Ремонт бойлера в Днепре

от 350 грн

Просто заполните заявку, дайте ответы на все уточняющие вопросы по «ремонт бойлера». Мы свяжемся с вами в течение нескольких минут. По максимуму заполненная заявка, поможет мастеру назвать точную цену в Днепре, которая в основном не изменится по завершению всех работ. За дополнительную плату мастер может приобрести необходимые материалы. Исполнители следят за чистотой и убирают рабочее место.

Показать больше

Прайс лист по ремонту бойлеров

Название услуг
Средняя стоимость
Предложения мастеров

Замена / Установка обратного клапана на бойлере

Замена термостата бойлера

Замена фланца в бойлере

Устранить течь бойлера

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Диагностика бойлера

Утилизация бойлера

Скупка бойлеров

Ремонт бака бойлера

Нужна помощь с подбором мастера?

Просто позвоните или оставьте заявку на подбор мастера

false
Оставить заявку на подбор

Цены на ремонт бойлеров в Днепре

Название услуг
Диапазон цен

Ремонт бойлеров

от 350 грн

Установка бойлеров

от 650 грн

Чистка бойлеров

от 450 грн

Обслуживание бойлеров

от 350 грн

Часто задаваемые вопросы по ремонту бойлеров в Днепре

Отзывы по ремонту бойлеров в Днепре

Средняя оценка: 0

На основе 0 отзывов

Чтобы убедиться, что мастер проделал работу хорошо, или разобраться в спорной ситуации собираем обратный отзыв после каждого заказа.

Найпоширеніші проблеми водонагрівача

 • Заміна датчика температури бойлера. Коли термодатчик в бойлері вийшов з ладу, це означає, що він вимагає заміни. На ушкодження зазвичай вказують такі явища: невідповідність встановленої температури, не відключається нагрівання, постійні зміни показників на екрані, на дисплеї пристрою виводиться помилка.
 • Заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У випадку, коли терморегулятор вийшов з ладу, рідина буде перегріватися або не стане досягати встановленої температури, що в результаті призведе до даремного витрачання електричної енергії та інших негативних наслідків.
 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не вдається запустити, чути якісь звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком того, що електронагрівальний прилад покривається накипом, є погана якість води, що нагрівається, висока інтенсивність експлуатації, фізичне зношення. Відповідно, треба робити регулярне очищення, а в разі необхідності й заміну зношених деталей.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у водопроводі у межах норми, а зворотний клапан підтікає, то це означає, що за час експлуатації він міг забитися частками іржі або накипу. Щоб врегулювати проблему, потрібно здійснити заміну клапана.
 • Потрібна заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиний захист стінок ємності для води та зварних швів від корозії і руйнування - анод, зроблений з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода здійснюється несвоєчасно, в цьому випадку настає момент, коли дана ситуація (за умови застосування води низької якості) веде до руйнування стінок бака або емалевого шару, що в результаті може послужити причиною протікання ємності водонагрівача.

Зверніть увагу!

 • Не треба лагодити водонагрівач своїми силами. Не намагайтеся самостійно робити ремонт водонагрівачів, керуючись порадами у відеозаписах на ютубі. Компанії-виробники водонагрівачів рішуче не рекомендують це виконувати. Як показує практика, дилетантський, самостійний, непрофесійний підхід до ремонту нерідко може привести до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами з ремонту бойлера сумнівних фахівців. Така послуга, надана "фахівцем" спірної кваліфікації - небезпечна витівка, аналогічно, як і ремонт бойлера власними силами. Все це пов'язано з тим, що ці "професіонали" не видають жодних письмових гарантій на виконаний сервіс і точно так само не бажають брати відповідальність на себе.

  Досить часто, якщо техніка знову вийде з ладу, то з такими майстрами наразі немає контакту або вони просто відмовляються приїжджати. Ми рекомендуємо ввічливих, навчених, пунктуальних, перевірених і надійних фахівців з великими навичками в роботі, від монтажу, очищення, технічного обслуговування, і до складного ремонту водонагрівачів в Днепре

Працюємо з усіма популярними виробниками: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet) і багатьма іншими!

Що ви отримуєте?

Всі замовники можуть розраховувати на підготовленого майстра з ремонту бойлерів в Днепре, який зможе надати цілий ряд послуг з обслуговування, ремонту, монтажу водонагрівача, чищення або діагностики бойлера всіх популярних марок і будь-якої складності!

Ряд найважливіших переваг сервісу послуг з ремонту бойлерів в Днепре Master911:

 • Чистота, відповідальність, пунктуальність, акуратність, компетентність і ввічливість наших майстрів. По завершенні ремонту у перелік послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Екстрений приїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 3 годин.
 • Фіксована ціна послуг. Вартість ремонту бойлерів в Днепре стабільна, відповідає прайсу і не зміниться після приїзду майстра додому.
 • Гнучкий порядок оплати. Допустимість оплати за послуги безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Договір. Після закінчення робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Прийнятні розцінки. У нас прийнятні ціни, повністю відповідні навичкам спеціаліста. Ви зможете дізнатися точно, яка ціна ремонту бойлерів в Днепре, ще до того, як приїде наш технік.
 • Цілодобове приймання заявок. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Гарантія. Умови по гарантії на надані сервісні послуги та встановлені деталі, запчастини, вузли, блоки.

Як замовити майстра?

А оформити замовлення дуже просто, швидко, легко і зручно, весь процес займає не більше2-3 хвилин:

 1. Оформлення заявки. Скласти замовлення на виїзд майстра з ремонту бойлерів в Днепре можна на веб-сайті або за дзвінком.
 2. Відповідь на деякі питання. Для створення замовлення потрібно відповісти на уточнювальні питання. Після цього ми можемо відповісти на ваше питання про ціну (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує перевстановлення термостата, як довго чекати приїзду техніка"?).
 3. Приїзд техніка. Через 2-3 години після подачі заяви технік направляється за призначенням для надання послуг.

Оформлення замовлення на виклик спеціаліста з ремонту водонагрівачів в Днепре та Днепропетровской області

Терміново потрібна перевірка, налаштування, техобслуговування водогрійного обладнання в Днепре? Ви завжди можете на нас розраховувати. У нас оригінальні запчастини, даємо гарантію, розв'яжемо питання за 1 приїзд, у нас фіксовані розцінки!

Можливість оформлення виклику виконавця по місту Днепра

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик в межах міста Днепра, приїжджаємо орієнтовно протягом 2,5-3 годин після отримання заявки.

Виклик виконавця по Днепропетровской області

Техніки проживають в будь-яких селищах, містах і селах Днепропетровской області (Верхнеднепровск, Павлоград, Подгороднее, Каменское, Вольногорск, Верховцево, Кривой Рог, Днепр, Новомосковск, Никополь, Марганец, Першотравенск, Пятихатки, Желтые Воды, Синельниково, Соленое, Карнауховка, Магдалиновка, Аулы, Кринички, Широкое), отже, як правило, ми приїжджаємо в цей же день!

Виїзд в передмістя Днепра

Коли вам треба викликати виконавця в передмістя Днепра (Подгороднее, Новомосковск, Иларионово, Слобожанское, Обуховка, Волоское, Любимовка, Александровка, Старие Кайдаки, Новоалександровка, Сурско-Литовское), тоді прибуття спеціаліста зазвичай може тривати трохи довше.

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені в гідній якості, позитивному результаті і екстреному отриманні послуг від перевірених, ввічливих, пунктуальних, навчених і відповідальних виконавців!