом професіонала на об'єкт за допомогою сервісу послуг Мастер911 може здійснюватися усілякими методами. Зараз найрезультативніший - це хімічне очищення, за допомогою якого виходить ефективно позбутися накипу з використанням потрібних реактивів: вони поступово розчиняють всі відкладення на поверхні, не пошкоджуючи пристрій. Тільки здійснювати цю роботу повинні обов'язково висококваліфіковані ремонтники, які мають відповідні навички та досвід взаємодії з подібними реактивами. Інакше існує небезпека виникнення численних небезпечних проблем і для агрегату, і для господаря котла.

Варіанти та періодичність очищення газового пристрою у Чернігові

Чистка теплообмінника у Чернігові від техніків сервісу послуг Master911 можна зарахувати до переліку регулярних процедур, які краще робити з певною періодичністю. Регулярність залежатиме від певних аспектів:

 1. Чистота води, що використовується.
 2. Терміни та частота експлуатації котла.
 3. Певний виробник агрегату (наприклад, Зануссі та ін.) та марка.

Найчастіше такі дії слід робити двічі на рік: перед і після опалювального сезону. У результаті запчастина впевнено пропрацює всю зиму без проблем.

Ціна роботи чистка теплообмінника у Чернігові, яка прописана у прайс-листі, багато в чому залежить від вибраного методу. Є два поширені методи:

 • Безрозбірний - це якщо застосовується професійне обладнання, численні інструменти (скребок, йорж, щітка та інше).
 • Розбірний - потрібне розбирання котла. У цій ситуації слід застосовувати спеціалізовані засоби. Цей метод слід використовувати для двоконтурних пристроїв, які дуже схильні до всіляких забруднень.

Планове обслуговування газового обладнання зменшує можливість раптових несправностей серед зимового сезону.

Ціна промивку теплообмінника у Чернігові

У прайс-листі на інтернет-сервісі Мастер911 містяться кошториси на послугу промивання теплообмінника газового котла, яку можна замовити, не виходячи з дому. При цьому повну вартість буде вказано виконавцем після закінчення попередньої діагностики. Адже на ціни впливатимуть такі моменти:

 • Підібрані способи промивання.
 • Виробник котла та модель: Ferroli, Navien Ace та ін.
 • Регулярність очищення.
 • Ступінь обсягу майбутніх робіт.
 • Характер експлуатації техніки.

Це ключові аспекти, які впливають на розцінки та час. Через професійну та оперативну роботу техніків, виправити неполадку вдасться протягом кількох годин.

Переваги роботи з компанією Мастер911

На вибір кваліфікованого виконавця для чистки теплообмінника клієнту не потрібно витрачати багато часу. Ви зможете ознайомитися зі списком майстрів, доступним на ресурсі Мастер911, на якому є близько 5 тис. ремонтників всілякої кваліфікації.

Приводів, щоб замовити наші послуги, багато:

 • Надання гарантійних зобов'язань та конкурентні розцінки на роботу.
 • Отримання професійних відповідей на різні питання, консультації.
 • Можливість викликати фахівця додому без необхідності відвозити техніку до нас.
 • Негайний вибір виконавців онлайн, а також допомога менеджерів.
 • Можливість залишити відгук про роботу техніка. Так створюється рейтинг.
 • Швидке обслуговування клієнтів у зручний день та час.

Як правило, фахівець прибуде до вас за три години – це залежатиме від обраного дня, району та завантаженості майстра. Завдяки використанню різноманітних запчастин, які професіонал щоразу бере на адресу, процес відбувається дуже швидко – протягом 1 дня.