Встановлення пральної машини у Нікополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нікополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Нікополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Нікополі

Відгуки по встановленню пральних машин у Нікополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж, демонтаж, встановлення та якісне підключення вашої пральної машини у Нікополі - запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої експлуатації, а також збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Процес приєднання вашої пральної машини Lg, Вірпул, Самсунг, Індезит та інших марок здійснюється в кілька необхідних кроків:

  1. Вибір зони її постійної експлуатації, з умовою стандартних вимог, щоб між стіною будинку та задньою кришкою машинки зберігалася відстань не менше п'яти сантиметрів для вільного циркулювання повітряних мас.
  2. Проведення попередніх робіт (містить: відключення електрики, контрольну перевірку тиску води у трубопроводі, огляд на предмет непошкодженості корпусу обладнання).
  3. Підключення обладнання до водопроводу та каналізації. Часто зустрічаються ситуації, коли шланги мають недостатню довжину, що вимагатиме їхнього подовження або заміни купленими, довшими.
  4. Підведення до мережі електрозабезпечення. Важливо, щоб електророзетка знаходилася поблизу техніки, була оснащена кришкою, що захищає від вологи, розрахована на 16А, не менше, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед підключенням пральних машин до загальної електромережі виконавець переконується, що є захисне заземлення.
  5. Коректування установки пральної машини та перевірка. Після того, як комунікації приєднані, обладнання вирівнюють у горизонтальній площині, орієнтуючись по верхній кришці пральної машини, та проводять контрольну перевірку правильності монтажу. Для такої мети запускають "холостий цикл" без білизни.

Приймаємо замовлення на виклик спеціаліста на підключення, перевірку та якісну установку пральних домашніх машин таких торгових брендів: Привілег (Privileg), Рейнфорд (Rainford), Беко (Beko), Хувер (Hoover), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), ЛЖ (LG), Атлант (Atlant), Бош (Bosch), Делфа (Delfa), Баукнехт (Bauknecht), Віадрус (Viadrus), Зануссі (Zanussi), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Део (Daewoo), Малютка, Горіння (Gorenje), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Мілі (Miele), Ардо (Ardo), Samsung (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Кайзер (Kaiser), Індезит (Indesit) та інших. Наші виконавці мають багаторічний досвід у виконанні ремонту та технічного обслуговування пральних машин від усіх відомих на сьогодні компаній-виробників, років випуску та різних модифікацій. Вас цікавить недорога, якісна та оперативна установка пралки у Нікополі? Звертайтеся до сервісу Master911.

Техніки сервісу послуг Master911

Усі наші майстри перед виходом на роботу найсерйознішим чином повинні пройти професійне навчання з надання послуг клієнтам, а після закінчення допускаються до іспиту. Лише п'ятнадцяти із однієї сотні претендентів вдається набрати високий бал (4,5 і більше) та отримати право на виконання замовлень.

Кожен із фахівців Master911 не користується лайкою, не має шкідливих звичок, серйозно ставиться до виконання професійних обов'язків і завжди чемний. Фахівці приходять з особистими інструментами, за потреби відразу забирають вашу техніку в сервісну майстерню. Майстри підтримують чистоту на своєму робочому місці, а наприкінці надання послуги роблять прибирання.

Як обчислюється вартість?

Ціна перевірки, встановлення, вирівнювання, підключення домашніх пральних машин у Нікополі, як і вартість техобслуговування, а найчастіше і типового стандартного ремонту (без включення транспортних витрат та ціни деталей/запчастин, що підлягають заміні), детально прописані у нашому прейскуранті.

При подачі заявки на виклик майстра, ми щоразу ставимо кілька уточнюючих питань щодо виробника обладнання, марки, віку, а також причини виклику фахівця. Все це ми робимо з тією метою, щоб найточніше ознайомити свого клієнта з орієнтовною ціною потрібних робіт.

Ми гарантуємо, що названа виконавцем сума до оплати узгоджуватиметься з тією, що зазначена у нашому прайсі. Крім цього, кожен професіонал здатний у всіх подробицях пояснити, як формується вартість професійної установки та оперативного підключення пральної побутової машини у Нікополі, як і ремонту та техобслуговування.

Які переваги Ви отримаєте?

Роблячи замовлення на монтаж домашніх пральних машин та їх встановлення, підключення, налаштування у Нікополі у Master911, Ви отримаєте:

  • Швидкий приїзд техніка за вашою адресою та оперативне виконання потрібних робіт.
  • Професійне виконання підключення до комунікацій, правильного вирівнювання та початкового циклу автоматичної пральної техніки у Нікополі за доступною та прозорою ціною від усіх знаменитих фірм, різних модифікацій та років випуску.
  • Сувору перевірку якості послуг, що надаються нашими виконавцями. У випадках виникнення різних питань, зауважень або побажань повідомляйте про них нам. Якщо у службі майстра буде виявлено найменші проблеми, він їх беззастережно виправить.

Виконуємо замовлення у Нікополі, з виїздом по Дніпропетровській області

Працюємо на виїзді по Дніпропетровській області

Практично у всіх міських та сільських районах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) сервіс Master911 має кваліфікованих техніків, уможливлюючи появу професіонала за викликом протягом дня подання заявки.

В окремих випадках, зумовлених високою посезонною зайнятістю, прихід майстра може бути пересунутий на інший день. Скориставшись нашими послугами, ви значно скоротите період очікування для встановлення, підключення та налаштування пральної автоматичної машинки та заощадите на автотранспортних витратах.

Виїзд можливий до передмість Нікополя

Якщо Вам знадобиться налагодження, встановлення або ремонт пральних машин у Нікополі (Покров, Марганець, Чортомлик, Червоногригорівка, Олександрівка, Мусіївка, Кам'янське, Придніпровське, Чкалове), тоді прихід майстра в передмістя займе трохи більше часу, десь 4-5 годин.

Виконується виїзд підготовленого фахівця по місту Нікополь

Підготовлені, привітні та приємні у спілкуванні майстри зроблять підключення пралки у Нікополі при вашому зверненні до сервісу Master911. Якщо ви проживаєте в межах м. Нікополь, тоді протягом трьох годин ви можете розраховувати на прибуття майстра та підключення пралки за розумною ціною у Нікополі.