Заправка холодильника фреоном у Новоград-Волинському

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новоград-Волинському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Новоград-Волинському

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Новоград-Волинському

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Новоград-Волинському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Усунення витоку й закачування холодильників фреоном, як правило, необхідні під час проведення техобслуговування або при появі будь-яких механічних дефектів, які послужили розгерметизації контуру охолодження.

Показники, що вказують на дефіцит фреону

Холодагент (фреон) - інертний газ, який не має кольору й вираженого запаху, тому виявити його витік неможливо. Зрозуміти, що в холодильнику недостатня кількість фреону й потрібна заправка, можна за такими показниками:

 • модуль управління вийшов з ладу;
 • морозилка або камера погано охолоджуються;
 • всередині корпусу наростає іній;
 • визначити тиск фреону (хладону) манометром або вакуумметром;
 • без зупинок функціонує компресор.

Трубки контуру можуть розгерметизуватися через механічного пошкодження або ж внаслідок фізичного зношення апаратури. До такого пошкодження часто призводить відшкрібання намерзлого льоду зі стінок морозилки ножем, скребком з металу або іншим, не призначеним для даної процедури гострим предметом, а також помилка при транспортуванні або монтажі холодильного агрегату.

Заправка фреону (холодоагент) в кухонний холодильник (прозора ціна такої послуги доступна, затверджена прейскурантом, відома заздалегідь) - це процедура, довіряти проведення якої можна тільки надійному, досвідченому, грамотному виконавцю, оскільки для неї важлива попередня підготовка апаратури до дозаправлення або заправки та наявність матеріалів, балона з холодоагентом, інструментів.

Заміна фреону проводиться таким чином:

 • обов'язкова заміна осушувального фільтра;
 • здійснення опресування охолоджувального контуру;
 • вакуумування системи;
 • заправка хладоном (фреоном).

Master911 може запропонувати послуги з ремонту, технічного обслуговування й діагностики будь-якого холодильника майже від усіх виробників: АЕГ (AEG), Снайге (Snaige), Саратов, Мінськ, Бош (Bosch), Голд (Gold), Зіл (Zil), Самсунг (Samsung), Хітачі (Hitachi), Дніпро, Ардо (Ardo), Ока (Oka), Кристал (Crystal), Стінол (Stinol), Еленберг (Elenberg), Панасонік (Panasonic), Сіменс (Siemens), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Шарп (Sharp), Технохолод, Канді (Candy), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Ямаха (Yamaha), Донбас, Тошиба (Toshiba), Міле (Miele), Прівілег (Privileg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Беко (Beko), Норд (Nord), Вестен (Westen), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Лібхерр (Liebherr), Ханса (Hansa), Хайер (Haier), Рейнфорд (Rainford), Вестфрост (Vestfrost), Кайзер (Kaiser), ЛЖ (LG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje).

Техніки маркетплейса Master911

Кожен майстер, який одержує допуск до роботи з замовниками, пройшов спеціальне навчання, після чого добре склав тестовий іспит. У ряді всіх кандидатів тільки 15% отримують високий бал - 4,5 і вище.

Професіонали не використовують нецензурну лексику, не мають поганих звичок, забезпечують акуратність на робочому місці, поважні, відповідально ставляться до виконання своєї роботи.

Мають власні інструменти, а при виявленні нестандартної неполадки беруть техніку в сервісну майстерню.

Яка вартість проведення заправки кухонного холодильника фреоном? Яким чином складається розцінка?

Як правило, ми уточнюємо деталі. На основі отриманих даних ми зможемо відразу ж проконсультувати замовника у приблизній ціні потрібних робіт. Зокрема, типовий вид послуги - заправка будь-яких ваших холодильників холодоагентом (фреоном), прозора ціна її названа заздалегідь і не зміниться.

Коли дізнатися причину неполадки апаратури заздалегідь практично неможливо, вартість буде визначена виконавцем вже вдома після виконання діагностики.

Що Ви отримаєте?

 • Екстрений виїзд майстра.
 • Наша відповідальність за якість послуг, що надаються. Контролюємо якість робіт, що виконуються фахівцями.
 • Кваліфікована заправка хладоном (фреоном) холодильного обладнання (домашніх холодильників). Наші фахівці щодня працюють з технікою всіляких торгових марок, що забезпечує їх велику практику.

Крім того

 • Наявність договору. По завершенні надання потрібних послуг, ми видаємо акт про виконання робіт.
 • Справедлива ціна. Всі розцінки точно відповідають навичкам майстра.
 • Підтримка чистоти й порядку в ході роботи. У перелік послуг входить прибирання робочої зони після того, як закінчений заявлений ремонт.
 • Страховка. Техніки пройшли перевірку персональних даних. У разі, якщо ви зіткнулися з неприйнятним ставленням техніка, телефонуйте в службу підтримки, ми постараємося надати допомогу у розв'язанні спірної ситуації.
 • Комфортна система оплати. За надані послуги замовник може розрахуватися банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Оперативний виїзд техніка. Зазвичай, очікувати приходу виконавця можна, орієнтовно протягом трьох годин після оформлення договору.
 • Цілодобове приймання замовлень, враховуючи святкові та вихідні дні.
 • Гарантія. Технік надає гарантійні умови.
 • Фіксована в угоді ціна. Наприклад, заправка холодоагентом, вартість якої відзначена в прайсі та в кінцевому підсумку вона не зміниться.

Виконуємо роботи у Новоград-Волинському, виїжджаємо по області

Якщо раптово помітили, що не працює компресор, з'явилися невластиві шуми, стався витік хладону або яке-небудь інше пошкодження холодильного обладнання, і потрібен ремонт, телефонуйте в Master911. Навчений технік приїде за вказаною вами адресою, виконає дозаправлення, пояснить вид несправності, зробить діагностику будь-якої домашньої холодильної техніки.

Виконуємо роботи по Житомирській області

Master911 має майстрів в більшості поселень області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Якщо вам необхідна заправка хладоном (фреоном) холодильного агрегату, вартість виявиться набагато нижчою, внаслідок економії на транспортних витратах.

Виконуємо заправку в місті Новоград-Волинський

Мешканці міста можуть чекати приїзду майстра протягом 3-х годин з моменту оформлення заявки. Тому дозаправлення фреоном буде виконане в найкоротший термін.

Виконуємо роботи в передмісті Новоград-Волинського

Приїзд майстра в передмістя забирає близько чотирьох годин.