Встановлення бойлера у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню бойлерів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Після придбання водонагрівача, ви відразу ж зустрічаєтеся з потребою правильно та професійно під'єднати й налаштувати електробойлер. Таке завдання відповідальне, тому що мова йде про електричний пристрій, який безпосередньо контактує з електрикою та водою. Тому кожен момент виконання подібної роботи зажадає від фахівця високої кваліфікації, достатніх технічних навичок і практичного досвіду. Некоректний монтаж будь-якого побутового водонагрівача у Звягелі (Новоград-Волинський) безальтернативно скасовує гарантійний талон.

Попередні заходи

Професійний монтаж водонагрівача враховує виконання деяких підготовчих завдань:

 1. Оцінка технічного стану кранів, стояків і труб. Трапляються проблеми, коли через "старість" деяких складових немає можливості врізатися, необхідна заміна
 2. Підбір міцної стіни будівлі, на якій буде навішуватися водонагрівач. Через відчутну вагу водонагрівача виробники та грамотні техніки рішуче не рекомендують його встановлювати на стіни з гіпсокартону або на ту основу, за якою розташований канал вентиляції.
 3. Перевірка електролічильника, проводки й розетки на потужність водонагрівача.
 4. Перевірка на вологозахищеність, доступність, справність розетки, а в разі необхідності проведення її до зони монтажу бойлера.
 5. Забезпечення вільного доступу до апарату на повний період його використання, оскільки часом буде виникати необхідність у виконанні сервісного технічного обслуговування агрегату, а також ремонту, регулювання та діагностики.

Що зазвичай входить в установку, регулювання і налаштування бойлерів у Звягелі (Новоград-Волинський)?

Монтаж водонагрівача проводиться в три фази:

 1. Сам монтаж бойлера у Звягелі (Новоград-Волинський), що охоплює висвердлювання отворів в стіні для його кріплення.
 2. Підключення побутового електричного водонагрівача (бойлера) до системи водопостачання.
 3. Підключення до електромережі.

При установці бойлера дуже важливо враховувати кілька значних аспектів, від яких безпосередньо залежить виконання гарантійних умов від виробника, термін служби, майбутня правильна робота, висока продуктивність побутового пристрою.

Саме з цієї причини доручити монтажні роботи бойлера рекомендують виключно перевіреному й сертифікованому майстру, який виконає свою роботу оперативно, якісно та з гарантією.

Master911 може запропонувати кращий монтаж бойлерів практично від усіх прославлених фірм: Зануссі (Занусі / Zanussi), Атмор (Atmor), Електролюкс (Electrolux), Аміна (Amina), Віллер (Willer), Тессі (Tesy), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Термона (Thermona), Чайка), Гарантерм (Garanterm), Горенье (Gorenje), Термал (Termal), Індесіт (Indesit), Баксі (Baxi), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Галмет (вулкан / Galmet), Термет (Termet), Бош (Bosch), Рода (Roda), Атлант (Atlant), Арістон (Ariston), Фагор (Fagor), Термекс (Thermex), Раунд (Round), Гарантерм (Garanterm), Новатек (Nova Tec) та інших.

Це вкрай важливо!

 • Не намагайтеся виконувати монтаж водонагрівача власноруч. Не професійне налаштування, навішування, встановлення та підключення електричного водонагрівача до водопроводу може викликати серйозні проблеми: водонагрівач може перегрітися й вибухнути, завдавши значної шкоди вашому майну, створюючи ризик для здоров'я чи життя людей. Неякісний монтаж водонагрівача власноруч, можливо, призведе до травм;
 • Не доручайте монтаж бойлера підозрілому майстру. Прийнявши рішення заощадити свої кошти на монтажних роботах, деякі власники бойлерів погоджуються на послуги недорогих, неперевірених або сумнівних "умільців". Так робити в жодному разі не слід, оскільки вони також не візьмуть серйозну відповідальність за апаратуру, ви не зможете оформити ніяких гарантій на послугу.

Вартість здійснення установки та налаштування водогрійного домашнього бойлера у Звягелі (Новоград-Волинський) перевіреним, акуратним і кваліфікованим професіоналом не така висока, щоб піддавати себе ризику.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Ви можете твердо сподіватися на фахівця, який якісно виконає різну роботу з монтажу, налагодження або повного чищення від бруду, нальоту й накипу. Будь-який клієнт, який звернеться до нас, обов'язково отримає перевіреного, досвідченого та відповідального майстра з якісного проведення установки, професійного підключення, надійного регулювання бойлерів (водонагрівачів) у Звягелі (Новоград-Волинський).

Наші переваги:

 • Прийнятна вартість. Бажаєте визначити, скільки в нашому маркетплейсі коштує професійно встановити й налагодити бойлер у Звягелі (Новоград-Волинський)? Ви дізнаєтеся заздалегідь, ще до приходу нашого майстра;
 • Оплата виконується по фіксованому прейскуранту;
 • Обов'язкове прибирання місця роботи, а також ввічливість, відповідальність техніків;
 • Оформлення гарантійних зобов'язань від фахівця;
 • Швидкий виїзд;
 • Працюємо цілодобово;
 • Договір.

Замовлення на виклик досвідченого фахівця з установки водогрійного обладнання у Звягелі (Новоград-Волинський)

Якщо необхідна якісна установка й надійне підключення електричних бойлерів у Звягелі (Новоград-Волинський) з виконанням гарантійних зобов'язань, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд виконавця в передмістя Новоград-Волинського

Поїздка техніка в передмістя Новоград-Волинського () може орієнтовно зайняти від 4-х до 5-ти годин. Спеціаліст може проживати поблизу, тоді приїзд здійсниться набагато швидше.

Виїзд по місту Новоград-Волинський

Зазвичай по м. Новоград-Волинський приходимо через 3-4 години після поданої заявки.

Робота на виїзді по Житомирській області

Майже у всіх населених пунктах області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) живуть наші техніки і зазвичай вони приходять в день виклику, у зв'язку з цим з нами ви значно економите час та автотранспортні витрати. У розпал сезону буває досить висока завантаженість, в цьому випадку виїзд майстра може перенестися на інший день.