Ремонт кондиціонера у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Цінові пропозиції по ремонту кондиціонерів від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні в сервіс з ремонту кондиціонера у Звягелі (Новоград-Волинський) Master911 з приводу неефективної роботи техніки клієнтами досить часто звучать такі скарги:

 • Кондиціонер недостатньо ефективно охолоджує кімнату. Причина, внаслідок чого кондиціонер не холодить, може ховатися в забитих фільтрах або в таких факторах, як: закупорювання капілярної трубки, несправність температурних датчиків, засмічення випарника, недостатня кількість фреону, налипання пилу на турбіну (крильчатку) внутрішнього блоку.
 • З внутрішнього блоку спліт-системи витікає вода. Надлишок конденсатної вологи можливий внаслідок засмічення фільтра осушувача (випарника), помилок, випадково допущених при монтуванні внутрішнього блоку (випарника) або забитих дренажних трубок.
 • В робочому стані система кондиціонування видає досить сильний шум. Аналогічний шум є результатом довготривалого використання кліматичного пристрою без виконання інструкції планового техобслуговування. Причини: механічне зіткнення елементів кондиціонера з найближчими вузлами, шум, видаваний помпою для відведення конденсату, великий люфт крильчатки, залом трубок холодоагенту, розбалансування вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Через кілька хвилин після підключення система кондиціонування самостійно відключається. Справа може полягати як в неточному встановленні параметрів, так і в більш серйозних причинах, зокрема, в перегріванні компресора, несправності датчиків, поломці модуля управління, критичній втраті холодагента (фреону) і т. д.
 • Кліматичне обладнання дує теплим повітрям. Якщо дме тепло, існує ряд причин: несправність компресора (необхідна заміна або ремонт), неправильно вибрана температура на електронному модулі управління, недостатня напруга в електромережі, засмічення обладнання або дефіцит фреону в системі.
 • Не працює кондиціонер. Основними причинами, чому так буває, виявляються такі: витік фреону, проблема з чотириходовим клапаном, відповідальним за перемикання режимів охолодження/обігрів, пошкодження компресора, засмічення фільтра внутрішнього блоку збій у роботі модуля управління. Якщо ж кліматичне обладнання ввімкнути зовсім не вдається, тоді просто змініть батарейки в пульті дистанційного управління.

Корисні рекомендації

 • Не користуйтеся зламаним кондиціонером. Спочатку кліматичне обладнання буде тільки "барахлити", і якщо будете ігнорувати некоректну роботу пристрою, це загрожує обернутися серйозними проблемами й навіть потребою в дорогому, трудомісткому, складному капітальному ремонті.
 • Не користуйтеся пропозиціями сумнівних виконавців. Прийнявши рішення викликати спеціаліста додому, бажано зупинити вибір на тому варіанті, де майстер-виконавець, а також сервісна служба запропонують нести відповідальність за якість деталей, блоків, вузлів, а найголовніше - за виконувані роботи. Наскільки показала практика, користувачі, які прагнуть заощадити (в гуглі шукають "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), надалі стикаються з тим, що "зроблена" сумнівними виконавцями техніка швидко виходить з ладу, а майстер не поспішає їздити по гарантії, або з ним зовсім немає зв'язку. В результаті досить часто доводиться звертатися вже до досвідчених, професійних, перевіреним виконавцям, які роками співпрацюють з сервісом кондиціонерів Master911.
 • Не ремонтуйте систему кондиціонування самостійно. Діагностичними роботами, монтажем, налагодженням, а також техобслуговуванням зобов'язаний зайнятися тільки професійний майстер. Спроби виявити самостійно, в чому причина некоректної роботи, можуть спровокувати посилення проблеми, що потребує капітального, складного і дорогого ремонту в майбутньому.

Особливості та позитивні моменти сервісу побутових послуг Master911

Ми пропонуємо виконати ремонт побутових кондиціонерів у Звягелі (Новоград-Волинський) будь-якого рівня складності, а також весь комплекс супутніх сервісних послуг: монтаж, налаштування, запуск, ремонт кліматичного обладнання.

Ми обслуговуємо, ремонтуємо побутові кондиціонери практично всіх загальновідомих компаній-виробників: Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Мідеа (Midea), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Бош (Bosch), Міцубісі (Mitsubishi), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Неокліма (Neoclima), Горенье (Gorenje), Данко (Danko), Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Лібхерр (Liebherr), Дніпро), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel), Тенко (Tenko), Панасонік (Panasonic), Астон (Aston), Грее (Gree), Сенсей (Sensei), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Атон (Aton) і т. д.

Будь-який клієнт, який звернеться в наш сервіс послуг з ремонту кондиціонера у Звягелі (Новоград-Волинський), має ряд переваг:

 • Постійне цілодобове приймання заявок. Робота ведеться 24/7, звертайтеся в будь-який час;
 • Сервісний ремонт з гарантією. Гарантійні зобов'язання на послуги, що надаються, і поставлені деталі, запчастини, вузли, блоки;
 • Адекватні ціни. У нас доступні ціни, що відповідають вмінню техніка;
 • Фіксована ціна. Вартість послуг відповідає затвердженим розцінкам;
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, ввічливість. Неодмінне прибирання свого робочого місця після завершення ремонту;
 • Гнучка оплата. Можливість розрахунку за послуги різними способами: готівкою, безготівковим переказом або банківською картою;
 • Швидкий прихід. Прибуваємо за адресою протягом 3-х годин;
 • Договірні зобов'язання. Після завершення робіт надаємо акт про надання послуг.

Треба знати, що наш маркетплейс Master911 надає допомогу всім сторонам у розв'язанні спірних питань, а також підготовці необхідної документації.

Як відбувається подача заяви на виклик майстра?

 1. Подання заяви. Зробити замовлення майстра з ремонту кондиціонера у Звягелі (Новоград-Волинський) можна за телефоном або на сайті.
 2. Уточнювальні питання. При оформленні замовлення слід дати відповідь на питання оператора. Потім менеджер дасть відповідь на запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Звягелі (Новоград-Волинський)?".
 3. Виїзд виконавця. Зазвичай через 3 години після оформлення заявки майстер прибуває за вказаною адресою.

Виїжджаємо в райони Новоград-Волинського та Житомирської області

Якщо вам знадобиться терміновий ремонт кондиціонера у Звягелі (Новоград-Волинський), телефонуйте нам в сервіс послуг надійних майстрів Master911.

Виїзд техніка по Новоград-Волинському

Якщо ви живете в межах міста Новоград-Волинського, тоді через 3 години після оформлення заяви за потрібною адресою прибуває наш грамотний виконавець.

Виїзд фахівця в передмістя Новоград-Волинського

Якщо вам треба запросити виконавця в передмістя Новоград-Волинського (), то виїзд та приїзд виконавця зазвичай займає трохи більше часу.

Виїзд майстра по Житомирській області

Здійснюємо виїзди в населені пункти області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка).

Для всіх надаваних послуг і замінених запчастин забезпечуються умови гарантійного ремонту.